Koşu bandı programim ✓

nnthf

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2018
3
2
36
Boy:168
Kilo:94
Üst beden: 46
Alt beden:52

İşte zayıflamak isteyen bir bayanın durumu.. Ama.. Başlangıç durumu.. :KK66:

Nasıl.. Durum vahim değil mi???

10, 6, 1 ve 0 yaslarinda çocukları olan bir bayanim..

Hayatim tahmin ettiginiz gibi kilo aldım verdim demeyle gecti. Gonlumce yiyip içip, giyinip,gezemedim.. Neden??

Cunku zayifligave giyinmeye duskunbir ese ve ailesine sahibim..

Bebeğim şuan 19 gunluk. Ve ben maratona başladım.

Bakın bakalim nasil bir yol izliyorum. Neleri dogru yada yanlia yapiyorum.
Fikirlere açığım ve motivelere de.. :KK66:)

Aslında koşu bandına geçen hafta başladım ama sezeryan ağrım cogaldi ve biraktim.

Bugun yeniden denedim. Ve ağrım olmadi. Baslayayim dedim.

Tecrübe sahibi birinden nasil program yapmam gerektigi ile ilgili bilgi aldim.

İyiki almisim. Gecen hafta yani doğumdan 12 gün kadar sonra 3km hızla 1 saat yurudum. Acikcasi sıkıldım da

Bugünse yürüme hızımda dususlerve yukselmeler yaptim. 3 kmle baslayip 3 5 dk sonra 5kmye ciktim1 dk yürüyüp tekrar 3 e düştüm. Bu şekilde yarım saati tamamladim. Gayet etkili ve eglenceliydi. Bu şekilde baslayip zamanda ve hizda degisiklikler yapacagiz.

Haftada 4 yada 5 gün platesle kombinlicez.

Haydi bismillah....

Merhaba 2.5 ay önce doğum yaptım Dr 3 ay Spor yasak dedi 3. Sezeryan doğumum kendinizi yormayin dikişlere birşey olsa ne yapacaksınız sonuçta biz anneyiz ve ister istemez her doğumda kilo alıyoruz bende koşu bandı aldım program yok ama bir arkadaşım günde 20 dk 4.5 hızında 3 ayda 12 kilo verdi bende o şekilde yapacam 80 kiloyum bu arada bol şans kulağını tıka lütfen bazen keşke benim eşinde kiloma laf etse de azim yapsam diyorum

Merhaba esim evlenmeden önce kosu bandi almis. Hic kostugunu görmedim :KK70: bari kenarda duracagina ben kosayim :halay: bir kere 8 dakika falan kostum da zor gelmisti.. zamanla alisirim sanirim.
Kilo vermek icin degil de kilomda kalmak icin yapmak istiyorum

X