Kocamı hiç haketmiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu sey degil mi yaa?
Bihter le Adnan beyin iliskisi?
Genc bihter ve yasli kartoloz zengin Adnan:KK66:
Sonra gelsin ihanetler dengesizlikler..
Yoksaaa bihter de mi bu hastaliga sahipti🤔

Canim hikayeni yutmadik,
Ayrica senin theknack olduguna yemin edebilirim ama kanitlayamam.
Bilmem kacinci kisiligini al ve uzaklas lutfen.

Konunuz dogru ise hicte kocanizi haketmiyor felan değilsiniz. 17 yasında tanıstım diyorsunuz 15 yaş fark var. 32 yasındaki adam elinde maddi guç varmış buna dayanarak sizi etkilemiş evlenmişsiniz onun düşünmesi lazım sizi hakedip etmedigini.

Konu dogruysa maalesef aynini dusunuyorum. Essek kadar bir adam 17 yasinda cocukla evleniyorsa ortada hak etme/etmeme gibi biri durumdan cok, tuhaf ve suistimale acik bir durum var.

Eski konularda devlet hastanesinde doğum yaptığından bahsetmiş .Bu zenginlikte neden devlet hastanesi bilemedim valla .
öyle öyle zengin oluyorlar. işin sırrı giren parada değil çıkan parada 😂
Gerçekten bu kadar lüks bir hayatı olsaydı üç ay önce devlet hastanesinde doğum yapmak zorunda kalmazdı bence

Bir kişi tanıyorum böyle. Nickini hatırlayamadım. Sürekli konularında yorumlarında okuduğunu yazardı. Yasadıgı maceralarını vs. Sonra bir anlaşıldı ki hepsi yalanmış. O kadar konusu o kadar yorumu. Çok uzun süre farklı bir hayat yaşıyormuş gibi yazmış da yazmış. Oluyor yani. Hangi motivasyonla yapıyorlar. Bilerek mi yapıyorlar bilmiyorum ama oluyor.
Ya cok garip cunku burada dogru da söylese yalan da söylese aslında bir önemi yok tanımıyoruz cunku hiçbirimiz birbirimizi ve dosdogru bir şekilde dürüst bir şekilde aktarma yükümlülüğümüz yok.. belki hayalindeki insanı anlatıyordur belki canı sıkıldığı ıcın hayalindeki insan olsa ne gibi dertleri olur diye düşünüp yazıyordur buraya maksat muhabbet olsun diye falan. Konu sahibi icin demiyorum bu arada sizin söylediğiniz kişi icin diyorum. Cok yazık eger gerçekten öyle kişiler varsa demek ki dısarıdan bakınca normal olup böyle ürkütücü hayatlar yaşayan insanların olması, hani bir söz vardı belki de yolda bir katilin yanından geçiyorsunuz gibi bir sey, aynı öyle, normal görünüp anormal olan o kadar fazla insan var ki. Konu sahibine cok üzüldüm ama Bana sahte gibi gelmedi konu cok benzer şeyler yaşayan arkadasım var

Cok da şeetmemek lazim

Ocak ayinda pandemi bizi bitirdi, ozele gidiyordum ama dogumu devlette yapsam diye konu acmis

Dönün konuya 😅😅
konu gerçekse üzücü bir durum umarım tedavi olur.küçük çocukları var.ve başına da herşey gelebilir kişilik değiştirip tanımadığı kişilerle buluşup sonra da hatırlamıyormuş.çok riskli ve tehlikeli

Konu dogruysa maalesef aynini dusunuyorum. Essek kadar bir adam 17 yasinda cocukla evleniyorsa ortada hak etme/etmeme gibi biri durumdan cok, tuhaf ve suistimale acik bir durum var.
Konu dogruysa annem hep bahsediyor durumun cok iyi kocan cok iyi diye ondan etkilendimde anlattım yazmış.

Sirf varliklı diye kucucuk kızı 30 yasindaki adama vermisler sonra sirf varlikli diye konu sahibine hep kocasini ovmusler buyuk ihtimal kucuk yasta evlendi birde iki cocuk psikilojisi zaten iyi değil. hep kendisini kocasindan asağı gormuş halbuki kocası.. neyse yazıp simdi ağzımı bozmayayım.

