#kocam#ailesi#memekanseri#konunundevamı

Geçmiş olsun öncelikle. Ben sizin bu abiler tarafından aranma ya da maddi destek görme isteğinizi bir türlü anlayamadım. Çok abartıyorsunuz kendinizi de ınsanları da rahat bırakın bence kendi hayatınıza odaklanin. Bu konuya bu kadar takip dert etmeye ne gerek var

Hiçççççççç birrrrrrrrşeyyyyyy senden ve kızından önemli değil.

Rabbim en tez zamanda şifa nasip eylesin sizlere. Eşiniz de elbet bir gün anlayacak ama vallahi umursamayın kimse için değmez. Hele kaynıngilmiş yok kaynanammışşşş amannn. İyilerde kapı sonuna kadar açık. Değillerse hepsinin canı cehenneme yav

Hiçççççççç birrrrrrrrşeyyyyyy senden ve kızından önemli değil.

Rabbim en tez zamanda şifa nasip eylesin sizlere. Eşiniz de elbet bir gün anlayacak ama vallahi umursamayın kimse için değmez. Hele kaynıngilmiş yok kaynanammışşşş amannn. İyilerde kapı sonuna kadar açık. Değillerse hepsinin canı cehenneme yav
Amin teşekkür ederim Allah razı olsun desteğiniz için

Geçmiş olsun öncelikle. Ben sizin bu abiler tarafından aranma ya da maddi destek görme isteğinizi bir türlü anlayamadım. Çok abartıyorsunuz kendinizi de ınsanları da rahat bırakın bence kendi hayatınıza odaklanin. Bu konuya bu kadar takip dert etmeye ne gerek var
Öncelikle hiç-bir maddi destek talebim yok ..Ailem var arkamda hersekilde..(Onceki konumu okudunuz mu bilmiyorum)Beni arayıp aramamaları umrumda değil.Zaten artik ben mesafe koyuyorum olmasi gerektigi gibi kesin ve net ...Benim sıkıntım eşimin farkinda olmasi ,yanimda olmasi ,kiymet bilmesi ...Yanı takip dert ettiğim aynı yuvayı paylastigim adamın nankörlüğü ..Hasta bir insan olarak kızımla ilgili geleceğe yönelik kaygılarım var benim tek derdimde kızım..Emek verdiğim şeylerin heba olmaması..

Merhaba çok geçmiş olsun öncelikle.
Bu çok hassas bir süreç aslında.
Ben konunuzu bilmiyorum daha önceki konunuzu okumadım.
Ama bildiğim şu ki bu hastalık strese sıkıntıya üzüntüye hiç gelmiyor..
İnsanlar çok değişik bazen bizim kadar sizin kadar ince düşünemiyorlar.
Davranışlarıyla kırıyorlar sizin baktığınız noktadan bakamıyorlar.
Bence siz çok hassas ve düşüncelisiniz kimseyi kırmak istemiyorsunuz ama inanın karşı taraf mümkün değil sizin gibi olmayacak çünkü herkes başka..
Biraz kafa yapısını mı değiştirmelisiniz acaba?
Ne eşinizi ne onun ailesini asla ama asla takmamalısınız bunu nasıl yapacaksınız bilmiyorum.
Bence psikolojik destek almalısınız çünkü bambaşka bir pencereden bakabilirsiniz yaşadıklarınıza.
sadece sizin iyi olmanızı bu süreçte bunlarla ilgilenmemenizi her şeye kapınızı kapamanızı tavsiye ederim ve destek alın size iyi gelecektir.

Merhaba çok geçmiş olsun öncelikle.
Bu çok hassas bir süreç aslında.
Ben konunuzu bilmiyorum daha önceki konunuzu okumadım.
Ama bildiğim şu ki bu hastalık strese sıkıntıya üzüntüye hiç gelmiyor..
İnsanlar çok değişik bazen bizim kadar sizin kadar ince düşünemiyorlar.
Davranışlarıyla kırıyorlar sizin baktığınız noktadan bakamıyorlar.
Bence siz çok hassas ve düşüncelisiniz kimseyi kırmak istemiyorsunuz ama inanın karşı taraf mümkün değil sizin gibi olmayacak çünkü herkes başka..
Biraz kafa yapısını mı değiştirmelisiniz acaba?
Ne eşinizi ne onun ailesini asla ama asla takmamalısınız bunu nasıl yapacaksınız bilmiyorum.
Bence psikolojik destek almalısınız çünkü bambaşka bir pencereden bakabilirsiniz yaşadıklarınıza.
sadece sizin iyi olmanızı bu süreçte bunlarla ilgilenmemenizi her şeye kapınızı kapamanızı tavsiye ederim ve destek alın size iyi gelecektir.
Çok teşekkür ederim değerli yorumun için..Bakış açısını değiştirmek gerekiyor evet ..Hassas insanlarda bu biraz zor ama:-(

