Kocam eltime aşık

yahu kadina catmissiniz , sormussunuz.. sanki kadin suclu..

bir kadin birseyler hissediyorsa ardi vardir kardesim.. yada beraber oldugu adam sevdigini ispat edememis, kadinin guvenini kazanamamis bir adamdir..

iki durumda da erkegin kabahatidir..

sevgiyi hissetmeyen kadin kiskanctir , kendisne gosterilmeyen sevginin nereye gittigini arastirmakla zaman harcar..

o sebepten arkadasim sen esinle eltini basbasa birak.. sana seni sevdigini gosteren, ispat eden, kiskancliga yer bulmayan birini bul..

ne hasta heriflerle ugrasip duruyosunuz yahu !

mümkün olabildiğince sakin olursan bir şeylere çözüm bulabilirsin... tabi ki elinde değil der demez agresifleşiyorsun ama böyle de bir yere varılmıyor... Al işte daha da sarpa sarıyor :KK43:(

ya yarın nereye gideyim yüzsüz yüzsüzde oturamamki, iyice batarım. ailem başka şehirde, öfff valla battım

yahu kadina catmissiniz , sormussunuz.. sanki kadin suclu..

bir kadin birseyler hissediyorsa ardi vardir kardesim.. yada beraber oldugu adam sevdigini ispat edememis, kadinin guvenini kazanamamis bir adamdir..

iki durumda da erkegin kabahatidir..

sevgiyi hissetmeyen kadin kiskanctir , kendisne gosterilmeyen sevginin nereye gittigini arastirmakla zaman harcar..

o sebepten arkadasim sen esinle eltini basbasa birak.. sana seni sevdigini gosteren, ispat eden, kiskancliga yer bulmayan birini bul..

ne hasta heriflerle ugrasip duruyosunuz yahu !

off onların başbaşa kalması değil benim gidecek yerim ve param yok, nasıl toparlıyacağım

seni anlıyorum burada seni yargılamak istemiyorum. anladığım kadarıyla senin yargılanmaya ayıplanmaya değilde bir çıkış yoluna ihtiyacın var. İnan bana bulunduğun ortamda kendini kanıtlaman ve eşine kendini bağlaman 10 seneyi alıyor. Bence sen akıllı ol ve eşine de ki ben seni çok seviyorum ve seni çok kıskanıyorum. o yüzden böyle düşündüm diye söyle içinden böyle düşünmesen de ona bunu söyle ve bir daha dillendirme zaten yaşadıklarınız ve çocuğunuz sizi birbirinize zamanla daha çok bağlıyacak. için kan ağlasada sabırlı ol ve bekle. Eminim eşin seni tanıdıkça ve yaptıklarını gördükçe seni en tepede görücek . biraz zaman geçsin birbirinize alışın. ama sende eltini önemsediğini fazla gösterme o bahsettiği zaman yavaş yavaş hissettirmeden kocanı işle. Daha birşey yaşamamışsınız ki. Ama son bir tavsiye kimse ile polemiğe giripte insanların eline koz verme.. bak ozaman nasıl bütün herşey önüne geliyor... birde şunu unutma sen kocanın özelisin. Ben hissediyorum 5 veya altı sene sonra birbirinizden kopamayacaksınız. ama sabırlı ol ve bazı şeyleri içinde yaşamayı öğren. inan kazanan sen olacaksın...
sen okumadın galiba oku ve eşinle konuş lütfen çocuğun için....

Yine konunun cilki cikarilmis.
Üyeler kendi sormus kendi cevaplamis.
Bir konunuda bu hale getirilmese sasiracagim.

