Kocamı sevmiyorum ayrılmak istiyorum ama cesaretim yok acil yardım!!!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Pasif agresif davranıslarınızı ne yazık ki "ömrünüzü adama" seklinde ifade ediyorsunuz.

Siz ömrünüzü adamamıssınız vicdan rahatlatmıssınız bence...

Eşinizi alın karsınıza lütfen dürüstçe baştan sona konusun.
Eşimle her tartışmada konuştuk zorla evlendiğimi biliyor . Ama ilişkiyi sevmediğimi de biliyor . Ben cinsellik sevmiyorum diyorum ama yüzüne seni sevmediğim için cinsellik istemiyorm demedim. Ben şuan 36 yaşındayım ve 23 ümde evlendim ömrümü adadım tabiki . Yoksa en ufak şeyi bahane eder ayrılırdım neler neler atlattık yine de yuvamı yıkmak istemedim yaş geçince insan artık en ufak kavgaya dayanamaz hale geliyor . Başkası olsa hemen boşanırdı ben de öyle diyordum ama olmadı işte yapamadım. Yanlız kalmak korkuttu maaşım yoktu. Eşimi yanlız bırakmak istemedim

Muallakta kalmanızı gerektiren bir durum yok aslında ..eşiniz boşanma konusunda size terslik çıkarmiyor saygılı biri olduğu için sizin kararinizada saygı gösteriyor..bana kalırsa karşı tarafta bir sorun yok..bu evliliği istemeyen sizsiniz her günüm tecavüz diyorsunuz..karşı tarafı düşünmeyin ..madem zulm gibi geliyor bu evlilik size ..o zaman kiyilmacak bir durum yok esinizde problem çıkarmıyor zaten
Umarım doğru kararı veririm . Yıllarca kararsız kaldım ): çok zor bir durum yaşayan bilir

Ahh ah elime bakınca nefret ediyorkm ama karakteri iyi evine bakar bana bağlı ama onun sevmesi bir şey değiştirmiyor ben sevemedim şans verdim belki olur belki severim ama sadece alışmışım. Bazen dedim o kadar yıllar geçmiş ne ayrılması. Ama son günlerde Psikolok olarak iyi değilim panik atak başladı yataktan uyandığımda yumtuklwrımı sıkıp kollarımı seğiriyor cinsellik aklıma geldikçe 14 yıl boyunca hep ayrılma hayali ): maddi durumum iyi çocukları ben alırım ama yanlızlığa alışabilir miyim
Evlilik terabistine gitseniz ayrildiniz diyelim babaniz sizi gene rahat birakmaz evlendirir sizi bu sefer kotu birine catarsaniz.

İki aldık şimdi de eşyaları yeniliyor eşim o aldıkça kötü oluyorj. . Nere gitsem eşim peşimde ): diyorum yine büyük kavga olurda gideyim bir hafta ablama onda kalayım kafamı dinleyim . Hayata onunla gelmedim o yokken de vardım. Bütün erkekler çekici ama o çekici
Değil spor yap şöyle giyin traş ol diyorum yapmıyor ): belki o zaman içim ısınacak ama yok aksine istemedim şeyler yapıyor. Diyorum bunca yık acı çekmişim ayrılsam ne kadar acır ki biraz da ayrıldıktan sonra acı çekerim en azından kafam rahat olur .
Esindede kabahat var o zaman seviyorsa seni kendini sevdircek seyler yapcak bilemedim ayrilirsaniz aileniz sizi rahat birakir mi

Eşimle her tartışmada konuştuk zorla evlendiğimi biliyor . Ama ilişkiyi sevmediğimi de biliyor . Ben cinsellik sevmiyorum diyorum ama yüzüne seni sevmediğim için cinsellik istemiyorm demedim. Ben şuan 36 yaşındayım ve 23 ümde evlendim ömrümü adadım tabiki . Yoksa en ufak şeyi bahane eder ayrılırdım neler neler atlattık yine de yuvamı yıkmak istemedim yaş geçince insan artık en ufak kavgaya dayanamaz hale geliyor . Başkası olsa hemen boşanırdı ben de öyle diyordum ama olmadı işte yapamadım. Yanlız kalmak korkuttu maaşım yoktu. Eşimi yanlız bırakmak istemedim
İnanın tüm kelimelerin altında ben duygusu mevcut.
Kendinize bir ayna tutun....
Eşinize çok üzüldüm. Sevilmediğini bilmiyor belki her seyi normal sanıyordu o süreçlerde.

