Kova erkeği tripleri ve cehennem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kendisi dindar olduğu için arkadaşı da bizi görünce evlenmeden doğru değil falan demiş anladığım kadarıyla. Telefonda konuşurken her şey gayet iyiydi belki bu sorgulamam da aşmamız gereken bir engeldir dedi yapıcı konuştu. Ben bu kadar soğukluğa dayanamayıp mesajda senin yaşadığın her şey heves zaten dedim o günden beri doğru düzgün iletişim kurmadi benimle.

Kız kardeşimin böyle yobaz bi sevgilisi vardı,beraber tatile bile gider sonra o günah bu günah diye kabuğuna çekilir,tripli davranır,kardeşime adeta günahkar muamelesi yapardı. Halbuki tavlayana kadar kaldığı yurtun önünde yattı desem yeridir. Attığı mesajlar aramalar onlar günah değil miydi? O kadar dindarsa usülünce tanışıp hemen evlensin neden flört olaylarına giriyor??

Bikaç açıklama yaptı,uğraştı kız kardeşim,sonra seninle mi uğraşıcam tatlı su muhafazakarı dedi terketti,böyle dengesiz insanlardan bi cacık olmuyor. Şuan çok daha iyi birisiyle beraber.

Kız kardeşimin böyle yobaz bi sevgilisi vardı,beraber tatile bile gider sonra o günah bu günah diye kabuğuna çekilir,tripli davranır,kardeşime adeta günahkar muamelesi yapardı. Halbuki tavlayana kadar kaldığı yurtun önünde yattı desem yeridir. Attığı mesajlar aramalar onlar günah değil miydi? O kadar dindarsa usülünce tanışıp hemen evlensin neden flört olaylarına giriyor??

Bikaç açıklama yaptı,uğraştı kız kardeşim,sonra seninle mi uğraşıcam tatlı su muhafazakarı dedi terketti,böyle dengesiz insanlardan bi cacık olmuyor. Şuan çok daha iyi birisiyle beraber.
İşi bir seneye belli olacak o yüzden aramızda herhangi bir nişan, evlilik olamaz. Ben daha mezun olmadim, mezun olduktan sonra stajım var falan. Demesi iyi hoş da işte imkanlar el vermiyor. Biz daha birbirimizden emin değilken ben onunla nişan falan yapamam.

**nasıl davranmalıyım, müsaitim demesini mı bekleyeyim yoksa hala bekliyorum diye mesaj mı atayım**

Kova erkeklerini seven bir ben varim heralde 😂😂😂😂
Eşim de kova👍👍 ama kovalar baskasinin yonlendirmesiyle hareket etmez pek 🙄 bahane bulmustur belki degilse de birak gitsin.
Bence asıl canını sıkan benim cümlem. Ne yapayım nasıl davranayim?

Eşim triplere girerse ben üstüne gitmiyorum acikcasi kendi haline birakiyorum 😂 o geliyor sonra
Evlenmeden önce de böyle miydi? Yani şuan evlisiniz ve biriniz yanaşmasa öteki mutlaka gelecek ama evlenmeden önce taraflar daha özgür olduğundan gelmeme ihtimalleri var. Evlenmeden önce de eşiniz siz kendi haline bıraktığınızda geliyor muydu?

Bu tripler kova oldugundan mi yoksa legen olsa yapar mi bilemem de olmayani oldurmaya calismayin. Iki gundur musait oldugu vakit illa ki vardir. Insanlar gorusmek istediklerine illa ki vakit yaratir. Belli ki istemiyor. Sallayin gitsin.

• Beğen
Reactions: H M
Bu tripler kova oldugundan mi yoksa legen olsa yapar mi bilemem de olmatani oldurmaya calisnayin. Iki gundur musait oldugu vakit illa ki vardir. Insanlar gorusmek istedikletine illa ki vakit yaratir. Belli ki istemiyor. Sallayin gitsin.
Şuan asker boş vakti gerçekten olmayabilir ama en azından cumartesi boş günü. Bugün isterse ulasabilirdi.

