köprücük kemiği ve etrafında tüy olan var mı

noblegirl98

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2019
131
27
22
ya arkadaşlar boyun bölgesinin aşşağı kısmı yani köprücük kemiği ve etrafında ufak kahverengi tüyler var güneşte belli oluyo ya sadece bende mi var kafayı yiyicem sürekli ağlıyorum bu yüzden kendimi anormal hissediyorum zaten pko var vende tedavi görüyorum merak etmeyin ama cidden aynı durumda olan var mı şuan bunu bile ağlayarak yazıyorum😭

Evet benim de var ben de sürekli ağlıyorum sadece orada da değil heryerimde var endokrinoloji gideceğim ona göre de iğneli falan yaptırırım galiba gördükçe sinirim bozuluyor

Evet benim de var ben de sürekli ağlıyorum sadece orada da değil heryerimde var endokrinoloji gideceğim ona göre de iğneli falan yaptırırım galiba gördükçe sinirim bozuluyor
sorma ya ben de öyle çünkü benim kistim var cidden sinirlerim bozuluyo artık napıcaz ya

Benimde sırtımda var kızlar ve bugün iğneli epilasyona başladım dert etmeyin sizde başlayın en kesin çözümdür araştırın kurtulamayacagınız bir sorun kesinlikle değil canınızı sıkmayın Bi an önce iğneli epilasyona başlayın benim evlenmeme 1 sene var 1 senede tüyleri bitirmek için uğraşacağım bende

Benimde sırtımda var kızlar ve bugün iğneli epilasyona başladım dert etmeyin sizde başlayın en kesin çözümdür araştırın kurtulamayacagınız bir sorun kesinlikle değil canınızı sıkmayın Bi an önce iğneli epilasyona başlayın benim evlenmeme 1 sene var 1 senede tüyleri bitirmek için uğraşacağım bende
sağol canım umarım biter gider ve kurtulursun inşallah darısı bizim başımıza maalesefki insan ister istemez takıyo canım

Bitti mi tüyleriniz

X