Cok da şeetmemek lazim

Ocak ayinda pandemi bizi bitirdi, ozele gidiyordum ama dogumu devlette yapsam diye konu acmis

Dönün konuya 😅😅
Kiralar falan geliyor yazmıştı birde .Özeldeki doktoru beğenmemiş devlete gidince dr dan memnun kalmış . Başka bir özele gidersin bence .Hele birde hastaysan kocan üstüne titriyorsa .

Ya cok garip cunku burada dogru da söylese yalan da söylese aslında bir önemi yok tanımıyoruz cunku hiçbirimiz birbirimizi ve dosdogru bir şekilde dürüst bir şekilde aktarma yükümlülüğümüz yok.. belki hayalindeki insanı anlatıyordur belki canı sıkıldığı ıcın hayalindeki insan olsa ne gibi dertleri olur diye düşünüp yazıyordur buraya maksat muhabbet olsun diye falan. Konu sahibi icin demiyorum bu arada sizin söylediğiniz kişi icin diyorum. Cok yazık eger gerçekten öyle kişiler varsa demek ki dısarıdan bakınca normal olup böyle ürkütücü hayatlar yaşayan insanların olması, hani bir söz vardı belki de yolda bir katilin yanından geçiyorsunuz gibi bir sey, aynı öyle, normal görünüp anormal olan o kadar fazla insan var ki. Konu sahibine cok üzüldüm ama Bana sahte gibi gelmedi konu cok benzer şeyler yaşayan arkadasım var
Tabii ki orası öyle. Gerçekse de değilse de konu sahibi için üzücü ben de inaniyorum ona. Ama çok hassas kalpli insanlar var gerçekten okuduğu bir şey için üzülüp onu düşünenler var. Siz öyle değilsinizdir belki ama var öyle insanlar. Onun icin sahte konu açan veya sahte olduğuna inanılan konulara bu kadar tepki var. Bir de karşıdaki bizi kandırarak ergen vs eğleniyor mu yoksa aslında kötü durumda ve hayal ettiklerini buraya yazıp dertleserek kendini biraz iyi hissetmeye mı çalışıyor bilemiyoruz. Insanlar kızıyor onun için haksız da sayılmazlar.

Merhaba kizlar
Ben eşimle 17 yaşında tanistim eşimle aramda 15 yaş var ama asla gostermez bu yaşı çok görenler kinayanlar oldu fakat biz birbirimizi çok seviyoruz yani en azından eşim beni daha çok seven taraf 8 yıllık bı birliktelik 2 çocuk biri daha 3 aylik bir kızımız var hayatımız güzel durumumuz iyi kira gelirlerimiz var İstanbul'un lüks semtinde kendi evimizde oturyoruz üstelik birçok kişinin hayali 3 katlı büyük bahçeli bir evimiz var eşim benim gözümün içine bakar benim suratım asik olsa oda dertlenir içi rahat etmez öğrenene kadar ev işlerinde çok yardımcı elimi surdurmez yapabildiği herşeyde sen çocuklarda ilgilen der hatta ben kahve aşığıyım hiç usenmez bana hergun Starbuckstan kahve alır ben seviyorum diye beni herkese karşı savunur ailesini bir dakika düşünmeden karşısına alır aldida merhametli bana düşkün evine düşkün cimri değil eli çok açık bana her konuda yardımcı bir eş buraya kadar herşey mükemmel fakat ben hastayım ve bunu ancak yaşayan bilir çoklu kisiklik bozuklugu hastalığımın adı bu hastalıkla 4 yıldır savaşıyorum içimde bir çok kişilik var ve ben ne yaptığımı hatirlamiyorum beni üzen kahreden bu zaten atak geçiriyorum eşim her atakta yanımda ben her zaman yanındayım diyor eşimi çok kez aldattmisim insanlara yalan soylemisim çoğu kez intihar etmeye kalkmisim evden kacmisim hatta evden kaçıp kendimi arabalarin onune atmışım polisler yardımıyla bulunmusum yani o kadar çok şey olmuş ki ben çok utanıyorum bunları duyunca hayır diyorum ebn öyle biri değilim ben yapmam şuan ilaç tedavisi ağır bir şekilde devam ediyor çok ağır ilaçlar içiyorum emzirmek yasak çocuğum mama ile büyüyor ama yavaş yavaş iyileşiyorum derken tekrar biriyle karşılıyorum sen bana böyle böyle demiştin diyor ben onu hatırlamıyorum bilmiyorum yikiliyorum sonra kayinvalidemler yanına geldim onlar 3 katlı bir evi var yine bahçeli hep beraberiz onlar çocuklarla ilgileniyor daha çok Allah razı olsun çok iyi insanlar ama ben insanlardan bunları duydukça eşimi hiç hwkrtmedigimi düşünüyorum kafaya takıyorum ağlıyorum ama inanın hatırlamıyorum böyle nasil yaşanır bilmiyorum iki çocuğum var tek isteğim iyileşmek ama yapamıyorum bir sabaj kalkıyorum çok iyi oglen başka bir düşünce başka biri allah aşkına bişey söyleyin bana ben iyi olmak istiyorum
yorumsuzzzz......

