Kreşten almali miyim?

Düzenli kullanın etkisini gorürsunuz. Oglum hapşurup,burnu akmaya başlayınca hemen beta glukan iceren bir şurup aldım(kızıma da kullanmıştım daha evvel aynı şurubu)hemen ilerlemeden kesildi. Bu şurup bitsin ,kış zorlu geçerse omega icerikli bir şurupla devam edicem. Dönüşümlü kullanıcam yani. Düzenli kullanımda faydasını görürsünüz.
Birde bulursanız çam kozalağı pekmezi edinin 1 kavanoz(macun almayın kıvami koyu içmek istemeyebilir)öksürük olursa kullanın,acayip iyi geliyor,yanarım daha önce keşfetmediğime. Eşimin ciğerleri buzlu cam görüntüsü olmuştu corona gecirince,kozalak macunu ile atlattik ki öksürükten konuşamıyordu. Nefes nefese kalıyordu.
Annem koah hastası,oda 2 adımda nefes nefese kalıyordu,maske ile hele asla duramıyordu. Onada pekmez aldim 1 kavanoz şu an gayet iyi durumda.
Her evde olmasi lazım bence,artik eksik etmem.
Herkese de tavsiye etmiş olayım bu vesileyle.
Bugün mesajınızı okuyunca hemen pekmezi aldırdım. Haziandan beri kurtulamadigimiz öksurukten 4 yasindaki kizim insallah kurtulur. Tavsiyeniz için teşekkürler ♡♡♡
Eger bizde de ise yararsa burada baslik açıcam çünkü benim gibi annelerin kurtulmsina vesile olmak istiyorum 🤲 iğneler buharlar antibiyotikler bitsin artık 😢

Oğlum iki yıldır kreşe gidiyor. Ama bu sene sil baştan bir durum oldu çocuklarda. Çoğu aynı durumda emin olun. Doktorun dediği de hepimizin tedbirler yüzünden bağışıklığı düştü bu sene çok zorlanacağız oldu..
Ben alerjik için bir sprey kullanıyorum. Sürekli genzi tıkanıyor çocuğun.

Ben artık maskeyi sürekli takmıyorum. Ellerimi de eski düzene uydurmak için uğraşıyorum. Temas ettiysek ettik ne yapalım modundayım..

Almayın bence okuldan. Ama arada dinlenmesi için göndermemek daha iyi. Biz öyle yapıyoruz..

Bugün mesajınızı okuyunca hemen pekmezi aldırdım. Haziandan beri kurtulamadigimiz öksurukten 4 yasindaki kizim insallah kurtulur. Tavsiyeniz için teşekkürler ♡♡♡
Eger bizde de ise yararsa burada baslik açıcam çünkü benim gibi annelerin kurtulmsina vesile olmak istiyorum 🤲 iğneler buharlar antibiyotikler bitsin artık 😢
İnşallah şifa olsun yavrunuza ya.
En çok ben sevinirim işe yararsa ki gerçekten kime söylediysem fayda gördü. Evden eksik etmiyorum nisandan beri ben.

X