Hamur İşleri Kurtlu hamur

Obiranne95

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2021
414
162
29
Sabah 6 da kalktim canim açma yapmak istedi. Hamuru bi guzel yogururken bi baktim 3-4 tane kurt :KK43: gitti mi butun emekler 1 saattir onunla ugrasiyorum :KK43:(

Kurt proteindir olsun 😂

Şaka bir yana üzüldüm, olmadı pastaneye gönder birini alsın sana canın çekmiştir şimdi.

Birde kurtlu hamurun neyiyle uğraşıyorsun 1 saattir. ? Aman kurtları seçip temiz yeri pişireyim deme sakın. Komple at.

Kurt proteindir olsun 😂

Şaka bir yana üzüldüm, olmadı pastaneye gönder birini alsın sana canın çekmiştir şimdi.

Birde kurtlu hamurun neyiyle uğraşıyorsun 1 saattir. ? Aman kurtları seçip temiz yeri pişireyim deme sakın. Komple at.
Kurtlu oldugunu yogurma biterken gordum ya ona canim sıkılıyo iki gram enerjim vardi onu da bununla tükettim :KK43: yorulduguma mi kizayim malzemenin cöpe gittigine mi :KK43:(

Kurtlu oldugunu yogurma biterken gordum ya ona canim sıkılıyo iki gram enerjim vardi onu da bununla tükettim :KK43: yorulduguma mi kizayim malzemenin cöpe gittigine mi :KK43:(
Saçmalama sıkma bunun için canını. Tamam hamile halinle emek verdin yoruldun haklisin.

Gönder sana açma alsınlar bi güzel kahvaltı yap unutursun herşeyi hele bi doyur karnını 😁😁

Ben alali 1.5 ay olmustu da sicaklardan kurtlandi herhalde. Dinen bile kurtlu un yenmesi yasakmış attım gitti 😟
İki gün önce konusu açılmıştı birinin unu devamlı kurtlaniyormus havadan sanırım

Off undan sogudum ya. Hic basima gelmedi ama bundan sonra evhamdan gelmeyecegi varsa da gelir :KK43:
Gunces saçmalama sırası sana mi geçti şimdi 😂 deli deli konuşma ya sen serin yerde tut birşey olmaz. Evham da yapma. Ununu her kullanım öncesi ele için rahat etsin. Zaten içindeki havayı almak için de elemek daha iyi.

Gunces saçmalama sırası sana mi geçti şimdi 😂 deli deli konuşma ya sen serin yerde tut birşey olmaz. Evham da yapma. Ununu her kullanım öncesi ele için rahat etsin. Zaten içindeki havayı almak için de elemek daha iyi.

En son gecen kis bir sebzenin icinden( diyim de konu sahibi hamile cani cekmesin) yikarken kurtmudur, solucan midir kocaman bisi cikti. Ciglik cigliga odaya kactim o gun bu gundur eve sokmuyorum fobi olustu. Simdi bir de un cikti basimiza :KK43:

Bunu bilmiyordum iyi oldu ogrendigim. Tesekkur ederim. Agzi hic acik kalmasa bile kurtlanir mi ki ya? Korktum simdi.
Evet kurtlanır, benim 5 kiloluk tam buğday unum vardı, hem böcek girmişti hem kurtlanmıştı. Ağzı kapalıydı. Ama şimdiye kadar beyaz unuma hiçbir şey olmadı daha çabuk tükettiğimiz için sanırım.

Bunu bilmiyordum iyi oldu ogrendigim. Tesekkur ederim. Agzi hic acik kalmasa bile kurtlanir mi ki ya? Korktum simdi.
kuru ışık almayan yerde sakladigim unum böceklenmisti. Çok serin değildi bulunduğu yer ama sıcak da değildi. Hamuru yogururken elime bir şeyler geldi baktım siyah siyah böcek. Markette kurtlanmis olabilir çünkü yeni açmıştım paketi de.

En son gecen kis bir sebzenin icinden( diyim de konu sahibi hamile cani cekmesin) yikarken kurtmudur, solucan midir kocaman bisi cikti. Ciglik cigliga odaya kactim o gun bu gundur eve sokmuyorum fobi olustu. Simdi bir de un cikti basimiza :KK43:
Niye bu kadar abartıyorsunuz? Benim eşim yatılı okumuş, pilavın içinde sürekli kurt olurmuş. Hiç mi meyve yerken yarım kurt görmediniz?

Haydaa buyrun çalgıya cengiye. Söyle düşün kurdun bir yiyecek sebze veya meyveden çıkması senin onu alıp yemenden daha doğal bir durum. Bu düzeyde etkilendiğini bilmiyordum. Seninki muhtemelen psikolojik yönü ağır basan bir fobi. Kurt böcek vs. canlılara karşı genel gibi.

X