Küçük Düşün Büyük Olsun!

Herkese selamlar. Hayırlı Cumalar..
Bizim bir sonucumuz çıktı.. Tanı konuldu..Multıplı miyelom (kemik iliği ca)tanısı kondu babama..:KK43:
Pazartesi kemoterapiye başlanacak. Şuan tek duamız tedaviye cvp vermesi.. Rabbim tr_lelli tr_lelli nin babacığınada benim babacığıma da ve tümm şifa bekleyen hastalarımıza şafi ismiyle acil şifalar versin inşallah..
İnşallah tedaviye cevap verir canım rabbim şifa versin 🙏 sizede kolaylıklar diliyorum .Allahın izniyle inşallah iyi olur

Bizim bir sonucumuz çıktı.. Tanı konuldu..Multıplı miyelom (kemik iliği ca)tanısı kondu babama..:KK43:
Pazartesi kemoterapiye başlanacak. Şuan tek duamız tedaviye cvp vermesi.. Rabbim tr_lelli tr_lelli nin babacığınada benim babacığıma da ve tümm şifa bekleyen hastalarımıza şafi ismiyle acil şifalar versin inşallah..
Tez zamanda Rabbim Şafi isminin hürmetine acil şifalar versin canım hep dualarımdalar. Allahın izniyle tedaviye de olumlu yanıt alırsınız buradan paylaşırsınız.

Kizlar cok sagolun iyi dilekleriniz icinde sordugunuz icinde.
3 gun önce acile gittiler yine, eşim götürdü yogunbakıma almak istemisler yine red etmis.
Imza vermemis yatmak icin geldi.
Ama 2 gündür iyi anlamadik bizde adamı yogun bakıma yatircaklardı okadar kötüydü ama suan iyi.
Pataloji sonucuda çıkmış olmasi gerekiyor gidip almadi kimse hastaneden
26sinda uz.dr randevusu var orada söylerler artık neticelendirilir ne var tedavisi vs.
Ama ayakları falan hala cok şiş.
Ama ne seker ilacı kullanıyor ne dikkat ediyor sabah aksam yiyor.
Biz bisi anlamadık.
Pet tarihini ay sonuna atmışlardı yine cekilemicek bu gidisle.
Halamda yarın eve dönecek.
Sonrası ne olacak bakacaĝız

Cumamız mübarek olsun canlar. Çok ama çok güzel haberler alacağımız bir gün olsun. Bu gün temizlik yaptım, evide temizledim buzdolabını da temizledim içime sindi toz aldım, akşama erkek kardeşim mangala davet etti tamam dedik yarın doğum günü hediyesini almıştım kızım da pastasını alıcak küçük bir kutlama yaparız, dün günüm vardı arkadaşımda güzel hazırlanmış sağolsun bizlere yeni yıl hediyesi almış her yeni yılda yanlış anlamayın beni lütfen abidik gubidik deriz ya öyle hediyeler alıyor geçtimiz yıl plastik sıvı sabunluk ve ersağın tuvalet temizleyicisi deterjanını birde el kremi almış ersağın ve avonun satışını yapıyor kendisi bu yıl da dertsiz masa örtüsü ve asla almayacağım ucuz bir terlik almış teşekkür ettim çok beğendim dedim ama hediye paketinden doğru düzgün bir şey çıkmayacağını tahmin etmiştim. Neyse diğer arkadaşım ve ben paraya kıyarız geçen sene ben kuru bakliyat saklama kabları almıştım 6 lı olanlardan diğer arkadaşım da tek kişilik battaniye almıştı. Bu yıl çay-kahve-şeker seti ve birde kahvaltılık seti tepsisiyle birlikte olanlardan sipariş verdim. Canımı sıkmıcam terlikleri anneme vericem nasıl isterse öyle değerlendirsin. Masa örtüsünüde yazlıkta masaya sererim. Ekmek almak için dışarı çıkmama gerek kalmadı yemeğe davetli olunca evde hazır olan favam ve turşumdan koyucam marul salatası da yapıcam yeterli tatlı olarakta pasta var daha ne olsun.

Tez zamanda Rabbim Şafi isminin hürmetine acil şifalar versin canım hep dualarımdalar. Allahın izniyle tedaviye de olumlu yanıt alırsınız buradan paylaşırsınız.
Amin canım amin.. Çok teşekkürler. inşallah..
Kizlar cok sagolun iyi dilekleriniz icinde sordugunuz icinde.
3 gun önce acile gittiler yine, eşim götürdü yogunbakıma almak istemisler yine red etmis.
Imza vermemis yatmak icin geldi.
Ama 2 gündür iyi anlamadik bizde adamı yogun bakıma yatircaklardı okadar kötüydü ama suan iyi.
Pataloji sonucuda çıkmış olmasi gerekiyor gidip almadi kimse hastaneden
26sinda uz.dr randevusu var orada söylerler artık neticelendirilir ne var tedavisi vs.
Ama ayakları falan hala cok şiş.
Ama ne seker ilacı kullanıyor ne dikkat ediyor sabah aksam yiyor.
Biz bisi anlamadık.
Pet tarihini ay sonuna atmışlardı yine cekilemicek bu gidisle.
Halamda yarın eve dönecek.
Sonrası ne olacak bakacaĝız
Hayırlı sonuçlarınız olsun . Hayırlı haberler inşallah canım..Ama ilaçlarını bari kullansa ya.. Neden bu kadar inat ediyor ki acaba ya..

Amin canım amin.. Çok teşekkürler. inşallah..

Hayırlı sonuçlarınız olsun . Hayırlı haberler inşallah canım..Ama ilaçlarını bari kullansa ya.. Neden bu kadar inat ediyor ki acaba ya..
Bence o kendini iyi hissedince iyi oldum sanıyor.
Hastaneden ciktigi gunde okadar iyiydiki annemle markete gitti.
Gezdi dolasti 2 gün sonra acillik oldu.

Ahhh ya cok gecmis olsun🙏🏻Tez zamanda sifa bulsun insallah🙏🏻

Slmmm
2 gün iyisek 3 gün hastayız valla bezdunmm Allahın gücüne gitmesin.
Sabah normal yolladım hassta geldi okuldan🤦🏻‍♀️
Buhara basladık yine
Ev kebapcı gibi kokuyor sogan karamfilden.Valla bu kokudan midem bulandı artık😕
İs zaten hep yogun hep yogun
Harcama desen gırla.
Hafta ici arkadasa cicek yolladım 400 tl
Dün ofisten arkadasın dogum günüydü pasta aldık 300 tl mis 200 attım ortaya para üstü gelmedi jsjsjs
Normalde 5 e böleriz
Yine bi arkadasımın dogum gnü bugun,bonnyfood yolladım az önce 239 tl.
Kociye hediye aldım
Dün marketten acil ihtiyacları aldım 400 tl ortada bisey yok🤦🏻‍♀️
Sabah yine market geccem cünkü kahve bitmis
Allahtan ev cmrtsiisi.

Slmmlar
İse gitsem daha az yorulurdum😕
Kız beni bugun bitirdi heerseye mızmız yedi beni
Babasını istiyomus tüm gün agladı ise gitti diye🤦🏻‍♀️
Pasta yaptık babasına ,bana bi dünya malzsme aldırdı süsler falan 450 tl bıraktık markette🤦🏻‍♀️
Kociye dedim alıırım hacı paramı skkskska
Tavuk pilav kereviz yaptık aksm icin.

X