Küçük Düşün Büyük Olsun!

Benim koci o kadar borç çıkartsa görmesin beni borcu benim üstüme kalmasın diye anında boşarım.hesapsızlığı sevmem.

yedirenk79 enin esinde Bi narsistlik var nolur k.bakma ama.
Sürekli Bi senin hevesini kırma modunu düşürme.
Narsist insanlar yapar bunlari
Ben de onu düşündüğüm oldu kuzu.
Hatta yıllar önce tartıştığımızda bunu ona söyledim. İnkar ediyordu.
Ya ailede sürekli pişpişlenip söylediği olumsuzluklara ve eleştirilerine ses edilmemesi ya narsistliği. Bilemiyorum.
Bir herşeyi ben biliyorum, insanlara gösteriş yapma derdi.ve sürekli şu şunu yaptı şöyle yaptı, böyle yapsaydı. Bir kişilik bozukluğu gibi sanki.
Ardından da süt dökmüş kedi gibi olması da cabası. Ben hiç böyle olamıyorum. Tuhaf geliyor bana.

Güle güle kullan canim
Valla geçenlerde eltim birini anlattı adam karısını bayada seviyormuş ölmüş 40 çıkmış adam hemen birini buluyor birde komsuymussağken yiyin paralarını valla
Yaaa
Rabbım isteyen herkese versin
Ben kolye sezonunu kapatıyorum artik
İste bacım
Eşim zam aldım hadi sana şunu alım demez.
Ben istiyorum
Artik arsizlastim
Güle güle kullan canim

Selam kızlar bugün vakit bulamadim resmen 11 e geliyordu uyandım oğlan oksurdu 8 gibiydi uyandım bı daha 9 u geçiyordu daldım uyumusuzkahvaltı okul derken merkeze çıktım 30 dolar aldım bizdurdugum 40 ti aslında neyse oglusa üst alt takım evde giyer eşofman gibi bir yelek aldım lcw ürünü export mağazasında 95 verdim Onur'a girdim ekmek küp şeker kuru soğan kıyma 87 ödedim tatlici var ordan oglusa ekler aldım 25 civarı verdim eve geldim dün aldığım yufkalardan kıymalı tepsi böreği yaptım kayinvalidem donmus sarma vermişti pişirdim ayran yanına yedik kız kardeşime geldi yemekte yedik birlikte çay tatlı o biraz uyudu 11 e geliyordu gitti oglusla oynayıp uyuttum pazartesi dişçiye gideceğim 400 oraya vercem çok şükür dış ağrım yok ne zor ağrı çekmek

babyloading87 bagetleri cok begeniyorum ben .fiyatlari daha cok uc degildi en son goruntusu de hosuma gidiyor .ikizlere veririm diye sakliyorum satarken para etmiyor ama o var

Ben pırlanta yüzük istiyordum ama eşim herkes de tek taş, beş taş moda herkes görmemiş gibi hepsini eline takıyor, ben sana kesinlikle herkesin taktığını almam diyordu, ki haklıydı bende zaten tekrar değil de baget istiyordum. 1.5 sene önce zayıfladığı için alyans alacaktı bana, ben baget yüzük de istiyordum. Kullanmadığım çok eski takıları da verip hem onun içine sinen alyans hemde benim istediğim pırlanta baget aldık. Bem o zaman baget 4bin tl ye almıştım.
Simdi 10 bin eder herhalde. Biraz geçsin de biraz taşını büyütme fikri var

Adamın bir başkasının iyi olması, başkasının övülmesi, başkalarının birine faydası olmasınıa tahammülü yok resmen. Herşeyi ben yapar, en iyisi benim, en düşünceli benim gibi kendini kanıtlama çabası var sanki

Baby bahsettiğin birikimci babayı dün bende sayfasına baktım ama faydalı tek birşey göremedim. Eline teli alan fenomen olma yoluna gidiyor.
Biz yıllardır hep borç ödüyoruz ama tüm yatırımlarımız o sayede yapıyoruz. Benim hep borç için koyduğum hedef altımızda ki arabamız.
Arabamı sattığımız borcum kapanıyorsa sorun yok. Araba değerinden fazla borç olmadı ciddi sorun olur bizim için. Ama gel gör ki araba da her sene kat kat değerleniyor yani borç limitimiz de artıyor

babyloading87 bagetleri cok begeniyorum ben .fiyatlari daha cok uc degildi en son goruntusu de hosuma gidiyor .ikizlere veririm diye sakliyorum satarken para etmiyor ama o var
Satmayız bizde kız
BEnde setimi kıza bırakırım diyorm zaten baska neyim varki

Aldım sattım aldım sattım yazmıs habire
Hayır izne cıkıp bilezik bozduran kadında garip

Ben de hep böyle yorumladım canım. Ona sorsan inkar ediyor.
Birinin ufak birşeyine takıldımı sanki bu güne kadar o insan hiç iyilik yapmamış gibi tavırlar sergiliyor. Tabi bir süre sonra bu geçiyor. Benim aradığımdan daha çok arıyor soruyor o kişiyi.
Şu an takıldığı kişi kardeşim ve eşi. Normalde birşey alsam kemdime hayatta fiyat konusu konuşmaz. İyi yapmışsın güle güle kullan der. Ben almam o al niye almıyorsun diye sorgular. Ama ben kardeşimin eşinin tanıdığı kuyumcuya gittim indirim yaptılar dedim ya. Ondan sonra başladı yorumlamaya. Çünkü o kişiye takıldı cimri koydu ya adını. Bir şekilde laf etmesi gerekir, yoksa içi rahat etmez.
Tabi kardeşimle eşi bize göre daha çok hesap yapıp hareket ederler. Bizim aldığımız marka, gezdiğimiz yerler, gittiğimiz oteller harcadığımız gibi harcamazlar. Genelde arsa ev yatırımı yapmayı tercih ederler.,Ama herkesin kendi tercihi bu bizi ilgilendirmez.
Gidince bu konuları konuşabilirsek konuşmayı düşünüyorum. Biraz çeki düzen vermesi lazım kendisine.
Hep ben iyi olayım derken kendini daha da kötü şekle sokuyor.

Ölçüyü çok güzel tutturmulsun bence, ben de seninle aynı fikirdeyim. Ne içimde uhde kalsın isterim ne de geleceği düşünmeden hareket edeyim derim. Orta yolu bulmak en iyisi

Ne de korkakmış :) iş feshi ihtarnamesi imzalatıp içi rahatlayacaktı aslında.,
Hayırlı olsun canım güle güle harca

Canım bes in çok karı yok mesela altın ve döviz gibi karı olmuyor. Ama ödeme yapar gibi ödendiği için birikim oluyor. Her ay o parayı kenara koymayı hedefliyorum dediğinde koyabiliyorsan gerek yok bes e. Ama koyamıyorsan çok çok iyi.mecbur ödüyor insan.
Çoğu insan da o parayı kenara koymuyor bence. Kartı öderken ödeniyır.

Eğer bes i altına endeksli yaparsanız çok güzel kârı oluyor

Benim.yuzde 50 hisse endeksli yüzde 50 altın mesela

Bankacılar otomatik en az getirisi olanı seciyorlar onun da bir kârı olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…