Kova erkeği tripleri ve cehennem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
evlenmeden bana merhametli ilgiliydi evlenince ben hariç herkese merhametli ilgili oldu.sanki evin. Masası koltuğu gibi oldum. Kendi evini otel gibi kullanıp yatmaya gitmişler.yine benle beraberkende öyle idi.evi otele cevirip birde bana kulp bulur. Akrabalarımı aşağılar.beni evde engeller yetersiz hissettirirdi. Fiziksel şiddeti yoktu tek.
Ay bacım Allah kurtarmış bu ne!! En büyük korkum böyle biriyle evlenmek. Allah herkesi uzak tutsun böyle insanlardan.

:KK49:

Eklentiler

• 240AAFF2-9408-4125-B3D4-4752D78684F9.jpeg
    240AAFF2-9408-4125-B3D4-4752D78684F9.jpeg
    132,7 KB · Görüntüleme: 38
Şuan asker boş vakti gerçekten olmayabilir ama en azından cumartesi boş günü. Bugün isterse ulasabilirdi.
askerlikle alakası yok müsait olmamasının herkes askere gidiyor aramak isteyen arar yazar bunu bahane görüp kendini avutma boşuna canım.Benim kocam da kova , kova burcu öyle sıkılmaya gelmez üst üste mesaj atma boşuna soğutursun kendinden.ki sanırım öyle olmuş. Gizemli kadın olmalısın , sıkan boğan değil. ben izmirliyim tam bir izmir kızıyım mini etekler göğüs dekolteler dovmeler sari saçlar özgür ruhlu bi kadınım kocam kütahyalı farka bak.Bize zamanında neler yaşattı arkadaş çevresi bu kız senin yanına uygun değil ailesi kıyafeti ne böyle bilmem ne arkadaşları arkamdan laf etmişler falan bana laf diyen tüm arkadaşlarını çıkarttı hayatından ailesiyle beni tanıştırdı hepsi sevdiler sonra.Yani diyeceğim o ki bu çocuk seni sevse lafla hareket etmezdi üzülerek söylüyorum ama eğer birazda olsa istiyosan çocuğu bari yazıp durma bırak sal biraz boğulmuş belli ciddiyeti de yok sevgisi de.yazmazsan en azından filânca kız vardı niye yazmıyor diye aklına gelirsin

karakterler burçlardan ibaret olsaydı keşke de herkesi bir kalıba sokup yorum yapabilseydik. adamın burcuna bu kadar vurgu yapmanıza gerek yoktu. bence istemiyordu ve bahanesini buldu. bütün burçlar böyledir.
Birkaç gündür problemler vardı akşam haber veririm diye mesaj atmış bilmiyorum artık.

askerlikle alakası yok müsait olmamasının herkes askere gidiyor aramak isteyen arar yazar bunu bahane görüp kendini avutma boşuna canım.Benim kocam da kova , kova burcu öyle sıkılmaya gelmez üst üste mesaj atma boşuna soğutursun kendinden.ki sanırım öyle olmuş. Gizemli kadın olmalısın , sıkan boğan değil. ben izmirliyim tam bir izmir kızıyım mini etekler göğüs dekolteler dovmeler sari saçlar özgür ruhlu bi kadınım kocam kütahyalı farka bak.Bize zamanında neler yaşattı arkadaş çevresi bu kız senin yanına uygun değil ailesi kıyafeti ne böyle bilmem ne arkadaşları arkamdan laf etmişler falan bana laf diyen tüm arkadaşlarını çıkarttı hayatından ailesiyle beni tanıştırdı hepsi sevdiler sonra.Yani diyeceğim o ki bu çocuk seni sevse lafla hareket etmezdi üzülerek söylüyorum ama eğer birazda olsa istiyosan çocuğu bari yazıp durma bırak sal biraz boğulmuş belli ciddiyeti de yok sevgisi de.yazmazsan en azından filânca kız vardı niye yazmıyor diye aklına gelirsin
Akşam haber veririm birkaç gündür problemler vardı diye mesaj atmış.

Ay bacım Allah kurtarmış bu ne!! En büyük korkum böyle biriyle evlenmek. Allah herkesi uzak tutsun böyle insanlardan.
burada neler okuyoruz. Bir adam karısının arkasında olmadığını hissettiriyorsa o evlilik bitmeye mahkum.
Hani bu eski kocamın beni tanıyan bir arkadaşına da sordum.anne-baban mı
Karın mı dedim. Annem babam ölünce karımla baş başa kalıcam tabi ki karım dedi.bu arkadaşını da arkasından tembel diye eleştirirdi.fakat anormal birşey olmazsa bu arkadaşı evlenince kolay kolay boşanmaz

başkalarının lafıya hareket eden birinden kurtulduğun için sevinmelisin. boş ver bu adamı. kova burcu olmaklada alakası yok bu durumun. kova burcu zordur evet ama bu bildiğin karaktersizlik.

kemalin yapmaz. bisey sorucam nasıl körkütük bi şekilde guveniyorsun eminim falan. inş yoktur da emin olma bence sonra yikilirsin
Hislerim aşırı kuvvetlidir böyle bir şeyi mutlaka hissederdim. Şaka değil gerçekten adamla alakalı, ne alaka bunu da nerden çıkardın denebilecek çoğu şeyi bile hissetmiştim.

burada neler okuyoruz. Bir adam karısının arkasında olmadığını hissettiriyorsa o evlilik bitmeye mahkum.
Hani bu eski kocamın beni tanıyan bir arkadaşına da sordum.anne-baban mı
Karın mı dedim. Annem babam ölünce karımla baş başa kalıcam tabi ki karım dedi.bu arkadaşını da arkasından tembel diye eleştirirdi.fakat anormal birşey olmazsa bu arkadaşı evlenince kolay kolay boşanmaz
Ben de görüyorum neler neler var. En büyük korkum zaten evlenince sorunlu bir evlilik yaşamak, aldatılmak.

Hislerim aşırı kuvvetlidir böyle bir şeyi mutlaka hissederdim. Şaka değil gerçekten adamla alakalı, ne alaka bunu da nerden çıkardın denebilecek çoğu şeyi bile hissetmiştim.
:) valla bravo bi erkeğe sonsuz güvenmek ne bileyim benim kocam da bana aşık hiç aldatmadı bende onu aynı şekilde ama erkek bu yani sonsuz güven bana ergence geldi gerçi yaşınız küçük.

Dindarsa 1senedir bana umut verip şimdi elalemin tek lafıyla beni siliyorsun hakkımı helal etmiyorum sana genç bir kızın duygularıyla oynadın rabbim seni helak etsin yaz bu sefer o koşsun peşinde :KK70: ama bence burcu murcu dindarlığı filan geç el lafından çabuk etkilenen biriyle asla yola çıkılmaz o yüzden yol ver...

:) valla bravo bi erkeğe sonsuz güvenmek ne bileyim benim kocam da bana aşık hiç aldatmadı bende onu aynı şekilde ama erkek bu yani sonsuz güven bana ergence geldi gerçi yaşınız küçük.
Görmüş gecirmisligimiz az olabilir ama ergen olmadığımı net söyleyebilirim. Kayıtsız şartsız güveniyorum demedim, güvenmek istiyorum bu sebeple kendimi akışına bırakıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X