kokuyorum çıldıracağım

kaç dal sap, ne kadar suya ve ne kadar süre kaynıyo biliyorsanız?

bir bağ maydonozun saplarını yıkayın iki bardak suya koyun kaynasın ..Bende iltihap oluyordu bu şekilde çözdüm ama ben de koku değil ,sürekli ağrı ve tuvalete gitme ihtiyacı oluyordu ..Koku nedendir ,nedir bilemem ..

bir bağ maydonozun saplarını yıkayın iki bardak suya koyun kaynasın ..Bende iltihap oluyordu bu şekilde çözdüm ama ben de koku değil ,sürekli ağrı ve tuvalete gitme ihtiyacı oluyordu ..Koku nedendir ,nedir bilemem ..
peki sürekli taze taze yapıp içecek miyim. bir bağ maydanoz çok değil mi? bende de iltihap var :KK43:

peki sürekli taze taze yapıp içecek miyim. bir bağ maydanoz çok değil mi? bende de iltihap var :KK43:

sanıyorum iki kere falan içiyorsunuz ben bir bağ yaptım ama burdaki bağlar incecik siz ikiye bölün yapın çok kalın bir bağsa ...Evet taze içilmesi iyidir ...Her sabah kaynatın benim ki 1 haftada geçmişti ama benim vücut çabuk sinyal veriyor ben anlıyorum bir şeyler olduğunu ,sizin ki uzun sürebilir bırakmayın için ...Soğan suyu da iltihap geçiriyor bildiğim kadarıyla ama benim ona ihtiyacım kalmadı çok şükür ..Bilirim illet bir şey bir hafta burnumdan geldi gece 7-8 kere tuvalete gidip geliyordum ...

sanıyorum iki kere falan içiyorsunuz ben bir bağ yaptım ama burdaki bağlar incecik siz ikiye bölün yapın çok kalın bir bağsa ...Evet taze içilmesi iyidir ...Her sabah kaynatın benim ki 1 haftada geçmişti ama benim vücut çabuk sinyal veriyor ben anlıyorum bir şeyler olduğunu ,sizin ki uzun sürebilir bırakmayın için ...Soğan suyu da iltihap geçiriyor bildiğim kadarıyla ama benim ona ihtiyacım kalmadı çok şükür ..Bilirim illet bir şey bir hafta burnumdan geldi gece 7-8 kere tuvalete gidip geliyordum ...

çokk teşekkür ediyorumm. deneyeceğim. inşallah geçer..

Haa bu arada arkadaşlar demişler ama tekrarlıyorum o bölgeyi sirkeli bir pamukla her gün temizleyin ..O da olmazsa karbonatlı suyla ..Kimyasal kullanmayın,günlük pedden uzak durun ,iç çamaşırlarınızı kaynatın ,ve ütüleyerek giyin ..Gerekirse günde iki kez değiştirin ..

Haa bu arada arkadaşlar demişler ama tekrarlıyorum o bölgeyi sirkeli bir pamukla her gün temizleyin ..O da olmazsa karbonatlı suyla ..Kimyasal kullanmayın,günlük pedden uzak durun ,iç çamaşırlarınızı kaynatın ,ve ütüleyerek giyin ..Gerekirse günde iki kez değiştirin ..
sirkeyi denemiştim, karbonatlı suyu da deneyeceğim,çok teşekkürler :KK52:

Acaba sana öyle geliyor olabılır mı :KK43: yani ciddi bir saglık sorunu yoksa senı bu kadar rahatsız etmesi bana bıraz da psikolojik olabılır gıbı geldi cunku bu kadar temizliğine dikkat eden bır ınsanın kokması ımkansız sen kendını sartlamıs olabılır mısın acaba bılemedım :KK43:

ben hergün duşa girmeme ragmen kokuyorum kendime psikolojik mi bilmiyorum ama kilo aldım o yzden mi acaba :KK43:

Enfeksiyon geçiriyor olabilirsiniz.
Ya da yediginiz seyler de etkileyebiliyor.
Benimde bir dönem oldu. midem ciddi rahatsiz baharli yemeyibde cok seviyorum. Daha dogrusu cips cikolata.. koku icin arastirdim. Ananas adacayi gibi seylerin yenilip icilmesi tavsiye edilmis denedim biraz duzeldi.
Bir de ben vajinaya sudan baska bir seyin dokundurulmasina karsiyim ancak caresiz kaldigim icin papatya cayi ile temizliyordum iki gune bi. Onum da faydasinin oldugunu zannediyorum

Ne kadar kötü bir durum olduğunu biliyorum o nedenle anlıyorum sizi ben de aynı durumu yaşıyorum yazdıklarınızı okudum da bir an ben mi yazdım dedim kendi kendime siz çözüm buldunuz mu acaba?

Bildiğimiz ten kokusumu yoksa makattan vajinal bölgeden gelen kokularmı
Ten kokusuysa hangi sabunu kullanıyorsunuz
Şu yeşil doğal sabunlar bir acayip kokuyo çünkü

X