komşum ve telefonum.

dediğiniz gibi iyilikten maraz doğmuş, çok geçmiş olsun.
haklısınız, ben orasını düşünmemiştim

Bu kadına bu kadar iyi davranmanızın başka bir sebebi mi var ?
yok, insanlık ettik. Kadın yalnız yaşayan 58 yaşında bir kadın. Kedileri seviyor; başta kediler yüzünden muhabbetimiz oluştu kadınla. Bir de burası yazlık bir ilçe; kışın buralarda bizlerden başka kimseler kalmıyor pek. Kadın yatsın kalksın bize dua etsin, biz adamları tutmasaydık onu parça pincik ederlerdi orada.

Telefonu tamirciye veya teknik servise götürün onlar ne yapacaklarını daha iyi bilir. Komşuyla da ilişkiyi kesin. Hem iftira at hem iyilik iste yok artık ya. Telefonla arayıp söyleyin ben çiçeklerini sulayamam kusura bakma diye.

Çok iyisiniz.Tam tersi olma zamanı gelmiş

ben kimsenin evine girip hiçbirşeyine bakamam hırsızlık olsa aksilik olsa ispatlayamam diye düşünürüm dünyanın binbirtürlü hali var
çok iyi bir insansınız ama fazla iyisiniz bu iyilikleri hakedene yaparsanız daha doğru olur, bu çirkef ve kendini bilmezden şimdiye kadar nasıl kurtulmadınız sizi ne durumlara sokmuş . küsmek için daha ne sebep gerek yapmış yapacağını zaten

Benim telefon su kovasina düşmüştü aldim pirince koydum açılmıştı bir seneden fazla kulmandim.sonra düşündüğüm icin ekran kirildi. Komşu kadinin çiçekleri kurur dersenjz sulayin ama o kadindan uzak durun normal değil

Kadına çok yüz vermişsin

Ben yerinizde olsam o kadın yol değil arsama adım atamaz! birde ararım sundurmaya anahtarınızı bırakmışsın ben görmedim ama gören biri söyledi derim ve bir daha muhattap olmam. Her şey beklenir ondan yalanı var oyunu var..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…