Çok teşekkür ederim değerli yorumun için..Bakış açısını değiştirmek gerekiyor evet ..Hassas insanlarda bu biraz zor ama:-(
Rica ederim🙏
Bende hassas biriyim.
Her şeyi kafama takarım.
Büyütürüm olayları.
Bunun içinde destek almaya kesinlikle karar verdim.
Sizde bence bu aşamada almalısınız.
Çünkü sağlığımız her şeyden daha önemli.
Bizim gibi böyle her şeyi çok kafasına takan kişilerde böyle hastalıklar daha çok görülüyor.
İşte o bakış açısını değiştirmek bence psikolojik destek alarak mümkün çünkü başla açılardan bakmamızı sağlayabilir.

Rica ederim🙏
Bende hassas biriyim.
Her şeyi kafama takarım.
Büyütürüm olayları.
Bunun içinde destek almaya kesinlikle karar verdim.
Sizde bence bu aşamada almalısınız.
Çünkü sağlığımız her şeyden daha önemli.
Bizim gibi böyle her şeyi çok kafasına takan kişilerde böyle hastalıklar daha çok görülüyor.
İşte o bakış açısını değiştirmek bence psikolojik destek alarak mümkün çünkü başla açılardan bakmamızı sağlayabilir.
Psikolojisi destek almaya başladım evet ama ben zaten farkındalığı yüksek bir insanım, benim sıkıntım uygulama aşamasında ..Bunun içinde şu an psikoloğun da söylediği duygusal ya da fiziksel mesafe koymalisin demişti tamamen kapıları kapatmadan ..Ben de onu yapıyorum şu an..Böylesi daha iyi belki.. Duyguları bastırmak aman karşı taraf üzülmesin kırılmasın demek doğru değilmiş ben yaşadığım hastalığımida buna bağlıyorum.. Birde biriktirmeyeceksin herhangi bir durumu sicagi sicagina halledeceksin :-)Gormezden gelip gelip sabrinin sonunda konustugunda senden kotusu olmuyor ..Hakedenin hakkını usulünce verebilmek önemli

Psikolojisi destek almaya başladım evet ama ben zaten farkındalığı yüksek bir insanım, benim sıkıntım uygulama aşamasında ..Bunun içinde şu an psikoloğun da söylediği duygusal ya da fiziksel mesafe koymalisin demişti tamamen kapıları kapatmadan ..Ben de onu yapıyorum şu an..Böylesi daha iyi belki.. Duyguları bastırmak aman karşı taraf üzülmesin kırılmasın demek doğru değilmiş ben yaşadığım hastalığımida buna bağlıyorum.. Birde biriktirmeyeceksin herhangi bir durumu sicagi sicagina halledeceksin :-)Gormezden gelip gelip sabrinin sonunda konustugunda senden kotusu olmuyor ..Hakedenin hakkını usulünce verebilmek önemli
Duygusal ve fiziksel mesafe koymak nasıl yapıcam bilmiyorum 🤷‍♀️
Mesela siz ne yapıyorsunuz?
Görüşmemek gibi mi?
Ya da ne bileyim görüşüyorsunuz ama mesafeli mi?

Duygusal ve fiziksel mesafe koymak nasıl yapıcam bilmiyorum 🤷‍♀️
Mesela siz ne yapıyorsunuz?
Görüşmemek gibi mi?
Ya da ne bileyim görüşüyorsunuz ama mesafeli mi?
Söyle ki ben son durumlardan sonra eşime fazlasıyla kırıldığımi bir süre ailesiyle görüşmek istemediğimi ,eger isterse kendisinin görüşebileceğini söyledim ..Hastalığımdan ötürü kendimle ilgili farkindaligimin artması gerektiğini gördüm ve bunun için cabaliyorum ..Kimse benden önemli değil, ben insanları zorla değiştiremem,herkes iyi değil, bazı şeyleri tolere edemeyeceğini düşünüyorsan eşime söylenmek yerine ki eşim ailesine kendini savunacak bir yapıda değil kendi işimi kendim göreceğim bundan sonra ..Iki defa dışarda karşılaştık eltimle mesela onda da sadece merhaba merhaba ..Onun dışında söylediği birkaç cümleyi ya gecistirdim ya tepkisiz kaldım..Böylesi beni üzmüyor aksine tepkilerimi konuşup öfkelenmek yerine böyle seviyeli bir şekilde göstermek daha da rahatlattı beni..

X