Merhaba kizlar
Ben eşimle 17 yaşında tanistim eşimle aramda 15 yaş var ama asla gostermez bu yaşı çok görenler kinayanlar oldu fakat biz birbirimizi çok seviyoruz yani en azından eşim beni daha çok seven taraf 8 yıllık bı birliktelik 2 çocuk biri daha 3 aylik bir kızımız var hayatımız güzel durumumuz iyi kira gelirlerimiz var İstanbul'un lüks semtinde kendi evimizde oturyoruz üstelik birçok kişinin hayali 3 katlı büyük bahçeli bir evimiz var eşim benim gözümün içine bakar benim suratım asik olsa oda dertlenir içi rahat etmez öğrenene kadar ev işlerinde çok yardımcı elimi surdurmez yapabildiği herşeyde sen çocuklarda ilgilen der hatta ben kahve aşığıyım hiç usenmez bana hergun Starbuckstan kahve alır ben seviyorum diye beni herkese karşı savunur ailesini bir dakika düşünmeden karşısına alır aldida merhametli bana düşkün evine düşkün cimri değil eli çok açık bana her konuda yardımcı bir eş buraya kadar herşey mükemmel fakat ben hastayım ve bunu ancak yaşayan bilir çoklu kisiklik bozuklugu hastalığımın adı bu hastalıkla 4 yıldır savaşıyorum içimde bir çok kişilik var ve ben ne yaptığımı hatirlamiyorum beni üzen kahreden bu zaten atak geçiriyorum eşim her atakta yanımda ben her zaman yanındayım diyor eşimi çok kez aldattmisim insanlara yalan soylemisim çoğu kez intihar etmeye kalkmisim evden kacmisim hatta evden kaçıp kendimi arabalarin onune atmışım polisler yardımıyla bulunmusum yani o kadar çok şey olmuş ki ben çok utanıyorum bunları duyunca hayır diyorum ebn öyle biri değilim ben yapmam şuan ilaç tedavisi ağır bir şekilde devam ediyor çok ağır ilaçlar içiyorum emzirmek yasak çocuğum mama ile büyüyor ama yavaş yavaş iyileşiyorum derken tekrar biriyle karşılıyorum sen bana böyle böyle demiştin diyor ben onu hatırlamıyorum bilmiyorum yikiliyorum sonra kayinvalidemler yanına geldim onlar 3 katlı bir evi var yine bahçeli hep beraberiz onlar çocuklarla ilgileniyor daha çok Allah razı olsun çok iyi insanlar ama ben insanlardan bunları duydukça eşimi hiç hwkrtmedigimi düşünüyorum kafaya takıyorum ağlıyorum ama inanın hatırlamıyorum böyle nasil yaşanır bilmiyorum iki çocuğum var tek isteğim iyileşmek ama yapamıyorum bir sabaj kalkıyorum çok iyi oglen başka bir düşünce başka biri allah aşkına bişey söyleyin bana ben iyi olmak istiyorum
Parçalanmış filmi geldi aklimaa😂

3 katli bahceli evi olmayip hergun starbuckstan kahve icmeyende ne biliiim🙄

Konu dogruysa annem hep bahsediyor durumun cok iyi kocan cok iyi diye ondan etkilendimde anlattım yazmış.

