kokuyorum çıldıracağım

Doktora git diyecegim ben de sana, hem de bir an once... Genital bir hastalik olabilir, bagirsak sarkmasi olabilir, kanser bile olabilir, tedavide gec kalmak ilerde bebek sahibi olamamana bile sebep olabilir, yani olabilir de olabilir... Insallah erkek doktora muayene olmaktan utandigin icin birgun pisman olup bu gunu aramazsin.

tozsuz derken şöyle şu çok ucuza satılan kagıtlar varya onlar mesela berbatlar yırtarken anlaşılıyor toz gibi çıktıgı adıda mavili bişeydi ona benzer kagıtlar bence zararlı zaten ıslangıdında yapışıp kalıyor afedersiniz :110: parfumsuz kaliteli olanlardan kullanmak gerek.Maydonoz suyunu bir ara içmiştim içmesi zor kokusu bana göre kötü ama iyi geliyor

Vajen bölgesini kuru tut çok fazla yıkama tuvalet kağıdının vajinana yapışmamış olmasına da dikkat et geçer.

Gece gece kendime güldüm iyi mi korkuyorum olarak okuyunca ter, agiz(ne alaka yahu) derken ya da da kendime geldim iyi mi:KK70:

arkadaşlar bu forumu hep takip ederdim bugüne kısmetmiş üye olmak. önemli bir derdim var : KOKUYORUM. yardım edin. bunun yardımı mı olur dediğinizi duyar gibiyim. kaynağı anlamak için danışmak istiyorum size...

arkadaşlar duştan çıktığımda bile anında kokuyorum. ter, ağız, ya da ayak kokusu değil.
bacak arası. yani vajinal desem değil. taharet kokusu gibi.

ya arkadaşlar inanın taharete o kadar önem veriyorum ki inanın o bölge için intim jeller yani özel yıkama jeli, pudra, sirkeli su.. neler denemedim. bazen diyorum ki yediklerim baharatlı ondan mı. yoksa bağırsağımda kurt mu var. ya da tuvalete sık çıkmıyorum o mu koku yapıyo. acaba idrar çok tutuyorum iltihap mı yaptı da kokuyo. ya sanki içimden bi pislik kokusu dışarıya vuruyo. ya var ya neler düşünmedim ki. ama çözümü bulamıyorum çıldıracağım. sentetik kıyafetler mi koku yapıyo. iç çamaşırım pamuklu hergün değiştiriyorum. çamaşırımı ütülüyorum. günlük ped günde en az dört kere. küçük tuvalette bile o bölgeyi yıkıyorum kurutup pudralıyorum. inanın takıntı oldu kafayı yicem. kokuyo ya kokuyo işte. çok büyük sosyal fobi oluşturuyo bende. yardım edin önerilerinize ihtiyacım var :KK43:
öncelikle çok geçmiş olsun.hemen bir doktora danışmanıza tavsiye ederim. mantar ya d enfeksiyon olabilir. kesinlikle ciddiye alın. çünkü bunca temizlikten sonra kokması pek olağan bir şey olmasa gerek. umarım tezzamanda sonuç alırsınız...

arkadaşlar bu forumu hep takip ederdim bugüne kısmetmiş üye olmak. önemli bir derdim var : KOKUYORUM. yardım edin. bunun yardımı mı olur dediğinizi duyar gibiyim. kaynağı anlaak istiyorum size.kullanmıştım. .ar duştan çıktığımdaklındaanında kokuyorum. ter, ağız, ya da ayak kokusu değil.

ya arkadaşlar inanın taharete o kadar önem veriyorum ki inanın o bölge için intim jeller yani özel yıkama jeli, pudra, sirkeli su.. neler denemedim. bazen diyorum ki yediklerim baharatlı ondan mı. yoksa bağırsağımda kurt mu var. ya da tuvalete sık çıkmıyorum o mu koku yapıyo. acaba idrar çok tutuyorum iltihap mı yaptı da kokuyo. ya sanki içimden bi pislik kokusu dışarıya vuruyo. ya var ya neler düşünmedim ki. ama çözümü bulamıyorum çıldıracağım. sentetik kıyafetler mi koku yapıyo. iç çamaşırım pamuklu hergün değiştiriyorum. çamaşırımı ütülüyorum. günlük ped günde en az dört kere. küçük tuvalette bile o bölgeyi yıkıyorum kurutup pudralıyorum. inanın takıntı oldu kafayı yicem. kokuyo ya kokuyo işte. çok büyük sosyal fobi oluşturuyo bende. yardım edin önerilerinize ihtiyacım var :KK43:

