Küçük Düşün Büyük Olsun!

Hepimize güzel bir hafta olsun güzel haberler alacağımız bir hafta olsun. Bu gün ben rutinimi yapamadım boğazlarım çok kötü halsizlik de yapıyor. Dinleniyorum sadece tarhana çorbası yaptım yemekler dünden var yeter bugün. Kargolar geliyor onları alıyorum. Paketin biri sıkıntılı onu iade ederim herhalde. Bu sene yeni yıl için hiç plan yapmadım yapmak da istemiyorum, evimden dışarı çıkmak istemiyorum dedim kızlarıma onlar genelde dayıları geldiği için oraya gidiyorlar geçen yıl bende gittim ama bana göre değil herkes konuşuyor ses çok fazla annemle babamda alt katta oturuyor aile apartmanı onlarda erken yatıyor evimde olmak istiyorum dedim. Dün küçük kızımla marketleri dolaştık bayağı harcamışız onun gönlü olsun diye çıktım belki temiz hava iyi gelir dedim ama çok yorulmuşum.@thesecretar ben de merak ediyorum arada hep yazdı ama uzun zamandır yazmadı inşallah iyidir her şey yolundadır bize de yazar.
gecmis olsın abla🙏🏻

İyi geceler bacımsular
Krizli bir aksamı bitirdik🙄
Bisey yasıyoruz 3 gündğr ama anlamsdım.
Sıcrama diyor,büyüme sancısı diyor pedagog.
Kadınla kanka olduk
Haftasonu bi odada ben,bi oda da Alya aglıyırdu en son.
Banyo yapmıcam kriziydi🤦🏻‍♀️
Bu aksmda okuldan geldi,uyku sıkıstırmıs belli.
Milleete sarıyor krize girdi patron bile sen cık tmm dedi 45 dk erken cıktık.
Yolda neden cıktık diye agluyır bu sefer.
Sakin kalmaya calısıyorm cidden zorluyor beni.
Okulda bütün gün belli bi disiplinde,beni görünce salıyor bütün duygularını onu anlıyorum.
Ama bukadarı beni zorluyır😕
Kapıdan kociye verdim kızı,markete attım kendimi.
Sakinledim geri geldim.
Yemek de ffalan ilgilenmedim babası ilgilendi.
Valla dedim kovulcaz artık haberin olsun.
O da bi rahat yapcak bisey yok napalım cıkarsan dio🤦🏻‍♀️
20.30 da uyudu biraz kitap calısması yaptık oncesinde.
Yaramazlık yaptıgı icim özür diledi
Sarıldık uyudu🥹

Selam kizlar
Cok yorucu bir haftasonuydu dinlenemeden pazartesi oldu yine
Dun teknosaya uğramıştım philips dikey şarjlı süpürgede indirim varmış 7bine 4 taksitle aldım pahalanmadan alayim diye düşündüm malum dyson çok pahalı
Telefonda aldım 15binde oraya gitti. Pahalanmadan alayim dursun dedim. Dolar 40 olacak diyorlar çünkü.
Kendimi öyle ikna ettim🤣
Ocak'zammi gelmeden bitti herkese hayırlı olsun.🤣
Guzel günlerde kullan canım

Babamı gordukcede üzülüyorum
Bugün hava güzel diye heves etti markete çıkmak istedi gidememis :KK43:
Annem onu eve yakin tanidigin cafesi var orada bırakmis alcani almış dönmüş ordan almış babamı.
Bana geldi sonra şurdan şuraya gidemedim gidemedim diye dövündü.
Hastasin tedavi olman lazım diyoruz duymuyo bile bizi.
Yarın randevusu vardı 11 de yine ambulans cagirdik nefesi zorluyor.
Nolcak bakalım.
Sonuç çıktıysa görür doktor galiba acilde olsa.
Görselerde bisi demiyorlar ki gerçi

