Kocam evi terk etti(Azerbaycanlıyım, yazım hatalarım olabilir)

İntikam alamazsınız, ders veremezsiniz. Zırt pırt anasının evine gidip evi terk eden adamdan bırakın koca olmayı tuvalete maşrapa olmaz. Çalışıp kendi ayaklarınız üzerinde durup kızınızı yetiştireceksiniz ve en çok bunu kızınız için yapacaksınız. Sığır bir kocanın elinde oyuncak olmamayı öğrenmeli. Koca ne yaparsa yapsın alttan alıp sırtını sıvayıp çayını vermeyi değil. Lütfen kendinize gelin ya.

En iyi anlayabileceğin yorum bu olur güzel kardeşim bak hemşerini dinle çok güzel yazmış

Hiç paragraf yok, ayırma yok, kelimeler yanlış vs anksiyete tutuyor beni okuyamadım. Anladığım kadarıyla bu dişil enerjisi full nazlı ve garip terk edip duran adamı sen ortada bırak bu sefer. Değmez yani..

Bögle bir yere varamazsın aslımda en iyi intikam ayrılmaktır.

Söylediklerimiz işine gelmiyor cevap bile vermiyor Farklı yorum yapanlara intikam planı soruyor. Hhshs

Böyle insanlardan intikam alsa ne olur almasa ne olur? Yoklugu ile sinayamaz, cünkü onu seven deger veren kimse yok ortada. Kayinpeder zil takip oynar istedigi kizi gidip ister ogluna. Kocasi onu zaten istemiyor ve takmiyor. Evi kac kere terk etmiş. Eh gidip evlerini kundaklayamaz veya onlari vuramaz. Ne kaliyor? Kendi hayatini kurtarip onlardan iyi yasayacak. Ama kendini intikam planlari ile avutmaya calisiyor, cünkü öyle basit planlar kurmak, kendine iyi bir hayat kurmaktan daha kolay geliyor.

Azeri erkeklerinin anne babasına çok düşkün olduğunu duymuştum demek ki doğruymuş. Sonuna kadar okuyamadım ama eşiniz sürekli evi terkedip gidiyorsa evlilik nasil devam edebilir ki. Ayrılmak dışında başka çare yok malesef

Yaaaa gerçekten... Anladığım kadarıyla ekonomik özgürlüğü olan bir kadınsınız. Bırakın gitsin ne bu ya evden git dur. Annenin babanın evine. Ailene sahip çıkma. Böyle adam mı olur? İnsanın kapısında beslediği kedi bile gitmiyor. Kendinizi yıpratmanıza hiç gerek yok. Yaşasın ailesiyle mutlu mesut işte. Ne gelecek geri boşverin

100 metreden kadının ana dilinin Türkiye Türkçesi olmadığı belli oluyor. 5 soru sorsak ikincide cortlayacak olanlar bile dalga geçmiş, kendisinden daha kötüsü var zannederek

Konu sahibi kaçan kovalanır, ille de bu adamı istiyorsan sen onu daha çok isteme, çıkar hayatından. Ama bence gerçekten isteme, taktikten değil. Değecek birine benzemiyor hiç.

Hepsi değil ama bazıları öyle heryerde anneci erkek var maalesef bir bitmediler zaten.

Birilerini küçümserken biraz bilginiz olsun bence. Millete akıl verirken en basit dil bilgisi kuralı olan dâhi anlamına gelen de bağlacını da ayırmayı öğrenin.
"Sen de az kitap oku..." şeklinde.

Eleştirdiğiniz konudan yanlış yapınca komik oluyor. :)

Azeriler bu konuda efsane ve kadinlarin benim gordugum pek degeri yok. Erkek ne diyosu o. Erkegin ailesi kral. Kadin koca ailesine hizmetci. Sonra ben bunlari yaxinca Azeriler gelip beni lincliyo. Furun la beni bxhxhx

Tabi genele yaymak olmaz, malesef heryerde var anneci erkek. Burada da fazlasıyla okuyoruz malesef
Aynen öyle.
Ve evet gına geldi artık anam da anam tutduran erkek konuları okumaktan.Bazı kaynanaların da neden böyle yaptığını anlamıyorum hiçmi epmati duygunuz yok siz de eskiden gelindiniz aynısı kendinize yapılınca hoş değil ama geline gelince her türlü çirkeflik dönüyor.Evlendirdiniz bırakın çocuklarınız mutlu olsun madem yuvasını yıkıcaksın neden evlendiriyorsun senin oğlun evlat da gelin değilmi?
Gelin köle degil ki sizin istediğiniz gibi yaşayacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…