Vücut Kremleri Kokusu Güzel Ve Uzun Süre Kalici Vücut Kremi ??

Vücut kremleri, losyonlar

DIONYSOS

:) nasılım???????
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2007
2.243
5
kızlar uzun süredir kokusu güzel ve kalıcı vücut kremi arıyorum.en son niveayı kullandım.sizin tavsiye edeceğiniz kremler varmı?a.s.

hindistan ceviz kokulu güzel bir krem bilen varmı??

arko nem marka bi tane var, hindistancevizli, mavi bi kabı var. fiyatı 4 ytl sanırım ama baya büyük. ben çok memnunum, kokusu çok güzel ve kalıcı. gayet de güzel nemlendiriyoa.s tavsiye ederimm

kesınlıkle samsaranın kremı. parfume bıle gerek bırakmıyo. tavsıye ederım....

walla ben arkonun hindistancevizlisini kullanıyorum :icecream:hem iyi nemlendiriyo hem de baya kalıcı kokusu var 250 ml 5 tl ye falan aldım.çok bereketli.başka kokuları da var.böğürtlenli de alcam

ben oriflame dan çok memnunum buğday özlü kuru ciltler için olanı çok yoğun kıvamı hemde

ben avonun vücut kremlerini kullanıyorum.yazın kremler biraz terletiyor ama kışın cok güzel ve kalıcı oluyor kokusu.little black dress ve ungaro yu tavsiye ederim..

body shop'un body butterları ve sephora'nın body lotionları baya başarılı...
ayrıca nivea ve bephanten de bence çok temiz kokuyo...

bepanthol, arko, body shop'u nemlendirme ve hoş koku bakımından en iyiden en kötüye sıralayabilecek arkadaşlar var mı? :)

body shop tan çilekli vücut losyonu almıştım hiç memnun kalmadm:KK43: kokusu müthiş!ama kuru ciltliysen nemlendirmede başarılı değil o kadar:/
diğerlerini bilmiorm denemedim canm

body shop tan çilekli vücut losyonu almıştım hiç memnun kalmadm:KK43: kokusu müthiş!ama kuru ciltliysen nemlendirmede başarılı değil o kadar:/
diğerlerini bilmiorm denemedim canm

hmm teşekkür ederim cnm, forumda yaptığım detaylı araştırma da neutrogena'yı önplana çıkarıyor losyonlarda.. şu an kullandığım avon bitince ondan alırım sanırım

arko_24.jpg

arkonun ürünleri çok güzel kokuyor canım.uzun da sürüyor diğerlerine göre

X