Kocam birlikte olmak istemiyo

Konu sahibi ben değilim aynen sizin dediklerinizi söylemiştim bende 9 aylık hamileyken 74 kiloydum gayette duba gibi hissediyodum demiştim yanlış okudunuz heralde
Ayy yeni yeni alışıyorum sitete bazen hata yapıyorum kusura bakmayın

Karnım burnumda hamileyken düşüneceğim son şey mum yakmak olurdu. Milletin libidosuna bak ya.

Herseyi gectim;
1.60 boya 79 kg nasil fit olur biri bunu bana aciklasin?
Ben 1.73 boya 65 kg oldugum halde kendimi fit bulmuyorken?

Merhaba eşinizin cinsel yönden farklı bir eğilimi olabilirmi acaba dikkatinizi çeken bir tavır hareketi oldumu

Boyu 180lerde ise olabilir
Boyum 1.80 universitenin ilk senesi 78 kiloydum birakin fit görünmeyi belime kirkpinar başpehlivanı kemeri taksalar kimse yadirgamazdi. Simdi bile 61 kilo ile 9 haftalik hamileyim karnimdaki gaz ve siskinlikten pantolonlarima sigamiyorum.

Boyum 1.80 universitenin ilk senesi 78 kiloydum birakin fit görünmeyi belime kirkpinar başpehlivanı kemeri taksalar kimse yadirgamazdi. Simdi bile 61 kilo ile 9 haftalik hamileyim karnimdaki gaz ve siskinlikten pantolonlarima sigamiyorum.
Ben 160 olduğum için o kilolarda pehlivan oluyorum 180 birinde öyle olmaz diye düşündüydüm

Herseyi gectim;
1.60 boya 79 kg nasil fit olur biri bunu bana aciklasin?
Ben 1.73 boya 65 kg oldugum halde kendimi fit bulmuyorken?
1.60olan konu sahibi değil, yani öyle birşey demedi. Biz kendi boylarımızı dedik onu ayşecan arkadaşım ile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…