Selamm kızlar, iyi geceler
Bugün sabah 8 de öksürüğüne uyandım. Gece sizden sonra olmadı şükür. Yanında uyuya kalmışım en son. Sabah 8 de uyandım. Resmen kolumu elimi hissetmiyorum hareket ettiremiyordum. Artık onun yatağına ikimiz sığamıyoruz :) uyuşmuş elim kolum.
Isınmayı kaç gündür kapattım. Çünkü öksürüğünü artırıyor. Kısa kollu ile rahat duruyoruz uyuyoruz da. Hava zaten güzel.
Ablam da diyor sizin evin sıcaklığı mahvetti çocuğu. Bir de sizin dezenfektanlarınız diyor.
Sabah tekrar uyudum 9 da. 11 i geçiyordu uyandım.
Arkadaş koltuk yıkama makinamı getirecekti. Günlerdir diyor evde yer yok diye, bugün getir o zaman dedim. Ama Elayı aile hekimine götüreceğimi daha kahvaltı yapmadığımızı belirttim. Kızı okuldan alır gelirim dedi. Hasta Ela dedim. Olsun benimkisi de bayağıdır öksürüyor dedi.
Kahvaltı yaptık topla vs.doktora gitmemiz 3 ü buldu.dönerken Ela için adaçayı aldım.
Eve dönüyorum dedim arkadaşa saat 4 tü. O bizden önce gelmiş :)
Girdik eve mutfakta kahvaltı bulaşığı vardı.çünkü bulaşık mk çalıştırmıştım. Wc ve lavaboyu gitmeden yıkadım.
Oturduk birer nescafe içtik.Baktım diğer kız okuldan geliyor ona dedi yedirenk teyzendeyim buraya gel. Normalde o gelince giderdi eve. Gitmeyince giriştim bulaşık mk boşalttım. Bulaşık yerleştirdim. Çocuklar oynadı. Arkadaş Elaya kemik sulu etli çorba getirmiş. Sağolsun.Bize ne yapsam diyorken, eşim aradı. Kıza yemek varsa bize boşver, hazırla kahvaltı yapalım dedi.
Zaten vakit de kalmamıştı
Evde çocuk odası ve oturma oda fena talan edilmişti😅
Neyseki saat 18 de arkadaş kalktı. Giderken de dağınıklığı toplamaya başladı. Birlikte topladık şükür yoksa beynim dönmüştü o an.
Onlar gidince Elaya yemek yedirdim.
Eşim gelmeden de kışlık melemen çıkarttım. Sigara böreği çıkarttım kızarttım. Şipşak.
Öyle atlattık.

Babamı gordukcede üzülüyorum
Bugün hava güzel diye heves etti markete çıkmak istedi gidememis :KK43:
Annem onu eve yakin tanidigin cafesi var orada bırakmis alcani almış dönmüş ordan almış babamı.
Bana geldi sonra şurdan şuraya gidemedim gidemedim diye dövündü.
Hastasin tedavi olman lazım diyoruz duymuyo bile bizi.
Yarın randevusu vardı 11 de yine ambulans cagirdik nefesi zorluyor.
Nolcak bakalım.
Sonuç çıktıysa görür doktor galiba acilde olsa.
Görselerde bisi demiyorlar ki gerçi
Canım koah hastası aslında çok şeye dikkat etmeliydi. Özellikle koah olmadan önce dikkat etmeliydi. Bana doktorum alerjik astımın var dikkat etmezsen sonucu koaha dönüşür demişti.
Bir de babanın sigarası zaten baş düşman. Sizi dinlememesi ayrı bir sorun. Aşması için çabalamalı. Ama gel de büyüklere anlat.
Ayy bi de ne olsa öleceğim demeleri yokmu.
Hepimiz öleceğiz ama niye ağrı çekesiniz, niye nefessiz kalasınız.
Yanlarındaki insanlarında düzeni bozuluyor. Üzüyorlar.Allah hepsine sağlık versin🤲

