Köy Kabusu

Cok uzuldum, annenizin neler hissettigini tahmin edebiliyorum. İki tane kopegim var arazi de duruyorlar. Cunku her yer zehir dolu bu koyde. Buraya ilk geldigimizde bi kopek vardi sokakta, arada besliyordum. Sonra bir gun gorunmez oldu. Ne oldu diye sordugumda cakallar icin koydugumuz zehirden yemis dediler. Cok uzuldum. Koylu surekli domuzlar ve cakallar icin zehir kullaniyor. Hepsi birer zehir uzmani. Koyluyle isbirligi yapamiyorum cunku tutarli degiller. Tum köy akraba. Bize gelip giden herkes ya bir hayvaninin calindigini ya da esyalarinin kayboldugunu soyledi. Bizi onlardan kiskaniyormus bu yuzden onlara zarar veriyormus. Yani bir gun gelip, onun ustune kaynar su dokmem gerektigini soyluyor, ertesi gun ... abimiz diye bahsediyorlar. Aptala dondum. Burasi her acidan ezber bozduran bir yer. Koyu ve koyluleri cok iyi tanimam ,burada tanidim diyebilirm ama burada gorduklerim ve yasadiklarim gercekten normal bi insani delirtebilir.

bence evi bitirip satma derdini bırakın en kötü bi süre ara verin, psikolojinizi bozmaya hiç bir şey değmez. onlar da belalarını bulurlar umarım.
Bende aynen sizin gibi dusunuyorum ama kocami ikna edemiyorum. Cok zor ve artik kompleks bir konu olmaya basladi. Biraz yalniz birakildim diyebilirim. Ben isime gucume bakayim, sen bu psikolojiyle kendin ugras modunda. O yuzden somut bi cozum ariyorum.

Evinize alarm sistemi kurdurun kameralı olanlardan
Kamera kayıtları ile şikayette bulunursanız deliller dosyaya konabilir.
Jandarmanın bişey yapmaması delil yetersizliğinden olabilir.
Kuracağınız sistemle deliller sunulmuş olur

Kamera yerleştirin eve bence

Valla bu büyük sehirlilerin köy hayali beni benden aliyor , herkes amerikan filmlerindeki gibi sanıyor köyleri
Arkadaşım satın arsanizi taşının ya da satmıyoruz derseniz tutun iki tane adam dovdurun herifi , başka çareniz yok çok net söylüyorum baş edemezsiniz

Kazanamayacağınız bir savaşa girmissiniz. Devir bunların devri... Hiçkimse size yardımcı olmayacak, boşuna beklemeyin... Ancak ve ancak öldürülürseniz 2 yıl yatıp çıkarlar "belki" ama ölmeden asla kurtulamazsiniz veya sesinizi duyuramazsiniz.... Satın savın kaçın, canınızı kurtarın....

Jandarma basindan savmak icin demis olabilir bence iyi bir avukatla gorusun.kucuk yerlerde jandarma bile adam tutar

Bu omurgasiz yaratigin dún geceden beri yapmadigi rezillik kalmadi. Gece 1 gibi basladi arkada bam gum sesler yapmaya. Ben de kocami aradim, mahkeme, avukat, uzaklastirma vs. bagira cagira konustum. Belki korkar da defolur gider diye...Ama daha cok azdı. Ben de baktim olmayacak, hem yalniz hem asiri uykusuzum ve bu köy bu rezilligi gorup sessiz kaliyor bari sabaha kadar bekleyip, kafasini yarayim dedim :).İnceldigi yerden kopsun diye. Sabah gun isidiginda cikti saklandigi delikten ama ben terasa cikana kadar kör noktaya gecmis. Elimde tas bekliyorum cikmasini ama cikar mi? Oldugu yere doğru ufak taslar attim baktim ki arkasina bile bakmadan kaciyor. Ben de yandaki metruk yerin catisina attim taslari. Orayi asagi indirmeye karar verdim. Bir yandan atiyorum diger yandan sovuyorum. Az once dalmisim bi gurultuyle uyandim. Baktim gelmis gene omurgasiz surungen. Dev bir sülükle ugrasiyorum ben ve bunu bana ne hakla yapabilir bunu yediremiyorum.

Ya anlatilmaz yasanir, denize yakin olsun, toprakla ugrasalim, sebze meyve yetistirelim, herhangi bir köye yolu dahi olmasin diye defalarca söyledim ama sonuc bu oldu iste sartlar... Denilecek cok sey var da burada yazamiyorum. Umarim bir gun biter. Bir kadin adim adim nasil delirir ya da delilige dogru cok ince bir cizgide nasil yurur, bunu simdi anliyorum.

Müge anlı da çıkmıştı. Havran ın bir köyünde yine cinayet işleniyor. Köyde kimin elinde kimin cebi belli değildi. Benimde ailem edremitte bilirim o kültürü yoz yobazlar. Ahlaksızlar. Başkalarının bahçelerinde saksılarda kenevir yetştiryorlar jandarma farkında ama umurlarında değil. Allah sabır versin çözümü yok

Köpeği de zehirlerler

Kocanız neden yanınızda değil?
Sonuçta bu hayali birlikte kurdunuz ama cefasını siz çekiyorsunuz

Ya ablacım deli misin? taşla hakla hukukla korkutabilir misin sence bu yaratıkları? Köy meydanında boğazını kesseler kimse demez bunlar yaptı diye, görmedik derler,kim vurduya gidersin....Bırak ne varsa topla bavulunu git ....sat arsayı üç beş eksigine, ugrastigina değmez

Sizi asla daha fazla germek istemem ama bana eşiniz de çok tuhaf geldi. Maddi imkansızlıklar yüzünden orada yaşamak zorunda olmanızı anlarım ama ben işime gücüme bakayım sen bunlarla ugras zihniyeti çok bencilce. Onun sizin adınıza sizden daha tedirgin olması gerekir. Mecbur bırakması hiç hoş değil

Toplayıp eşyalarınızı arkanıza bakmadan gideceksiniz.Eşiniz de tek laf etse sadece bir gece tek başına orda kalmayı teklif edin. Canınızdan kuymetli değil hiçbir mal mülk. Ayrıca eşinize çok şaşkınım. Bu ne rahatlık. İnsan delirir ki biz tanımadığımız halde sinirlendik burda size yapılanlara.

Kocaniz sizi nasil yalniz birakiyor gercekten?
Bu arada ilk defa Boyle enteresan bir konuyu okudum, gercekten cozum ne olur, jandarma nasil etkisiz kalir, merak icinde konuyu takip ediyorum.

Belki sacma olacak ama sosyal medyanin gucunu mu kullansaniz? Hani instagramda vs paylassaniz?

Allah Allah sasirdim nasıl köy orası .
Biz yilalrdir eşimin köyüne yazları gideriz kışın şehre döneriz.evimizin anahtarını kapıdaki paspasin oraya koyarız .köy evi kimse kimsenin kapı açık olsa dahi evine adım atmaz bahçedeki meyve sebzesine dahi ellemez .bir kez daha şükür ettim insan gibi insanlarla yaşadığım için.ve memleketim için .köyde bunları yapanları varya bizim köylü sacmayla afedersin kıçından vurur.ahlaksiz bir bayanı rahatsız etmek köy yerinde nedir yaa.yeminle köylü gırtlağını sıkar bizim buralarda.terbiyesiz .hayır jandarmada bir acayip.bayani gece uyutmamak rahatsızlık vermek nedir yaa.yeminle gelip o herifi deli karisini köyde tur attirasim geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…