Kocam doğru düzgün çalışmıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Büyümek için neden bu kadar acele ediyorsunuz? Daha kendin çocuksun bu yaşında gitmişsin daha blue çağını tamamlayamamış ergene 2 tane çocuk vermişsin kendin gençliğini yaşayamadan. Çok gıcık oluyorum okuyun meslek edinin koca kaçmıyor. Bak kendin de gördün ki evlenmekte bi bok yokmuş. Şimdi o 2 yavrunun geleceği de sizin gibi 2 ergene kaldı. Belki kızacaksın ama bunlar gerçekler.

Valla bugünlük bu kadar Kk bana yeter, ben de gidiyorum konudan. Bu kadın benim sinirlerimi bozuyor, temizlik yapıyordum ne güzel
Sıcaktan yemek yapmayayım kahvaltılık çıkarayım diye mutfağa girdim. Sandalyenin tepesine tünemiş yorumları okuyorum siz yazınca fark ettim 😂

Büyümek için neden bu kadar acele ediyorsunuz? Daha kendin çocuksun bu yaşında gitmişsin daha blue çağını tamamlayamamış ergene 2 tane çocuk vermişsin kendin gençliğini yaşayamadan. Çok gıcık oluyorum okuyun meslek edinin koca kaçmıyor. Bak kendin de gördün ki evlenmekte bi bok yokmuş. Şimdi o 2 yavrunun geleceği de sizin gibi 2 ergene kaldı. Belki kızacaksın ama bunlar gerçekler.
Doğru ama ben ergen olduğumu dusunmuyorum hâlâ ailem için çabalıyorum

Sıcaktan yemek yapmayayım kahvaltılık çıkarayım diye mutfağa girdim. Sandalyenin tepesine tünemiş yorumları okuyorum siz yazınca fark ettim 😂
Ay benim isim bitti, biraz koltuğu falan sileyim dedim. Kova yanımda su an, Karamazov da tam karşımda Dimitri'nin çıkışlarını okumak bundan daha keyifli olurdu agskdmd

Millete cemkirmiyorum zaten ben burda çözüm arıyorum onlar anca suçluyorlar olan olmuş ztn anca yargilasinlar kolaylarina geliyor
Yok valla yargılamıyorlar, senin dilin çok uzun, insan biraz alçakgönüllü olur. Milleti sıraya dizdin dilinle taramalı tüfek gibi tarıyorsun

Paşaya bak hem çalışmıyor, hem bakmıyor .
Bir de aldırmaya izin vermiyor.
Demedin mi nasıl alacaksın bezini , mamasını diye sormadın mı ?
Sordum ben bakacağım dedi askerliğim bitsin fabrikaya işe girer bakarım size dedi hep dediği şey zaten her seferinde inanıyorum ama olmuyor nereye kadar böyle diyorum

Arkadaşlar sormuştur eminim ama bir de ben sorayım: 20 yaşında işi gücü olmayan bebeye neden 2 çocuk? Hadi diyelim biri oldu, bu kadar kısa zamanda ikinci niye? Arkanızdan atlılar mı geliyordu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X