Komple ev eşyaları 20 bin tl. Iyi mi ?

Işte mutfağa masa sandalye salona da masa sandalye alalim diyorum. Takım almaktansa

Fiyat gayet iyi . Yalnız nişanlın bir bilezik alacak , annen baban ayrı ayrı bilezik almayacak mi ? Senin ve nişanlının amcaları ,halalari (varsa) bilezik takmazlar mi ? Bizde genelde takılır , bunun için soruyorum . Manevi değeri olanlar hariç bozdurup , borç yükünü biraz hafifletebilirsin. Benim abim ve babaannem dahil yakınlarım hep bilezik taktı . Memleketten memlekete değişiyor mu bilmem ama ciddi bir ferahlık olurdu senin için böylesi . Dugundeki takıları da esinin ailesine veriyor bazıları .sakın öyle bir hata yapma . Balayı yada borç için bir kenara koy . İnşallah istediğin herseyin en güzeline sahip olursun . Mutluluklar !

Çok teşekkür ederim. Annesi nisanimda iki tane emanet bilezikle geldi bizden habersiz. Takma dedik milletin içinde taktı. Sonra aldı götürdü bizde mecburen nisanlim bilezik yapacak. Ama babamla nisanlim bir çalışıyor. Yani babam la almış olacağız. Babamgil ayrıca takacak bi tane.
Valla onun akrabalar ne takar bilmem

Eğer birden bir sürü misafiriniz gelmeyecekse yemek takımı yerine bilezik olabilir. Bir eksiğinizi kapatırsınız. 20bin lira bu saydıklarınız için iyi diye düşünüyorum.
Nişanlınız takı alacakmış. Takı meselesini çok takmayın. Daha çok sonradan satıp masraflarınızı halledebileceğiniz şeyler olarak düşünün. Yeni evli insanın eşyaları da çabuk eskiyor. Çok iyisine gerek yok. (Bence)

Nişanlınla aynı yerdemi çalışıyor baban,el üstünde tutuyordur artık keşke daha önce tanışsaydık filan diyordur.

dediğiniz fiyat gayet makul. ben kendi eviniz değilse oturma odası- salon ayırma taraftarı değilim. boşuna masraf gibi geliyor. ilerde çocuk olduğunda 3. bir oda olsa bile gereksiz geliyor bana. ben yemek masası sandalye alıp oturma odasını almayı ertelerdim. yeni evlendiğinizde misafiriniz çok olur. bayılırız yeni evlilere yemekli misafirliğe gitmeye bunu da hesaba katın bence.herşey gönlünüzce olsun.

Hayırlı olsun, ağız tadıyla oturun inşallah.
Bizde mobilyalarımızı aldık,10 bin tuttu
Beyaz eşyalarda 5000' yakın aldık buzdolabı ve çamaşır makinesi,bulaşığı annem hediye olarak alacak.
Halı,perde almadık daha onlarıda dahil edince 20bini bulur sanırım.

işte o misafirler için yaşamamak lazım

kendiniz için yaşayın

en güzelinde siz oturun

en iyisini siz yiyin vs vs

Bencede masa sandalye alin, cok daha iyi ve uygun olur bence. Sonra birkac zaman sonra degistirmek isterseniz hem fiyati cok pahali olmadigi icinde degisiklikler yapabilir yada o masa sandalyeye uygun biseylerde ekleyebilirsiniz yanina.

Boşver , olursa olur olmazsa olmaz .hiç uzme kendini bunun için .merakımdan sordum ben . Hevesin varsa da borcun bitince en güzelini alır takarsın .huzur olsun ,mutluluk olsun ,gerisi her vakit defalarca olur .

Ucuz geldı bana , ucuz oldugu ıcınde dayanıklı olmayacaktır. Daha yenı yatak odası koltuk takımı masa ve konsol ıcın 20 bın tl odedı kuzenım

Bence gayet iyi. Yemek odasi olarak bizde masa+6sandalye+aynali dolap var. Bufe,gumusluk,orta sehpasi almadim. Evler zaten saray degil, iyice darlatmaya gerek yok. Mutfak da cok buyuk degilse koctastan falan acilir kapanir pratik kucuk seyler alinabilir

Benim tavsiyem masa sandelye ve konsolu alman sadece. Gumusluk demissin ama gumusluk cok islevsel birsey degil diye dusunuyorum. Birde dıslari hep cam sanki icini susleyip de salona sus diye hazirlanmis. Misal yemek takimini gumuslukte saklayamazsin. Ama konsol ister takimini ister de ivir zivirini saklamak icin bire bir. Bana herkes sakin alma dedi gumusluk icin ve almadim. Sadece konsol masa sandalyeden olusuyor ve cok memnunum bu halinden. Ki hic yemek odasi almamayi onermissin. Ama soyle eve bir misafirin geldiginde yemege. Arkadaslarin olur ailen olur mutfakta agirlayamazsin her zaman. Gun geliyor onem verdigin guzel agirlamak istedigin insanlar oluyor. Bunu da dusun.

20 bin cok cok iyi bir fiyat. Gule gule oturun

Nişanlınla aynı yerdemi çalışıyor baban,el üstünde tutuyordur artık keşke daha önce tanışsaydık filan diyordur.
Evet öyle: ) bu zamana kadar itiraz ediyordu seni silerim diyordu. Şimdi de z aramadan arama işi gücü var diyor. Kredisi falan ödüyor babam destek olmak icin

Ben beyaz eşyamı 5.500 e aldım canımm bosch dan almıştık.simdi KDV indirimi de var daha da uyguna alırsınız bence.memnunum benn sıkıntım yoj.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…