Kürtajdan hemen sonra hamile kalan var mı?

canım sana birşey sormak istiyorum istanbulda hangi doktora gidiyosun??

canım benimkinin de kalbi 3 hafta önce durmuştu,kanama sonucu gittim o gece hastanede düştü daha sonra da parçaları temizlemek için kürtaja aldılar.ben bu ay başlamayı düşünüyorum çünkü çok istiyorum.ilkini öyle çok planladım ki yaz tatiline denk getirmek,2. dönemi kapatmak için.oldu olmadı değil ama sonucu da çok kötü oldu.Allahın ne zaman vereceği belli olmaz.çok kişi doğumdan bir ay sonra hamile kalıp doğuruyor.Allah yaşatacaksa yaşatıyor.korkma sakın

aynı şeyleri hissediyorum. korkuyorum, deli gibi bebek istiyorum. beş yıldazor gebe kalmıştım. kürtajdan sonra ilk kanamam 37. gün oldu, bugün de 40 gün doldu. reglim bitince kontrol var.ben bir de dershane öğretmeniyim, rapor mapor hak getire...haftada altı gün, tatil yazın 1 ay...şu anki iş yerimde yıllardır çalışıyorum, zamansız hamilelik dönem ortasında doğum demek olduğundan daha dönem başında sözleşme imzalamazlar.doğum sonrası da var...ama bebeğim olsun da vız gelir! sadece ya yine aynı şey olursa diye korkuyorum.6 hafta 6 günlükken durdu kalbi.insan mahvoluyor.yaşamayanlar anlamıyor...rabbim her şeyin hayırlısını versin.

evet canım bu konuda haklısın, bende yanlış doktor seçimi yaptım önceki düşük yaptığımda , ama şimdi iyi bir doktor buldum.ona gidiyorum
benimde yanlış doktor seçimiydi bebegimin kalbi durmuştu ve doktor muayeneden sonra dışarda vay be ölmüş bebek diye söylenmiş bebegim ölmeden 2 gün önce kontrolde kahverengi akıntılarımın oldugunu söylemiştim normal dedi ama araştırdım ve bazı kişilere sordum aynı durumdakilere ilaç ve jel verilmiş ölecegini biliyodu galiba doktor sen hangi doktora gidiyorsun ??

arkadaşım benim bebeğimde 9 haftalık ve kalp atışını duyamadık bir hafta daha bekliyoruz.doktorum düşük ilkse hemen hamile kalabileceğimive düşüklerden sonra hamile kalmanın kolay olduğunu söyledi.ben bekliyeceğimi zannetmiyorum ancak bir bebekle toparlarım kendimi.ama 6 sına kadar ümidim var inşaallah duyarım .allah inşaallah sağlıklı sıhhatli tekrar evlat versin.benim doktorum ankaranın en iyi doktorlarından tek doktorun deddiğine güvenme

benim doktorum kahveringi akıntı başlayınca hiç riske girmeyelim hemen progestan başlayalım dedi.6 saat de bir aldım.kanamam kesildi.öleceğini nerden bilebilirler tedbirlerini aldıktan sonra olsa anlarım.ben ve doktorum allahın izniyle her vesileye sarldık artık iyi olurada allahdan bebeğimi kaybedersemde allahdan.imtihan dünyası.ama doktorumdan kaynaklanan bir ihmal karlıkdan değil

maalesef benim doktorum normal dedi ilaç falan vermedi eve yolladı 2 gün sonra bebişim öldü sen şanslı olanlardansın :)ne güzel kaç aylık hamilesin şimdi

bilmiyorum şanslımıyım değil miyim bebişimin kalp atışını göremedik 9 haftalık hamileyim bir hafta dah bekliyoruz inşaallah görürüz yoksa bebeğimi benden koparacaklar.başım neler gelecek bilmiyorum.inşaallah rabbim can verirde acı yaşatmaz.9 haftadan sonra görmr ihtimali tıbbi olarak var mı onuda bilmiyorumya.çıkmadık canda ümit vardır diyorum

üzülme sakın üzülmekte kötü allahın izniyle iyi haberlerini bekliyorum umarım güzel haberlerle benide mutlu edersin yanlız fazla bilgisayarda durma oda etkiliyormuş uzak dur bilg.kasasından cnm:)

ben Bülent Baysal' a gidiyorum.iki düşük yaşadığım için çapa tıp fakültesinde tahlillerim yapıldı, sonuçta hiçbirşey çıkmadı.doktor hiçbir sorun yok dedi ama ben yine aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorum.

Son düzenleme:

hep aynı korkular malesef:sinifsinif:benim gecen dönem eşim yanımda değildi mayıs ayında yanıma gelmişti ılkkez korunmadık Allahtan o hafta hamıle kaldım ve sevinmiştim 2.dönemi kapatırım diye ama işte herşey ıstediğimiz gibi gitmiyor bundada var bi hayır dedik şimdi hemen olur mu bilmiyorum işte... bende çok istiyorum ama hala karar veremedım korkularımı yenemedım belkı 2.bır umut benı ıyıleştırecek bilemiyorum şimdi 2.adetimi oldum bakalım hayırlısı artık:Saruboceq:

üzülme sakın üzülmekte kötü allahın izniyle iyi haberlerini bekliyorum umarım güzel haberlerle benide mutlu edersin yanlız fazla bilgisayarda durma oda etkiliyormuş uzak dur bilg.kasasından cnm:)

bebeğim cennetin bir kuşu oldu. inşaallah yenisine sağlık.kürtajdan ancak 3 ay sonra hamile kalabilirmişim.şimdi ağırlığı üstümden atmaya çalışıyorum.ilgi ve desteğin için teşekkür ederim

ben de kürtaj oldum 3 ay gecti tekrar hamile kaldım ama 1 aylık gene düşük yaptım 5 oluyo düşüli bana hiç korunun demedi dr

mrb arkadaşlar düşük yapan arkadaşlara geçmiş olsun çok zor bi durum gerçekten dünde benim bebişimi aldılar kalp atışları olmadığı için bizede dr korunun yada korunmayın hiçbişey demedi kafam karıştı şimdi yazıları okuyunca kontrole gidincemi söyleyecek acaba hadi hayırlısı bakalım

kızlar, selam herkese, ben 28 ağustosta kürtaj oldum, nezaman adet olmam gerekir, hiç korunmadım, hala adet olmadım, inşallah hamileyimdir, tüp bebek sonrası doğal yolla hamile kalırsam valla benim için süper olacak, dr bana hiç korunun demedi, oyüzden ben hiç korunmadım, şu ana kadar adet olmamam normal mi?

kürtaj tarihim 20 ağustostu.dr bana 4-6 hafta arası regl olman lazım dedi. ben de pcos hastası olduğum için olacağını ummuyorum dedim,olmasa da kontrole gelmen lazım dedi. ben mucizevi şekilde 37. gün regl oldum. kırkın çıktıktan sonra vakit geçirmeden kontrole git.ve tabii her şeyde oduğu gibi, bunda da stres faktörü devreye giriyor. stres yapmamaya çalış.ve dediğin gibi, hayırlısıyla hamilesindir inşallah.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…