Evlenmeden önce de böyle miydi? Yani şuan evlisiniz ve biriniz yanaşmasa öteki mutlaka gelecek ama evlenmeden önce taraflar daha özgür olduğundan gelmeme ihtimalleri var. Evlenmeden önce de eşiniz siz kendi haline bıraktığınızda geliyor muydu?

Seviyorsa evli olup olmamak önemli degil ki. Adam beni sevmese sirf evliyiz diye yanimda durmaz boşanmak diye birsey var basar gider gayet öyle bir zorunlulugu yok.
Bekarken ayri şehirlerdeydik ustelik ve yine de kendi haline birakiyordum elbette kaybetmek istemeyen gelir her zaman.
Devamli pesinde koşmayla olmaz ilişki. Seviyorsa sakinleşince ulaşip konuşmak ister zaten ama eşim hicbir zaman benimle iletisimi kopartmadi ya da senden sogudum gibi laflar etmedi. Oyle birsey dese ben yol verirdim zaten oturup onu beklemezdim.

Seviyorsa evli olup olmamak önemli degil ki. Adam beni sevmese sirf evliyiz diye yanimda durmaz boşanmak diye birsey var basar gider gayet öyle bir zorunlulugu yok.
Bekarken ayri şehirlerdeydik ustelik ve yine de kendi haline birakiyordum elbette kaybetmek istemeyen gelir her zaman.
Devamli pesinde koşmayla olmaz ilişki. Seviyorsa sakinleşince ulaşip konuşmak ister zaten ama eşim hicbir zaman benimle iletisimi kopartmadi ya da senden sogudum gibi laflar etmedi. Oyle birsey dese ben yol verirdim zaten oturup onu beklemezdim.
Bana böyle net bir şekilde senden soğudum demedi zaten. Keşke dese. Konuşalım lütfen dedim, tamam konuşalım yarın haber veririm dedi. Ertesi gün müsait olunca haber verirsin diye mesaj attım. Üzerinden iki gün geçti hala haber vermedi. Her türlü şeyi düşünüyorum asker adam sonuçta her türlü şey olmuş olabilir.

NE SÖYLERSEN SÖYLE BAŞKASININ AKLINA BU KADAR UYAN ADAMLA MUTLU OLAMAZSIN.AYRICA SEN KONUŞMAK İÇİN ÇABALIOSUN O HİÇ BİR ŞEY YAPMIO.DİĞER BİR DURUM İSE HİÇ BİR ŞEY YAPMAYIN BÖYLE BİR ADAMA.AYROCA BU OLAYIN BURÇLARLA İLGİSİ YOK KARAKTERLE İLGİSİ VAR.
Eski kocamın yukseleni kova ve katakteri dengesizdi.karı kocadan çok ilişki çıkar ve kafa dağıtma arkadaşlığına döndü.sonra iyice bozuldu gitti.ben hariç herkesin sözü önemli idi.

Eski kocamın yukseleni kova ve katakteri dengesizdi.karı kocadan çok ilişki çıkar ve kafa dağıtma arkadaşlığına döndü.sonra iyice bozuldu gitti.ben hariç herkesin sözü önemli idi.
Ay o ne öyle:KK43: bu benim hiç katlanmayacagim bir şey. Evlenmeden önce tavrı nasıldı size karşı?

Ay o ne öyle:KK43: bu benim hiç katlanmayacagim bir şey. Evlenmeden önce tavrı nasıldı size karşı?
evlenmeden bana merhametli ilgiliydi evlenince ben hariç herkese merhametli ilgili oldu.sanki evin. Masası koltuğu gibi oldum. Kendi evini otel gibi kullanıp yatmaya gitmişler.yine benle beraberkende öyle idi.evi otele cevirip birde bana kulp bulur. Akrabalarımı aşağılar.beni evde engeller yetersiz hissettirirdi. Fiziksel şiddeti yoktu tek.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X