Saç Uzatma Yöntemleri Kukurt terapisi ile saç uzatma(fotoğraflı )

Merhaba arkadaslar;konu sahibi yaptigi islemin sonucunu yazmadi gectigimiz ay 18inde yazmasi gerekiyordu haber gelmedi. Benm yaptigim kukurt b5 b3 c vitamini sulu cozeltiyi tam olarak 1 ay hergun olmak uzere hazirlayip sac diplerime uyguladim. Uzama hizi smdilik normal,uzadi evet ama bekledigim etkimiydi tartisilir. Fakat arkadaslar cok onemli bisi solemek istiyorum yaptigim islem resmen saclarimdan yeni saclar fiskirtti inanilmaz bi sekilde hemde. Saclarimin orta kismi yani sac ayrim bolgem hafif acilmaya baslamisti ve bu durum bni tedirgin ediyordu o bolgem yeni cikan saclarla doldu. Sac dokulmesi yasiyan arkadaslara tavsiye ederim bu karisimi.

Merhabalar; ayni durumu bnde yasiyorum belimde upuzun olan saclarim bu yaz agustosta gittigim kuafor katletti bildiginzz katletti ve sorun uclarda degil kulak hizasindaki saclarimda yanlar ve arkalar tamamen ustlerden kopmus durumda inanilmaz mutsuzum saclarimi acamiyorum bile surekli oruyorum topluyorum. Hayir kestirip kurtulabilcegim biyerde de degil problem keske ole olsaydi saclarimin ust kismi. Denemedigim sey kalmadi.. Daxsupergrolar yaglar onlar bunlar ve duzenli bi seklde kullandim hep ama sonuc sifir saclarim adeta uzamamak icin direniyor. En son bu kukurtlu karisimi gordum bazi sayfalarda denemeye karar verdim. Hepsinden aldim kukurt b5 b3 c vitamini kullanmaya basladim 2 gun oluyor umarim insallahh bi faydasini gorurum sizin yazdiginizi gorunce ozellkle bunun icin uye olup yazmak istedim sizde bi gelisme varmi? Merak ettim
canım saçlarımda biraz uzama oldu resim eklicem yakında. ama şu sıralar hamilelikten dolayı ara verdim kükürte sadece saf zeytinyağı alıcam bizim pazardaki kadınlardan sadece onu kullanıcam . umarım uzar bi omuzlarıma inse :KK43:( senin saçların fotograınıda koysana beraber destek olalım

Merhaba arkadaslar;konu sahibi yaptigi islemin sonucunu yazmadi gectigimiz ay 18inde yazmasi gerekiyordu haber gelmedi. Benm yaptigim kukurt b5 b3 c vitamini sulu cozeltiyi tam olarak 1 ay hergun olmak uzere hazirlayip sac diplerime uyguladim. Uzama hizi smdilik normal,uzadi evet ama bekledigim etkimiydi tartisilir. Fakat arkadaslar cok onemli bisi solemek istiyorum yaptigim islem resmen saclarimdan yeni saclar fiskirtti inanilmaz bi sekilde hemde. Saclarimin orta kismi yani sac ayrim bolgem hafif acilmaya baslamisti ve bu durum bni tedirgin ediyordu o bolgem yeni cikan saclarla doldu. Sac dokulmesi yasiyan arkadaslara tavsiye ederim bu karisimi.
fotograflaşıp takipte kalalım hem insan daha net görüyor uzama hızını ben bu akşa yüklücem yeni halini

fotograflaşıp takipte kalalım hem insan daha net görüyor uzama hızını ben bu akşa yüklücem yeni halini
valla ben kullandım hiç hiç memnun kalmadım hatta saçlarımı döktü. tam bi saçmalık. o kükürt olayını da yazanın ( her yerde yok kükürt yok çinko yok şu yok bu yazan var ya işte o şahsın) dolandırıcı oldğunu düşünüyorum. nedense bunların tek bulunduğu yer doa kimya. ahh bebeğim benim ya böle mi denk gelir. saçlar dönem dönem dökülüp çıkıyor belkide sizin zamanı geldi yada hamilelik hormonu tetikledi. yada stressiz bi dönem oldu bilmiyorum .ama kükürt e inanmıyorum