İyi geceler bacımsular
Krizli bir aksamı bitirdik🙄
Bisey yasıyoruz 3 gündğr ama anlamsdım.
Sıcrama diyor,büyüme sancısı diyor pedagog.
Kadınla kanka olduk
Haftasonu bi odada ben,bi oda da Alya aglıyırdu en son.
Banyo yapmıcam kriziydi🤦🏻‍♀️
Bu aksmda okuldan geldi,uyku sıkıstırmıs belli.
Milleete sarıyor krize girdi patron bile sen cık tmm dedi 45 dk erken cıktık.
Yolda neden cıktık diye agluyır bu sefer.
Sakin kalmaya calısıyorm cidden zorluyor beni.
Okulda bütün gün belli bi disiplinde,beni görünce salıyor bütün duygularını onu anlıyorum.
Ama bukadarı beni zorluyır😕
Kapıdan kociye verdim kızı,markete attım kendimi.
Sakinledim geri geldim.
Yemek de ffalan ilgilenmedim babası ilgilendi.
Valla dedim kovulcaz artık haberin olsun.
O da bi rahat yapcak bisey yok napalım cıkarsan dio🤦🏻‍♀️
20.30 da uyudu biraz kitap calısması yaptık oncesinde.
Yaramazlık yaptıgı icim özür diledi
Sarıldık uyudu🥹
Birara ben de yazmıştım ya, banyo yapmayacağım sendromu vardı o yaşlarda Elanın. Gerçekten sabrımın taştığı yaşlarıydı.
Az daha sabır sen de atlatacaksın canım.

Hepimize güzel bir hafta olsun güzel haberler alacağımız bir hafta olsun. Bu gün ben rutinimi yapamadım boğazlarım çok kötü halsizlik de yapıyor. Dinleniyorum sadece tarhana çorbası yaptım yemekler dünden var yeter bugün. Kargolar geliyor onları alıyorum. Paketin biri sıkıntılı onu iade ederim herhalde. Bu sene yeni yıl için hiç plan yapmadım yapmak da istemiyorum, evimden dışarı çıkmak istemiyorum dedim kızlarıma onlar genelde dayıları geldiği için oraya gidiyorlar geçen yıl bende gittim ama bana göre değil herkes konuşuyor ses çok fazla annemle babamda alt katta oturuyor aile apartmanı onlarda erken yatıyor evimde olmak istiyorum dedim. Dün küçük kızımla marketleri dolaştık bayağı harcamışız onun gönlü olsun diye çıktım belki temiz hava iyi gelir dedim ama çok yorulmuşum.@thesecretar ben de merak ediyorum arada hep yazdı ama uzun zamandır yazmadı inşallah iyidir her şey yolundadır bize de yazar.
Sana da geçmiş olsun canım,
Kızlar hepiniz sağolun geçmiş olsun dilekleriniz için.

Canım koah hastası aslında çok şeye dikkat etmeliydi. Özellikle koah olmadan önce dikkat etmeliydi. Bana doktorum alerjik astımın var dikkat etmezsen sonucu koaha dönüşür demişti.
Bir de babanın sigarası zaten baş düşman. Sizi dinlememesi ayrı bir sorun. Aşması için çabalamalı. Ama gel de büyüklere anlat.
Ayy bi de ne olsa öleceğim demeleri yokmu.
Hepimiz öleceğiz ama niye ağrı çekesiniz, niye nefessiz kalasınız.
Yanlarındaki insanlarında düzeni bozuluyor. Üzüyorlar.Allah hepsine sağlık versin🤲
Gunlerdir cok yorgunuz.
Artık sürekli nolcak falan diye dusunmekten.
Hele aksam olunca hep hazirda bekliyoruz.
Bizide geriyor kendide hep huzursuz.
Annem yine uykusuz gitti az önce konustuk hastane tıklım tıklım diyo
Özel hast. bile yogunbakiminda yer yokmuş.
Yine salgın durumu var.

İlk defa bu konu başlığına girdim merak edip acaba neler yapıyorlar diye..
Yukarıdaki yazıları okudum son sayfaya gelmistim..istemsiz güldum kız burayı dertleşme köşesine cevirmissiniz 😅
Ekonomide birikimmi kaldı, artık birikim yerine harcamalarımızı yazıyoruz malesef üzücü ama bu ekonominim çöküşünü yaşarken de dertleşmek iyi oluyor burada. Artık bir aile gibi olduk. Birbirimizi sanki görmüş gibi tanıyoruZ. Az çok karakterimizi yaşantımızı biliyoruz.
Çok alıştım ben bu topiğe. İyiki de ekonomi birikim yazıp bulmuşum bu topiği 😁

