Konu üvey annem

Yasadiklarimiz birbirine benziyor.. bende kücük yaşta annemi kaybettim ve babam tekrar evlendi.. fiziksel olmasa da psikolojik şiddet cok gördum.. ne genc kizligimi yasadim, ne duzgun nişanim dügünum oldu.. babamın evinden hatirladıgim tek bir guzel hatiram yok..

Simdi evleneli seneler seneler oldu.. yıllar gectikce ve yaslandikca bana normal davranmaya basladi.. yine iyi degil ama normal yani 🙄

Şuan babam hayatta, olur da babam ondan önce vefat ederse sanırım ne evine giderim ne arar sorarim. Hoş simdi de araryip sormuyorum, babamla görüsüyorum sadece..

Ben onun bana yaşattıklarini unutamiyorum.. ve affetmek de istemiyorum.. olur da tek kalirsa ona tek diyecegim şey 'keşke biz küçükken sende merhametli olsaydin da biz de şimdi sana merhamet edebilseydik '

Sizin ilişkinizi bilmiyorum... hakkı vardır yoktur bilemem, ama madem artik yardimci olmak istemiyosun o zaman abinle konusun, bakici gibi birini ayarlayin ona destek olmak icin.. en mantikli çozum bu bence

Yasadiklarimiz birbirine benziyor.. bende kücük yaşta annemi kaybettim ve babam tekrar evlendi.. fiziksel olmasa da psikolojik şiddet cok gördum.. ne genc kizligimi yasadim, ne duzgun nişanim dügünum oldu.. babamın evinden hatirladıgim tek bir guzel hatiram yok..

Simdi evleneli seneler seneler oldu.. yıllar gectikce ve yaslandikca bana normal davranmaya basladi.. yine iyi degil ama normal yani 🙄

Şuan babam hayatta, olur da babam ondan önce vefat ederse sanırım ne evine giderim ne arar sorarim. Hoş simdi de araryip sormuyorum, babamla görüsüyorum sadece..

Ben onun bana yaşattıklarini unutamiyorum.. ve affetmek de istemiyorum.. olur da tek kalirsa ona tek diyecegim şey 'keşke biz küçükken sende merhametli olsaydin da biz de şimdi sana merhamet edebilseydik '

Sizin ilişkinizi bilmiyorum... hakkı vardır yoktur bilemem, ama madem artik yardimci olmak istemiyosun o zaman abinle konusun, bakici gibi birini ayarlayin ona destek olmak icin.. en mantikli çozum bu bence
Hislerime tercuman oldunuz resmen.tüm güzellikler sizinle olsun bundan sonra.🙏

Çok doğru değil mi.çocuklu adamla evlenip sonra da senin çocuklarını ben büyüttüm diye hep babamı sindirmeye çalışırdı.ona her zaman minnet duymamızı isterdi.belki de bu yüzden hep alttan aldık biz.çünkü babam da öyle isterdi.arada babam vardı hep o yüzden bazı şeyleri görmezden geldik.şimdi babanız yok diyorsunuz ama daha kendimi toparlayamadım ki ben.babam yok evet ama ben daha alışamadım.belki de ondan silip atamıyorum.babam da hep bize sizi o büyüttü diye diye taviz vermemizi istedi.
Ya konu sahibi insanlar hatta ben de dahil bu kadinin kotu oldugunu soyledik kac kez. Yasli ve yalnizken size ihtiyaci oldugunda degil de siz daha gunahsiz yavruyken size duskun olacakti. Hak veriyorsunuz bir guzel de. Eeee sonra? Ay ben kiyamiyorum diyorsunuz. Ne diyelim size peki? Gidin kendinizi biraz dovdurun o zaman ozlemistir sizin cadi kiyamayin ona 24 yildir hayatinizdaymis iyilikleri de olmusmus ya ondan.

Evet çok taze unutmama bile izin vermiyor.inanın bizim bu merhametimize karşın yine de millete ağlar durur o kadar bencil bir insan ki hiç memnun kalmaz bi şeyden.gitmessen arar gel gel diye el çekmez.tamam derim giderim yine yaranamam.
Acmayacaksiniz telefonu olcak bitcek. Hersey bence sizin elinizde.

X