Kokusuna aşık olduğunuz ve asla vazgeçemem dediğiniz parfümler ?

tabıkı gıvenchi veryiristirible yogun ferah cıcek kokuso soran arkadasım

CECıLE MAVı
kesinlikle şiddetle tavsiye ederim cnm

absouletly irresisble olmazmı[/QUOs

seker bilmem dur üsütümde su an absolite koklayım

hımmmm olabilir ama iristirible dah sampuan cıcek absolite salon kokusu gıbı bıraz buruk daha kokoş bır koku dıgerı daha masum daha cıcek buketı gıbı sen bılırısın

cnm lacoste pour femme bayiliyorum ve herkesde soruyor bu hos kokunun adi ney diye

amor amor
lancome hypnose
escada magnetism

kızlar ben plus cridance hastadıyım bi arkadasımda vardı denemistim hayatımda bu kadar hosuma giden baska bi koku olmamıstı fakat parfümü hç biyerde bulamıorum sanırım satıstan kaldırılmıs artık rüyalarıma girmeye basladı mutlaka bulmam gerekio bu kokuyu

bence sexy 212 ve lolita lempicka waqecLmezim :KK70:

Kızlar benimde beğendiğim kokular cacharel amor amor ama çok özel zamanlarda kullandığım bir koku var ki açıkçası söylemek istemiyorum bana özel kalsın istiyorum. sositososito Erkeği tam anlamıyla baştan çıkartıyor. Çok karakterli ve kişilikli bir parfüm.

CADIARZU coco chanel mademoiselle mi yoksammmmmCADIARZUkafamçokkarıştıgamyoncuiremsufisfisfis

Gucci rush.. ablamda bende bunu kullanırızz:)

opuyorumnanaktan flowerbomb,armani she ve code,chanel allure ve coco son olarak narcisso rodrigez opuyorumnanaktan

mavi inci parfüm zevklerimiz ne kadar da benzio

azracım feminen ve etkileyici kokular :lepi:
ten uyumu da eklenince :hooray:
her kokuyu denerim bazen kullanırım ama bunlardan şaşmam yerimseniben
zevklerimiz aynı olmasına da çok sevindim canım
kaydirigubbakcemile5

Kızlar benimde beğendiğim kokular cacharel amor amor ama çok özel zamanlarda kullandığım bir koku var ki açıkçası söylemek istemiyorum bana özel kalsın istiyorum. sositososito Erkeği tam anlamıyla baştan çıkartıyor. Çok karakterli ve kişilikli bir parfüm.

bizde bilsek ne olur ki?? :1rolleyes:hem aramızda sır olarak kalır :)))

X