1.idarini çok tutmayacaksin..
2.silerken mutlaka onden arkaya olacak ve teharettrn sonra yumuşak bir tuvalet kagit ile nazikçe kurulayacaksin(Nemli kalmayacak)
3.dusta kesinlikle sşampuan, duş jeli gibi şeylerle vajinayi yikamayacaksin
4.pudra gibi seyleri birakacaksin
5.ben bir suru yikama jeli falan kullandim memnun kalmadim ama MOOS intim likid cok iyi geldi..kesinlikle dene...
6.cranberry(yaban mersini) mutlaka dene.gunde 1 cçorba kaşığı yiyeceksin..En az 10 gun kkullanacaksınız ve bu süreçte sıcak, sabunlu suda oturma banyosu yapacaksın. .Bol su iceceksin .(Doktora gidemedigin iiçin bunu uygula o da bayagi iyi gelir.tabii ben önceden bu tarifi bilmiyordum:KK42:)
7.ben bir ara aylarca cçektim. Tam geçti diyordum, Hayden sil baştan. .bir sürü ilaç, krem, fitil falan kullandım bana misin demedi..sonra başka bir Dr. .probiyotik gibi vajina dan kullanılan bir ilaç verdiydi.diger alismis oldugum ilaclarla kullanmistim.bir daha hic olmadi..aklinda olsun..dr.a gidip duzelmezse dedigimi bir sor..ama adini hatirlamiyorum..

Doktora git canım sorunun ne diye sorar vajinal koku dersin idrar tahlili yapar ve sonuç ta belli olur bukadar kolay yani. Anormal bir durum çıkarsa tahlilde ozaman jinekolojik muayene yapar

önceki mesajlarımda da belirtmiştim. hafiften dışkı ya da idrar kokusu gibi. bazen de acımsı sert bir koku.
Cnmbir gun evde esim ve cocuklarim oturuyoruz.hepimiz bir koku aldik.ama lagam kokusu.yada bir hayvan olurde les kokusu gibi.bende sordum koku aliyormusunuz diye evet dediler...benim camasirimda da pamuk vardi.namaz kildigim icin.neyse kendimden supelenmedim.cocugumun odasina ciktik birden pamuk cikti oglum dediki anneeeeee ne kokuyoo burasiii.ama size anlatamam kokuyu..bendendi..
Gittim lavaboya sicak suuyla guzel bir banyooo.mis gibi oldum ve pamuk tikadim.ara ara hafif koku geldi.sadece bir gun surdu.ama bir arkadasimin soyledigi aklima geldi.onda surekli oluyormus.esi tiksiniyormus artikkk.arada tabikii...allahtan birgun surdu benim ki.ama mantar veya iltihap varsa olurmus diye arastirmalarim sonucu buldum.doktora gidin.

Cnmbir gun evde esim ve cocuklarim oturuyoruz.hepimiz bir koku aldik.ama lagam kokusu.yada bir hayvan olurde les kokusu gibi.bende sordum koku aliyormusunuz diye evet dediler...benim camasirimda da pamuk vardi.namaz kildigim icin.neyse kendimden supelenmedim.cocugumun odasina ciktik birden pamuk cikti oglum dediki anneeeeee ne kokuyoo burasiii.ama size anlatamam kokuyu..bendendi..
Gittim lavaboya sicak suuyla guzel bir banyooo.mis gibi oldum ve pamuk tikadim.ara ara hafif koku geldi.sadece bir gun surdu.ama bir arkadasimin soyledigi aklima geldi.onda surekli oluyormus.esi tiksiniyormus artikkk.arada tabikii...allahtan birgun surdu benim ki.ama mantar veya iltihap varsa olurmus diye arastirmalarim sonucu buldum.doktora gidin.
Sizdekinin sebebi ne imiş ben anlayamadım.Pamuk fazlaca mı kalmış ya da iltihap mı vardı?

Sizdekinin sebebi ne imiş ben anlayamadım.Pamuk fazlaca mı kalmış ya da iltihap mı vardı?
Ben doktora gitmedim cnm.ama arastirmalarim sonucum mantar veya iltihap olunca koku yaparmis.bir gun surdugu icun gitmedim.pamukla ilgisi yok.

nereden biliyorsunuz önerileri dikkate almadığımı?
Kaç kişi günlük pedlerin zararlı olduğunu yazdı ama siz hala kullanıyormuşsunuz ve verdiğiniz cevaplardan. Neyse nasıl isterseniz öyle yapın.

