Anti-Aging Kolojen kullanımı.

Anti-Aging - Sağlıklı Yaşam ve Yaşlanma
Hud kollojen hakkında bir fikriniz var mı
Ben kullanıyorum ilk kutu bitmek üzere. Cildim parlaklaştı renk eşitliği oldu ve nemlendi. Aynı anda nemlendirici de kullandım daha düzenli olarak. Onun da etkisi vardır mutlaka. Ama tanıdığım bir eczacı aliexpress ren filan alıp paketleyip satabiliyorlar bilinmeyen markaları hatta bazı bilinen markaları bile alma dedi. İkinci ay day2day düşünüyorum

Yaş 31..3 ay kullandım 2 ay supra 1 ay (ananasli şekerli unuttm simdi adini)...gözle görülür pek de bisey olmadı ne sac ne cilt..ama solgarin hyluronik asiti 1 ayda cdden fark yaratmisti...kolajen verilen parayı cilt bakımına, kaliteli krem,serumlara yatırın, iyi besleyin,spor yapın yeter...kolajen kullanmam artik

Şimdilik buraya başlık açmakla yetinicem :) Ramazandan sonra Voonka 123 tip kolajene başlıcam ve 2 ay ondan, diğer 1 ay da hyaluronik asit ve kolajen kompleks haplar var. Ondan kullanıcam. Voonka' nın aldığım ürünün içinde hyaluronik asit yok ve C vitamini de yetecej kadar değil. Onunla birlikte C vitamini de almam gerekecek. Malum kolajenden max fayda için C vitamini almak şartmış.

Neden kullanıcam? Ben 33 yaşındayım. Bu ara baya bi kilo aldım. Onun da etkisi olabilir ama, aynaya yüzüme düz vuran ışıkta baktığımda nokta kadar sorun yok yüzümde. Kırışık da hiç başlamadı sayılır. Ama yukardan ya da yandan yüzüme ışık vurunca aşağıya doğru inmiş sanki az 🙈🙈 Hem kilo verip hem de bu kolajeni kullanmaya başlıcam. 10 günden ya da 15 günden 15 güne ne değişimler var yazıcam 🤗🙋🏻‍♀️
Ben kullandım bir haftada iki kilo aldım sanki ciltte. De kilodan dolayı toparlanma olmuş giib duruyor sizde etkisi nasıl oldu?

Uraw kozmetikten collagen cla kullanıyorum oldukça memnunum. Yaklaşık 2 ay oldu cildimde aşırı derecede fark var ve kendimi çok dinç hissediyorum. İçerisindeki cla sayesinde kilo vermemede yardımcı oluyor yaklaşık 5 kilo gitti :) sizlere de tavsiye ederim.

Uraw kozmetikten collagen cla kullanıyorum oldukça memnunum. Yaklaşık 2 ay oldu cildimde aşırı derecede fark var ve kendimi çok dinç hissediyorum. İçerisindeki cla sayesinde kilo vermemede yardımcı oluyor yaklaşık 5 kilo gitti :) sizlere de tavsiye ederim.
Merhabalar Gülcan Hanım size bu konuda hak vermemek olmaz Bende URAWSAN LİFECELL collagen kullanımı sağlıyorum cildimi 2 ayda bebeksi bir pallaklık kattı kullanmayı uzun vadede düşünüğyorum. İlgilenenlere kesinlikle kullanım tavsiyendi bulunuyorum. geç kalmayın.

X