okudumda gerçekten şimdi seni seviyorum desem kafama bişey atar, yarım saat önce odadan kovuldum, yerde fenalaşmış yatıyor ağzından sadece beni bırak git çıkıyor, kalp krizi falanmı geçiriyor, numaramı yapıyor , sabah biz uyurken işe gider, ben ne yapıcağım, evde duramam ,

okudumda gerçekten şimdi seni seviyorum desem kafama bişey atar, yarım saat önce odadan kovuldum, yerde fenalaşmış yatıyor ağzından sadece beni bırak git çıkıyor, kalp krizi falanmı geçiriyor, numaramı yapıyor , sabah biz uyurken işe gider, ben ne yapıcağım, evde duramam ,

okudumda gerçekten şimdi seni seviyorum desem kafama bişey atar, yarım saat önce odadan kovuldum, yerde fenalaşmış yatıyor ağzından sadece beni bırak git çıkıyor, kalp krizi falanmı geçiriyor, numaramı yapıyor , sabah biz uyurken işe gider, ben ne yapıcağım, evde duramam

ne yapayım şimdi bide salak salak konuştum, kendimi öldürecekmişim, ne gerek varsa, ya ben ölmek falan istemiyorum, huzurlu bir ortam beni seven bir koca

ne yapayım şimdi bide salak salak konuştum, kendimi öldürecekmişim, ne gerek varsa, ya ben ölmek falan istemiyorum, huzurlu bir ortam beni seven bir koca

nasıl yani biraz önce eşinle kavga ettiniz ve sen pc başında mesaj yazıyorsun öyle mi ?:KK52:nasıl bir akıl verelim ki şimdi sana herşeyi dahada güç bir hale sokmuşsun

nasıl yani biraz önce eşinle kavga ettiniz ve sen pc başında mesaj yazıyorsun öyle mi ?:KK52:nasıl bir akıl verelim ki şimdi sana herşeyi dahada güç bir hale sokmuşsun

napayım yatayım uyuyummu? ölmüşmü diye bakmaya bile gidemiyorum , evet çok güç ama en dik nasıl çıkarım bunun içinden onu arıyorum, acillll

napayım yatayım uyuyummu? ölmüşmü diye bakmaya bile gidemiyorum , evet çok güç ama en dik nasıl çıkarım bunun içinden onu arıyorum, acillll

dik çıkamıycak birşey yok bence
benim eşimde kavgalarda baktı haksız ve iş çığırından çıkıyor
hemen hasta numarası yaprdı
arayın 112 yi çağırın bir ambulans
gerçekten hastaysa faydanız olur hem
yüzsüz yüzsüz oturmak ne demek
orası sizin eviniz
ve de ne zaman gidip gitmeyeceğinize siz karar verirsiniz

gitme zaten ,insanların sinirlerini iyice zıplatma dik derken anladığım kadarıyla gururundan taviz vermeden nasıl olayı kendi lehime çeviririm davasındasın !
ailenin yanına gidemeyeceğine göre sabahı bekleyip sakin sakin konuşmak en mantıklısı unutma öfkeyle kalkan zararla oturur
her ne kadar zor bir durum olsada bir çıkış yolu bulunur ,yeterki sakin ol ani kararlardan kaçın

dik çıkamıycak birşey yok bence
benim eşimde kavgalarda baktı haksız ve iş çığırından çıkıyor
hemen hasta numarası yaprdı
arayın 112 yi çağırın bir ambulans
gerçekten hastaysa faydanız olur hem
yüzsüz yüzsüz oturmak ne demek
orası sizin eviniz
ve de ne zaman gidip gitmeyeceğinize siz karar verirsiniz

akıllıca ama ambulans çağırmayayım bence numaraysa bütün bina boşuna ayaklanır ben daha zor durumda kalırım,ama evde mecburen kalacak gibiyim son anda gururumu kurtarmak ve yalancı olmayayım diye gitmezsem, yada 1 kaç gün kalacak bir yer bulsammı,

gitme zaten ,insanların sinirlerini iyice zıplatma dik derken anladığım kadarıyla gururundan taviz vermeden nasıl olayı kendi lehime çeviririm davasındasın !
ailenin yanına gidemeyeceğine göre sabahı bekleyip sakin sakin konuşmak en mantıklısı unutma öfkeyle kalkan zararla oturur
her ne kadar zor bir durum olsada bir çıkış yolu bulunur ,yeterki sakin ol ani kararlardan kaçın

ne kadar guzel söylemiş mikrosoft...

X