Kocam doğru düzgün çalışmıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
2. Çocuğu isteyerek yapmadık zaten aldirmakta istedim eşim izin vermedi

Daha
Sorumsuz insanlarin yanina kedi bile birakilmaz kaldiki kücücük cocuklar..diyorum ya. Bazilari neden cocuk yaptigini bile bilmiyor. Olan cocuklara oluyor sonra
Daha kendilerini geliştiremeden neyin evliliği bu evcilik oyunu resmen. olan o iki yavruya oldu büyür anne babalarını büyütürler artık.

Hiç ama hiç aklınızı kullanmıyorsunuz. Olmayacak adama kaçıp genç kızlarımız hayatlarını karartıyorlar. Üzerine çocuk yapıp onları da bu hayata mecbur ediyorlar. O kadar üzücü ki.. intiharı düşünme, iki evlat sahibisin. Onların ne suçu var? Askerden gelene kadar sabredin. Doğumu da yapıp bebek biraz ele avuca geldi mi siz de işe girin. Çalışın.

Ben 21 yaşındayım 19 yaşında evlendim eşim benden 1 yaş küçük bunu da gizledi bu sene söyledi neyse çocuk istedi ailesi de çocuk olsun belki düzelir çalışır dedi ama düşündükleri gibi olmadı hep aynı çalışmıyor ben bosansam çocuklara bakacak yanıma alacak durumum yok gidecek yerim de yok zaten napim yanıma alıp sokaklarda mi yatayım onlarla eşimin ailesi var en azından kaynanam bakar onlara bende böyle olsun istemiyorum ki kendi evim çalışan bı kocam mutlu bir ailem olsun istiyorum ama hiç istediğim gibi olmuyor biraz daha sabredecegim çalışsın diye bekleyeceğim ama böyle giderse olacaklarda bu

Ben korundum ama olmadı 2. Çocuk bizde beklemiyorduk aldırma da izin vermedi eşim isim çok zor biliyorum ama bazen dayanacak gücüm kalmıyor sabrediyorum askerliğini bitirsin de çalışıp bize baksın diye

20 yaşında iki çocuk ya hu daha siz çocuksunuzz ah ah ne diyelim şimdi ne desek faydası olur ki

Boşan o halde, çocukları da yurda verirsiniz yapacak başka bir şey yok. Anne baba olmak için sınav yapılmalı!

Aile hekimlikleri ücretsiz DOĞUM KONTROL HAPI veriyorlar. Bilginiz olsun.

Çocukça bir cesaretle kaçtığınızı düşünüyorum ama keşke gerçekleri görmeye başladığınızda çocuk yapmak yerine ayrılsaydınız her şey çok daha kolay olurmuş. Eşinizin değişeceğini sanmıyorum, daha ergenlikten yeni çıkarken 2 çocuk babası olmuş ve bunun eklediği sorumluluğun farkında değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…