Sömestrda doktora gitmek ne kadar mantıklı...
Kusura bakmayın şimdi bana da kızıp empati yapmıyorsunuz diyeceksiniz ama ben hayatımda bu kadar rahat ve çok afedersiniz sağlık konusunda cahil bir insana rastlamadım.

Ya yumurtalık iltihabınız varsa? 4 ay sonra gittiğinizde bütün üreme organlarınıza yayılmış olursa -ki aylardır varmış bu durum- ne yapacaksınız? Doktor asla çocuk sahibi olamazsınız bundan sonra derse, erkek doktora gitmediğiniz için pişman olmayacak mısınız?

Ya da bağırsaklarınızda kolit oluştuysa ne yapacaksınız? Bu kadar zaman içinde kansere bile çevirebilir. Sağlığınız bu kadar önemsiz mi?

Ama siz maydonoz suyu için, bol bol limon sıkın geçer dimi.

evet arkadaşlar. doktora gittim. o korkunç muayeneye de maruz kaldım. ilaç antibiyotik ve krem kullandım.
sonuç : SIFIR
hala aynı dertten muzdaripim.
amacım polemik yaratmak değil, neden doktora gitmek istemediğimi ve ilaç kullanmak istemediğimi bir kez daha anladım.
hala kafayı yicem bu sorun yüzünden. :KK43:

evet arkadaşlar. doktora gittim. o korkunç muayeneye de maruz kaldım. ilaç antibiyotik ve krem kullandım.
sonuç : SIFIR
hala aynı dertten muzdaripim.
amacım polemik yaratmak değil, neden doktora gitmek istemediğimi ve ilaç kullanmak istemediğimi bir kez daha anladım.
hala kafayı yicem bu sorun yüzünden. :KK43:
geçmiş olsun .Başka bir doktora görünün ya da üniversite hastanesine gidin .

tozsuz derken şöyle şu çok ucuza satılan kagıtlar varya onlar mesela berbatlar yırtarken anlaşılıyor toz gibi çıktıgı adıda mavili bişeydi ona benzer kagıtlar bence zararlı zaten ıslangıdında yapışıp kalıyor afedersiniz :110: parfumsuz kaliteli olanlardan kullanmak gerek.Maydonoz suyunu bir ara içmiştim içmesi zor kokusu bana göre kötü ama iyi geliyor

maydanoz suyu nasıl hazırlanıyor, rica etsem yardımcı olur musunuz?
doktora gitmeme rağmen sorunum gittikçe büyüyor :KK43:

arkadaşlar bu forumu hep takip ederdim bugüne kısmetmiş üye olmak. önemli bir derdim var : KOKUYORUM. yardım edin. bunun yardımı mı olur dediğinizi duyar gibiyim. kaynağı anlamak için danışmak istiyorum size...

arkadaşlar duştan çıktığımda bile anında kokuyorum. ter, ağız, ya da ayak kokusu değil.

En kısa zamanda doktora gidin ve o bölgeyi sabun yada jelle yikamakta neden olabilir

Doktor muayene sırasına koktuğunuzu onayladıysa bilemem ama onaylamadıysa bir psikiyatriste de danışabilirsiniz.Sizde bu takıntı haline dönüşmüş olabilir.

vajinit dedi doktor. antibiyotik ve krem kullandım. hafifledi gibi oldu. yine tekrarladı.
akıntım daha çok olmaya başladı.

Kızlar maydonoz suyu iyi geliyormuş, deneyen ve uygulayan varsa yardımcı olabilir mi rica etsem :KK43:
sinir hastası olacağım ya :KK43:

vajinit dedi doktor. antibiyotik ve krem kullandım. hafifledi gibi oldu. yine tekrarladı.
akıntım daha çok olmaya başladı.

Kızlar maydonoz suyu iyi geliyormuş, deneyen ve uygulayan varsa yardımcı olabilir mi rica etsem :KK43:
sinir hastası olacağım ya :KK43:

maydonozun saplarını suya atıyorsun kaynatıp içiyorsun bu kadar ..Ama bu otla çöpler çözülür mü bilemiycem

X