Saç Uzatma Yöntemleri Kukurt terapisi ile saç uzatma(fotoğraflı )

Gurjigogo

Adım artık Anne!
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2016
785
850
Merhaba kizcelerim :) saç uzatma derdinde olan sevgili oryal kurbanları, kuaforzedeler, bir psikomanyak halde gidip saç kestirip pişman olanlar , hepinize selam olsun :halay: canlarim yeni başladığım bu terapiyi ay ay takip edicez hep birlikte benimle başlamak isteyenlere yazıp foto ekleyebilirler . Kullanilacak malzemeler fotoda görüldüğü gibi şöyle ; * 1 çay kaşığı kukurt * 1 çay kaşığı e vitamini * 1 çay kaşığı b5 vitamini * 1 çay kaşığı keratin * 1cay kaşığı su bu malzemeler doa kimya olarak aratırsanız sitesi çıkıyor ordan sipariş verebilirsiniz . Şişenin boyutları ck ufak olduğu için iki uç tane alın bir üründen tavsiyem. Ben iki kere uyguladim şimdilik devam ediyorum saclarim çok yumusadi. Şuan sacimda kaynak var iki gün sonra kaynaklarimi tamamen çıkartıp sacimin resmini de aydan aya paylasicam. Bu kür ne kadar faydalı hep birlikte görelim bakalım. Dediğim gibi katılmak isteyen varsa konuma yazabilir.. hepinize uzun sağlıklı saçlar dilegmle...:KK200:

Eklentiler

• IMG_20161117_111900.jpg
    IMG_20161117_111900.jpg
    16,3 KB · Görüntüleme: 405
Bu arada dıştan bakım kadar vitamin özellikle biotin ve çinko degerleride çok önemli saç uzatmada. Eksiklik varsa uzamiyor. Biotin çinko bunları hepsini içinde barındıran dermoskin medobiocomplex takviyesini kullanıyorum ben şimdilik onunda faydasını görmeye başladım. Bir ay olCak kullandığım

Bu arada dıştan bakım kadar vitamin özellikle biotin ve çinko degerleride çok önemli saç uzatmada. Eksiklik varsa uzamiyor. Biotin çinko bunları hepsini içinde barındıran dermoskin medobiocomplex takviyesini kullanıyorum ben şimdilik onunda faydasını görmeye başladım. Bir ay olCak kullandığım

mesela ne faydasını gördünüz ben de düşünüyorum da :)

Canım uzama hızını artırdı bende biotin eksikliği var sacimda tirnaklarimda çok zor uzuyor eczacida söyledi biotin takviyesi alıyorum ama eczacida dedi vücudun kabul etmesi için en az dört aya ihtiyacın var depoların dolması lazimmis

Canım uzama hızını artırdı bende biotin eksikliği var sacimda tirnaklarimda çok zor uzuyor eczacida söyledi biotin takviyesi alıyorum ama eczacida dedi vücudun kabul etmesi için en az dört aya ihtiyacın var depoların dolması lazimmis

benim de vardı medobiotin kullanıyorum 5 haftadır. pek bir etkisini görmedim ama saçlarımın dökülmesi durdu. demek daha uzun zaman gerekliymiş.

benim de vardı medobiotin kullanıyorum 5 haftadır. pek bir etkisini görmedim ama saçlarımın dökülmesi durdu. demek daha uzun zaman gerekliymiş.
Canım eczacı bana öyle dedi biotin öyle hemen bir ayda yukselmez en az uç dört ay kullancanki düzenli bir fark goresin altı ayda baya düzelir dedi zaten fazlası vücuttan atılabilen bir vitaminmis. Oyuzden düzenli altı ay kullanmanı tavsiye ederim bende canım

Ben kükürt aldım o siteden biosülfür diye geçiyo ama tırt çıktı inş sana faydalı olur

Karışım olarak düzenli kullandin mi canım böyle şeylerde düzenli devamlı kullanmakta onemli

Hmm bilmiyorum vala ben karışım olarak kullanıyorum vitamin olmadan içinde kukurt etki etmez zaten tek başına e vitamini b5 vitamini bunlar önemli bugün kaynaklarimi cikarttiriyorum resim paylasicam

Evet bugün 18.11.2016 saclarim şuan bu boyda , bakalım kukurt terapisiyle ay ay ne kadar uzama saglicam. Takipte kalın kızlar.. 18.12 de gorusmek üzere...

Vala bebeğim Hindistan cevizini çok duydum ama hic denemedim. İse yariyorsa watsonsda gormustum alıp kullanirim. Denemedigimiz şey kalmadı zaten. Bazen sacimi boyadigim güne lanet ediyorum :KK14:

Bende takipteyim canım inşallah uzar :)

Takipteyim ne kadar uzayacak merak ettim.
Madem bu kadar bakıma alacaktın keşke hiç kestirmeseydin
Uclar lastik tamamen öluydu canım o şekilde hiç uzamazdi ve dolasiyodu mecburen kestirdim ama iyi bir kuaforum var artık kaynak konusunda en azından şuan boncuk yaptırdım bir ay sonrada mikro kaynak yaptircam bir sene böyle idare edicem artık bakimlarla uzayacak elbet..

Merhabalar; ayni durumu bnde yasiyorum belimde upuzun olan saclarim bu yaz agustosta gittigim kuafor katletti bildiginzz katletti ve sorun uclarda degil kulak hizasindaki saclarimda yanlar ve arkalar tamamen ustlerden kopmus durumda inanilmaz mutsuzum saclarimi acamiyorum bile surekli oruyorum topluyorum. Hayir kestirip kurtulabilcegim biyerde de degil problem keske ole olsaydi saclarimin ust kismi. Denemedigim sey kalmadi.. Daxsupergrolar yaglar onlar bunlar ve duzenli bi seklde kullandim hep ama sonuc sifir saclarim adeta uzamamak icin direniyor. En son bu kukurtlu karisimi gordum bazi sayfalarda denemeye karar verdim. Hepsinden aldim kukurt b5 b3 c vitamini kullanmaya basladim 2 gun oluyor umarim insallahh bi faydasini gorurum sizin yazdiginizi gorunce ozellkle bunun icin uye olup yazmak istedim sizde bi gelisme varmi? Merak ettim

Ayrica solgar biotin 5000 le formula snh kullaniyorum eczaci tavsiye etmisti 1 ayi geckin kullaniyorum pek bi faydasini gormedim henuz ama kullanmaya devam edicem elbet biyerlere faydasi oluyordur diye dusunuyorum. Cok zor cookkk saclarimi salmadan bi hayat suruyorum ve bnm saclarim herkes tarafndan sevilen begenilen sorulan bi sacti sacimla yatip sacinla

X