İlk defa bu konu başlığına girdim merak edip acaba neler yapıyorlar diye..
Yukarıdaki yazıları okudum son sayfaya gelmistim..istemsiz güldum kız burayı dertleşme köşesine cevirmissiniz 😅
Insanların dertleri aciları sizi güldürdü yani

Günaydın kızlar,
Sabahın köründe ayaktaydık.Ela uyandı 6:30 su istedi, wc ye gittik.tam yattı uykuya dalıyordu burnu hırıltılı geldi. Ben de namaz vaktini bekliyordum. Ona burun speyi sıkayım dedim. Gece boyunca soğan koktu odası😅Babası da sabah yanına gelince uykusu kaçtı.
Babayı gönderdik. Giderken kızına da para bırakmadan edemedi.
Sonra yatakta oturduk biraz konuştuk, etkinlik kitabındaki çalışmaları yapmak istedi,yaptık.
Sonra uykum geldi dedi. Uyudu. Ben de uyusa da uyusam diye bakıyordum😂 az önce uyudu ben de biraz uyurum. Yoksa gün boyu sersem gezerim :)

Gunlerdir cok yorgunuz.
Artık sürekli nolcak falan diye dusunmekten.
Hele aksam olunca hep hazirda bekliyoruz.
Bizide geriyor kendide hep huzursuz.
Annem yine uykusuz gitti az önce konustuk hastane tıklım tıklım diyo
Özel hast. bile yogunbakiminda yer yokmuş.
Yine salgın durumu var.
Rabbim yardımcınız olsun canım ya.
Evet bu ara baya bir salgın var maalesef yine..Bizim burasıda baya yoğun.. Rabbim tüm hastalarımıza şifalar versin..
Allah annenin de yardımcısı olsun dikkat etsin canım gidip gelirken bağışıklığı düşüp hasta olmasın aman ..

Ekonomide birikimmi kaldı, artık birikim yerine harcamalarımızı yazıyoruz malesef üzücü ama bu ekonominim çöküşünü yaşarken de dertleşmek iyi oluyor burada. Artık bir aile gibi olduk. Birbirimizi sanki görmüş gibi tanıyoruZ. Az çok karakterimizi yaşantımızı biliyoruz.
Çok alıştım ben bu topiğe. İyiki de ekonomi birikim yazıp bulmuşum bu topiği 😁
Yok canım hepimiz Dilan Polatız

Bu sabah kendime kahvalti hazirladim
En son (haftasonlari haric) halamla böyle oturup yemistim.
Hep gecistiriyorum kahvaltıyı.
Ogluma ist. Burs çıkmış 7.500tl
Basvurmustuk onaylanmış.
Persembe gelecek o da 4 gün burda.
Yarın sosis, salam, kaymak, dondurulmuş künefe falan alırım.
Sevdiklerinden yapar yediririm 4 gün.
Esimde Sakaryaya gectiginde genelde meyveyi ordan aliyor.
Ayvası zaten meshur meyveyide ordan halleder.
Bugun camasirlari bitirim son 1 mak. Var sepetin dibini gördüm nihayet.
Gelen giden oluyor benim arkadaslardanda gelen oluyo
Babami görmüş dün arkadas o cafede beklerken annemi, nolmus babana öyle diye aradı beni.
O geldi ikindi zamaniydi kahve ictik.
Şaşırmış görmemiş galiba yakın zamanda.
Biryandan evi toplu tutmaya calisiyorum.
Her gün yemek yapıyorum
Annemin eve el atıyorum.
Yemegimi yapıp evide supurursem evde işim yok.

Kız boğazım acıyor diyor bal, ıhlamur falan verdim.
Kuzenimin yuzunden oldu yahu hastasiniz ne halt yemeye geliyorsunuz hemde hasta adami gormeye geliyorsunuz
Bizden gittikleri aksam acile gitmis hastaymis.
Ogluda öksuruyordu sürekli cok sinir oldum.
Hasta olan evinde otursun arkadasim.
Kimseye gitmesin.

X