valla ben kullandım hiç hiç memnun kalmadım hatta saçlarımı döktü. tam bi saçmalık. o kükürt olayını da yazanın ( her yerde yok kükürt yok çinko yok şu yok bu yazan var ya işte o şahsın) dolandırıcı oldğunu düşünüyorum. nedense bunların tek bulunduğu yer doa kimya. ahh bebeğim benim ya böle mi denk gelir. saçlar dönem dönem dökülüp çıkıyor belkide sizin zamanı geldi yada hamilelik hormonu tetikledi. yada stressiz bi dönem oldu bilmiyorum .ama kükürt e inanmıyorum
canım kükürtün saç uzamada etkisi olduğu çoğu yazıdada var soğan kürünün etkili olma sebebide kükürt içermesi soğanın. vala ben doa kimyadan aldıgım ürünleri kullandım öyle aman aman bir uzaama olmadı ama kötü bir etkide görmedim. zaten hamilelik oluşunca bıraktım kükürt olayını. şuan sadece zeytinyağ kullanıyorum , maşa ,düzleştirici bunlar zaten hayatımdan gideli çok oldu . boyayada tövbeliyim şuan uzadı gibi gibiler. en azından kaskatı saçlar gitti zeytinyağı etkisiyle . asitsiz saf zeytinyagı birebir bence ..

canım kükürtün saç uzamada etkisi olduğu çoğu yazıdada var soğan kürünün etkili olma sebebide kükürt içermesi soğanın. vala ben doa kimyadan aldıgım ürünleri kullandım öyle aman aman bir uzaama olmadı ama kötü bir etkide görmedim. zaten hamilelik oluşunca bıraktım kükürt olayını. şuan sadece zeytinyağ kullanıyorum , maşa ,düzleştirici bunlar zaten hayatımdan gideli çok oldu . boyayada tövbeliyim şuan uzadı gibi gibiler. en azından kaskatı saçlar gitti zeytinyağı etkisiyle . asitsiz saf zeytinyagı birebir bence ..
Bu arada bebiş müthiş Bi olay:)) Can'ım birde Hindistan cevizi yağını dene o daha da müthiş. Kesinlikle katılıyorum zeytin yağı çok i bişi

Bu arada bebiş müthiş Bi olay:)) Can'ım birde Hindistan cevizi yağını dene o daha da müthiş. Kesinlikle katılıyorum zeytin yağı çok i bişi
Yanlış yazmışım Hindistan cevizi yağı zeytin yağından daha müthiş yazacaktım . İfade yanlışlığı olmuş. Bebeğiniz güzellikler hayırlar mutluluklarla gelsin

Yanlış yazmışım Hindistan cevizi yağı zeytin yağından daha müthiş yazacaktım . İfade yanlışlığı olmuş. Bebeğiniz güzellikler hayırlar mutluluklarla gelsin
sağol gülüm inşallah sağlıkla doğsun vala bebiş yüzünden makyaj bile kısıtlı yapıyorum kimyasal herşeye hayır diyoruz bu aralar :) evet ya hindistan cevizi yağıda müthiş diyolar onada başlamam lazım hem doğal bebişe bi zararı olmaz galiba sanırsam :)

Konu üzerinden yaklaşık 2 ay geçti ve son hali uzama var ensem ilk resimde baya açıkken şuan tamamen kapalı . Zeytinyağ bakımı saclarimi acaip yumuşattı , zeytinyağını şiddetle öneriyorum . Saçlarım dalgalı olduğu için resimdekinden daha uzun fonlu hali ama fön maşa düzleştirici hiçbir hayatımda yok artık çok nadir fon çektiriyorum bakalim 25.03.2017 görüşmek üzere..

