Kürtajdan hemen sonra hamile kalan var mı?

Hergün değil canım.10.gün itibariyle 2 günde 1 .Ayrıca eşin ve senin günde 1 kaşık keçiboynuzu pekmezi yemeni öneririm.
Tamam canim saolasin anladim ben onu
Senin varmi kullandigin bi marka .ben eczaneden aldiriyorum esime keciboynuzu ozu ..markasi suan aklimda degil

Bende boş gebelik yaşadım doktor aded gördükten sonra çocuk yapabilirsiniz dedi adedten sonra hamile kaldım ama kalbı durdu 14 haftalk iki günlükken doktor yıne aynı şeyi söylüyor adrt gördükten sonra korunma diyor

Tamam canim saolasin anladim ben onu
Senin varmi kullandigin bi marka .ben eczaneden aldiriyorum esime keciboynuzu ozu ..markasi suan aklimda degil
Canım benim tanıdığımın kendi doğal üretimleri var ev yapımı annesi yapıyor .Ordan sipariş ediyorum.bakmak istersen hataytadında . com yaz çıkar.hemen 2 günde elimde oluyor en geç.

merhaba
8+6 da kalp atışı alınamadığı için gebeliğim kürtaj ile sonlandırıldı. Daha önce iki kez kimyasal gebelik olmuştu 20 aydır korunmuyoruz 3 kez gebelik oldu ikisi kimyasal 1 tanesi de bu şekilde oldu son gebeliğimde kan sulandırıcı iğne de kullandım tedbir Amaçlı ama yine olmadı kürtaj sonrası ne kadar beklemem gerekli yeni gebelikte aynı şeyleri yaşamamak için ne yapabilirim hafif pko tehşisi de var. Bu Yüzden son gebelik tedavi ile olmuştu serophene ve ovitrelle iğne kullanmıştım. Dr Um 3 ay korun dedi ama hu sürede korunmak istemiyorum yeni gebelik için sorun olur mu beklemezsem ? Bu şekilde hamile kalan oldu mu kendiliğinden ?

gecmıs olsun bır adet korun sonra bırak canım,ıns bu kez hayırlıs ıle olur bebegın.

Cok gecmis olsun burdan bi arkadastan ogrendim bende bu 3aylik sureyi anne piskolojisi icin veriyorlarmis yoksa 1adetten sonra korunmayi birakin diyor uzmanlar.
Ins sagsalim hayirlisiyla gelir bebegin

Canım benim tanıdığımın kendi doğal üretimleri var ev yapımı annesi yapıyor .Ordan sipariş ediyorum.bakmak istersen hataytadında . com yaz çıkar.hemen 2 günde elimde oluyor en geç.
Tanidigin ise ok yani gercekten guvenmek zor artik bu memlekette bende gelince siparis ederim ins.

Geçmiş olsun canım sebebini araştırsınlar bence ondan sonra dene

Canım çok geçmiş olsun.senin hikayen daha farklı bir sebebe dayanıyor gibi.eşinin ve senin kromozom ve hormon testleriniz eşinin spermmiyogramisi senin rahim filmin bunları tamamlamadan gebeligi önermiyor hiçbir profesör. Allah sağlıklı yavrular nasip etsin inşallah.ama önce detaylı araştırma yap acele etme hayırlısı olsun de.

Geçmiş olsun canım sebebini araştırsınlar bence ondan sonra dene

Teşekkür ederim yorumlarınız için ama 8 Yaşında sağlıklı ve kendiliğinden olan bir oğlum var o Yüzden daha önce gittiğim Drlar ve 2 Prof araştırmalardan bir şey çıkmaz diyor o Yüzden yapılmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…