Kocam evi terk etti(Azerbaycanlıyım, yazım hatalarım olabilir)

Ya tamamen kisliginizi birakip gidip annesine babasina kul köle olucaksiniz (onlar sizi yine begenmez ama kullanirlar), yada kendi yolunuzu cizeceksiniz. Unutmayin. Esinizin tüm bu dengesizliklerine kiziniz da sahit oluyor ve bir erkek tarafindan böyle muameleyi normal olarak kabul eder ilerde.

Kaçıp kaçıp giden herifin niye arkasına düşüyorsunuz ? Düzelir mi sizce ? Vicdanınız ve aklınız ile düşünün bunu.
Peki ona nasıl ders veririm? Benimle evlenmeseydi o zaman. Ben oyuncak değilim. Evlendi, şimdi beyenbedim, uyum sağlamadın demekle değil.

Elinizden geleni yapmışsınız. Artık uğraşmayın, çaba göstermeyin. Kendisini bulunmaz biri sanıyor. Umursamayın, kendi yolunuzu çizin. Kendiniz gibi olmaktan vazgeçmeyin. Kendinize çok iyi bakın. İşte o zaman kızınız da siz de mutlu olursunuz.

Bırak gittiği yerde kalsın. Sende az kitap oku o sahip olduğun ihtiras dil bilgisine yansısın. Gözüm kanadı yazım hatasından. İmla kılavuzu okumakla başlayabilirsin.
Bunları ciddi söylüyorum bırakıp giden kocanın arkasından koşma kendini geliştir.

Boşan işlemeye başla uşagına bax yeni heyat qur özüve ailen bir muddet destek olar sonra özünde üstesinden geleceksen.Bu adam düzelmeyecek heyatını bele ökuzle mehv etme.Sen onun oyuncağı deyilsen istediyi vaxt gelib beraber olub getsin.Agilli olsaydi onsuzda başqalarının dolduruşuna gelmezdi.En zeif insanlar başqalarının dedikleri ile hereket edenlerdi.

Sen Azerbaycanca hata yapmadan yaza bilirmisin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…