Eklentiler

• IMG_20170225_153112.jpg
    IMG_20170225_153112.jpg
    67,4 KB · Görüntüleme: 178
Konu üzerinden yaklaşık 2 ay geçti ve son hali uzama var ensem ilk resimde baya açıkken şuan tamamen kapalı . Zeytinyağ bakımı saclarimi acaip yumuşattı , zeytinyağını şiddetle öneriyorum . Saçlarım dalgalı olduğu için resimdekinden daha uzun fonlu hali ama fön maşa düzleştirici hiçbir hayatımda yok artık çok nadir fon çektiriyorum bakalim 25.03.2017 görüşmek üzere..

1. resim kasım ayı
2. resim şubat ayı

Eklentiler

• resim kasım.jpg
    resim kasım.jpg
    67 KB · Görüntüleme: 175
  • resim subt.jpg
    resim subt.jpg
    67,4 KB · Görüntüleme: 171
ben de başlayacağım. malzemeleri alayım yazacağım.

Merhaba kizcelerim :) saç uzatma derdinde olan sevgili oryal kurbanları, kuaforzedeler, bir psikomanyak halde gidip saç kestirip pişman olanlar , hepinize selam olsun :halay: canlarim yeni başladığım bu terapiyi ay ay takip edicez hep birlikte benimle başlamak isteyenlere yazıp foto ekleyebilirler . Kullanilacak malzemeler fotoda görüldüğü gibi şöyle ; * 1 çay kaşığı kukurt * 1 çay kaşığı e vitamini * 1 çay kaşığı b5 vitamini * 1 çay kaşığı keratin * 1cay kaşığı su bu malzemeler doa kimya olarak aratırsanız sitesi çıkıyor ordan sipariş verebilirsiniz . Şişenin boyutları ck ufak olduğu için iki uç tane alın bir üründen tavsiyem. Ben iki kere uyguladim şimdilik devam ediyorum saclarim çok yumusadi. Şuan sacimda kaynak var iki gün sonra kaynaklarimi tamamen çıkartıp sacimin resmini de aydan aya paylasicam. Bu kür ne kadar faydalı hep birlikte görelim bakalım. Dediğim gibi katılmak isteyen varsa konuma yazabilir.. hepinize uzun sağlıklı saçlar dilegmle...:KK200:

ben de başlayacağım. malzemeleri alayım yazacağım.
canım zeytinyağ da kullan duşa girmeden önce sür beklet 1 saat , çok yumuşatıyor o kırıkları falan düzeltiyor.. ama zeytinyağın tamamen orjinal olduğuna dikkat et bazı zeytinyağları orjinal olmadıgından aşırı zeytin asiti içeriyor buda saça yarar yerine zarar veriyor

Bugün 07.03.2017 saclarimin son hali epey uzama var. 10 gün olmuş yazali. İnşallah uzama hızla devam etsinnnnn

Eklentiler

• IMG_20170307_170132.jpg
    IMG_20170307_170132.jpg
    26,3 KB · Görüntüleme: 163
Aradan geçen 6 ay saçlarıma epey yaramış uzadilar :)) hamilelik dolayısıyla pek bakımda yapamadım ama sanırım duzlestiriciden uzak durmak , sarımsak tüketmek ise yarıyor . Kükürt terapisine devam etmedim pek yapamadım . Şuan Hindistan cevizi yağı aklımda onu alıp denicem ve fotogeaflicam . Bu saçlar uzayacak arkadaş başka yolu yok :)) sac rengimi bile değiştirdim buarada doğumda yaptım ne çok şey yapmisim ah bu ben :)

Eklentiler

• IMG_20171014_154748.jpg
    IMG_20171014_154748.jpg
    23,5 KB · Görüntüleme: 122
X