Para pul demedim zaten.

Ama adamak bu değil. Arkasından böyle iğrenerek bahsettiğiniz birine gerçekten iyi davrandığınizi hiç sanmıyorum ama artık geçen zamanı geri getiremezsiniz.

Bundan sonrası için toplayın cesaretinizi ayrılın. Sığınmayın hiçbirseyin arkasına. Kimse kimseye dayanmak zorunda kalmasın daha fazla.

Sanki şuan sizi zorla o evde tutuyorlar gibi yazıyorsunuz.
Zorla tutan yok ama panik atak geldi yıllar önce yaşadığım sıkıntılar baş gösterdi tekrar. Allah yardımcım olsun eşime karşı kötü davranmıyorum ama kadınlık da yapamıyorum zoraki oluyor severek evlenenlere imreniyorum hep ama işte kader

Evlilik terabistine gitseniz ayrildiniz diyelim babaniz sizi gene rahat birakmaz evlendirir sizi bu sefer kotu birine catarsaniz.
Ben ayrılsam direk kendime ev bulurum babam sadece ayrılmdıjtwn sonra öğrenir beni zorla evlendiren adamdan izin istemem. Yani evlenme düşüncem yok. Kızlarımla yeni bir hayat istiyorum. Evimde bir koca istemiyorm Allah’a şükür maddi sıkıntım yok kimseye tenezzül etmiyorum

İnanın tüm kelimelerin altında ben duygusu mevcut.
Kendinize bir ayna tutun....
Eşinize çok üzüldüm. Sevilmediğini bilmiyor belki her seyi normal sanıyordu o süreçlerde.
Her kavgada eskiyi anlattım babamın zorladığını eşim ise hemen ilk yemekte benle evlenmek istedi ben de kabul ettim düşünmeden nişanlılıkta anladım sevemediğimi ama babam nişan bozdurmadı. Şimdiki aklım olsa kaçardım evden

Esindede kabahat var o zaman seviyorsa seni kendini sevdircek seyler yapcak bilemedim ayrilirsaniz aileniz sizi rahat birakir mi
Ailem karışamaz bu saatten sonra ben güç kazanmak için memur oldum . Eşim benim seveceğim şeyler yapmıyor biraz çabalasa yok yapmıyor aksine daha çok kaçırıyor

Canm bi uzmandan yardim alsanız ...

Yorum yazmıyım diyorum ama dayanamıyorum, kızlarımı alıp yeni hayat kuracağım diyor, bencilliğin bu kadarı olabilir, hem adamı ortada bırak hem çocuklarını elinden al, durumdan rahatsız olsan sensen kızlarda babasında kalacak.
Bende size anlatamadım gitti. Çocukları eşim zaten sende kalabilir diyor. Ben zorla almıyorum ama anne yana çocukların yeri , babayı ne zaman isterseler gider görür kalırlar ben asla mahrum bırakma

Bana göre evliliklerde zaten sevgi denilen şey bı sure sonra zaten bitiyor..aşk sanıyoruz evleniyoruz o bitiyor..önemli olan saygı olması size değer vermiş olması ..tecavüz örneği vermişsiniz fakat ikinci çocuğunuzu isteyerek yapmışsınız...aslında eşiniz iyi biri siz zaman içerisinde anlamissiniz ..siz kendiniz sevmek istiyorsunuz aşık olmak istiyorsunuz ...ama severek yapılan evliliklerde de o sevgi aşk fazla uzun sürmüyor..dediğim gibi önemli olan saygı...oturmuş bir düzeniniz varken karşınızda da size değer veren iyi bir eş varken iki de çocuğunuz varken bu düzeni bozmaya değerli bilemedim..
Evet o yüzden eşim kötü değil diye 14 tık bekledim sevmesem de. Yuvayı yıkmadım sadece panik atak başladı cinsellikte sıkıntı çekiyorkm sevmeden ilişki zor ben hayata bir kez geldim ve en güzel duyguları yaşayamıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X