Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Bereketli olsun ablacim
Allah razı olsun canım benim 😘
Bende koydum yemekleri birde dolapta karnabahar vardı biraz daha dursa bozulacakti onuda hasliyorum koftesini yapayım.
Cacık yaptım tuşuyla yeriz. Tatlı dünden var yeter ben çok yemiyorum
Afiyet şifa olsun canım 😘
Babami hastaneye yatirmislar tas dusuruyordu bobrekte kalmis dusmemis yarın bobrege stent takilacakmis akşam hastaneye uğrayacağım. Kekle çay yapayım birde
Allah babacığına acil şifalar versin 🤲😔

Merhaba hanımlar bizim okul müdürü 4 + 4 yıllık bir süreçten sonra gidiyormuş çok şükür
Millet türlü yolları deniyor bir 4 yıl daha kalmak için ama çok şükür Rabbim dualarımı kabul etti
Denedikleri haksız hukuksuz yollar karşılık bulmamış 😊

Merhaba hanımlar bizim okul müdürü 4 + 4 yıllık bir süreçten sonra gidiyormuş çok şükür
Millet türlü yolları deniyor bir 4 yıl daha kalmak için ama çok şükür Rabbim dualarımı kabul etti
Denedikleri haksız hukuksuz yollar karşılık bulmamış 😊
Sevindim senin adına
Bizimki de ne işlere bulastiysa dönem ortasında 50 yaşındaki adamı zorla emekli ettiler. Bizde kurtulduk şükür

Hastaneye geldim babamin yanına daha iyiydi pazartesiye kadar kalacakmış kan değerleri iyi değilmiş. Annem eve gitmem lazım dedi akşama kadar refakatçi olarak kalacağım bende.

Sevindim senin adına
Bizimki de ne işlere bulastiysa dönem ortasında 50 yaşındaki adamı zorla emekli ettiler. Bizde kurtulduk şükür
Allah razı olsun canım benim
Sevindim senin adına
Sizin de gözünüz aydın canım 😘

Hastaneye geldim babamin yanına daha iyiydi pazartesiye kadar kalacakmış kan değerleri iyi değilmiş. Annem eve gitmem lazım dedi akşama kadar refakatçi olarak kalacağım bende.
Canım Allah babacığına da sana kolaylık sabırlar versin
Bir an önce güzel haberlerinizi alırız inşaallah 😊

Eve gelirken anneme uğradım bugün de para çekiverdim

Bana bayram harçlığı 1000 tl verdi ,Allah razı olsun kesesine bereket versin

Bir de ev şehriyesi pişirmiş ondan verdi .

Büyük oğlan yarın gelecek benim ev yoğurdundan yemiyor

Yoğurt, patates ,kremalı bisküvi aldım 54 tl harcadım

Bugünkü akşam menüm

Mercimek çorbası
Tavuk
Barbunya pilaki
Şehriye
Turşu
Ayran
Helva

X