Sirf varliklı diye kucucuk kızı 30 yasindaki adama vermisler sonra sirf varlikli diye konu sahibine hep kocasini ovmusler buyuk ihtimal kucuk yasta evlendi birde iki cocuk psikilojisi zaten iyi değil. hep kendisini kocasindan asağı gormuş halbuki kocası.. neyse yazıp simdi ağzımı bozmayayım.
Kocasi cocuk tacizcisi bir sefil .
15 yas fark ne demek?
Ha konu sahibi 17 olmaz da 30 Olur, esi 45 olur anlarim ama 17 yasindaki kizla sirf genc diye evlenmis zengin bir adam ne kadar iyi olabilirse o kadar iyidir sevgili kocasi.

Konu bana fake gibi gelmedi kaldı ki fake ise de 13 sayfa dalgası geçilecek kadar komik bir konu olduğunu düşünmüyorum.. bu konuyu okuyan ve bunları gerçekten yaşayan insanlar olabilir. bizzat bu hastalıktan muzdarip cok yakın bir arkadaşım var, önceden alışverişe gider arkasında soforu kızın torba torba yaptığı alısverıslerı aldıklarını taşırdı, her sene bir ay ny sureklı paris london yazları mykonos full keyif bir hayat yasarken annesini kaybetti maddi durumu bozuldu ve hastalığı ağırlaştı, kız birden en yakın arkadaşının sevgilisini elinden almaya çalışan ve bunu yapmak icin arkadaşını zehirleyen, peşine adam takıp kızı korkutan tehdit ettiren birine dönüştü, ve işin garibi bu yaptıklarını hatırlamıyor, insanlar ona böyle şeyler yapıyor zannediyor korkudan gece uyurken bile yastığının altında bıçakla uyuyordu. Hayali sevgilisi vardı falan. Cok kötu zamanlar geçirdi babası da cok küçükken terk etmişti annesi vefat ettikten sonra ortaya çıktı adam kızı tedaviye götürdü uzun ve zor bir sürecti, ama su an iyi, bir süre klinikte yattı hatta, babasının maddi durumu iyi degil adam evini sattı bütün tedavi masrafları icin. Su an iyi, babası ona ev aldı kendi basına yaşıyor okulunu 7-8 yıl da olsa gecikmeli şekilde okuyor bir kedi bir köpek sahiplendi. Tek sorun simdi de kleptomani basladı yani halk arasında hırsızlık olarak bilinen hastalık. Arkadaşlarının evlerinden, mağazalardan pahalı şeyler çalıyor, kendisinin eskiden aldığı tarz pahalı ve marka seyler, simdi de maddi durumu iyi ama annesi varken olduğu kadar degil sonucta. En son da ıkı tane şampuan çalarken yakalanmış, magazanın sahibi dava açmıştı sureklı yapıyor diye. Saka gibi geliyor burada okuyunca belki, bizzat görüp tanık olmayınca en basit seye bile inanmıyoruz mesela üç katlı Bahçeli eve, her gün starbuckstan kahve alan bir kocaya ama bizzat görüp tanık olunca da inanılmayacak şeylerin gercek oldugunu görüyoruz aslında. Lütfen dalga geçmeyin, komik degil cunku, geyik muhabbetine malzeme olmayacak kadar ciddi bir konu bu

Madem kocası iflas etti, madem özel hastanede doğum yapmaya yetecek kadar bile paraları yok ( yine doğum yapmadığım için bilemeyeceğim ama özel hastanede doğum yapmak 20 bin TL filandır heralde) İstanbul’un iyi semtlerinden birinde 3katlı ev hala nasıl duruyor. İflas eden insan heralde ilk gayrimenkulünü satar en çok parayı o edecek diye.
Bir de başka odamız yok demiş. 2 çocuk, anne baba, bir de babaanne yaşıyor demiş 3 katlı bir eve nasıl olsa sığamıyorlar. 3 katlı ama 2+1 sanırım.
Burda kimse kişilik bozukluğu olan insanlarının (başlıkta doğru olduğuna inandığım tek cümle bu) hayal dünyasının deney faresi değil. 😡 Hayal kurmayı seviyorsa deneme yazsın, hikaye yazsın. Ama yaşamadığı olayları bize gerçekmiş gibi sunup fikrimizi sormasın. İnsanların duygularıyla oynuyor.

Eklentiler

• 14D4E418-32AD-49F5-9B87-23CF1BB8E8DC.jpeg
    14D4E418-32AD-49F5-9B87-23CF1BB8E8DC.jpeg
    122,4 KB · Görüntüleme: 70
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X