kurtulamadığım toksik durum

sino2023

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2023
2.943
6.199
kızlar selam
ben yaklaşık 1.5 senedir biriyle aşırı toksik bir durum içindeyim
söz konusu kişi benim eski sevgilim. ilişki biteli uzun zaman olsa da bu kişiyle yaşadığımız onca saçma sapan şeye rağmen kopamıyoruz
ne tam anlamıyla barışabiliyoruz ne de birbirimizin hayatından çıkabiliyoruz
ne kavgalar ettik ne sıkıntılar yaşadık her defasında da bi süre iletişim kurmadık sonra genelde karşı tarafın yazmasıyla
yeniden görüşmeye başlıyoruz. böyle salak bi döngünün içindeyim
çok büyük laflar ediliyor ama bi süre sonra o sözler bir bir yutuluyor özellikle o çok fazla geri adım atıyor
tükürdüğünü yalıyor yani deyim yerindeyse . normalde bi insana artık bitti seni bi daha görmek istemiyorum dediyseniz
bunu dediğiniz insana tekrar gelmemeniz lazım , öyle değil mi ?
ve size bunu diyen kişiyi nolursa olsun siz hayatınızdan çıkarmalısınız , öyle değil mi ?
çünki biraz onuru ve gururu olan insanlar verdiği kararın ardında durur tükürdüğünü yalamaz kendisine yapılanı unutmaz
ne bileyim kinlenir, affetmez , soğur , bi tavır alır yani
ben kesinlikle bu insana rest çekemiyorum tavır alamıyorum . yüzüne bakmamam gerekirken zaaf mıdır nedir bilemiyorum artık
bi anda yanında buluyorum kendimi
ve biz bu kişiyle cinsel anlamda asla kopamıyoruz . her şart her koşulda yan yana olduğumuzda o mutlaka yaşanıyor
hatta öyle saçma sapan dönemlerde bile yaşıyoruz ki bunu , yuh dersiniz insanın böyle bi derdi varken sevişmeyi mi düşünür
bazı zamanlar sadece cinsellik için görüştüğüm de oldu onunla , bunu farkettiği anda kendine yediremedi ve abuk sabuk duygusal çekişmeler içine girmeye başladı
ortada huzur veren bi durum yok. kedi köpek gibiyiz sürekli kavga halindeyiz. 5 dk önce kanlı bıçaklı olup 5 dk sonra sarmaş dolaşız
sonra bi daha kavga tartışma vs
ve en çok kafama takılan şey ben de onu bırakamıyorum . hayatımdan komple çıktığını düşünmek içimi burkuyor
bana güzel hiçbir şey vermeyen bi insan olmasına rağmen tuhaf biçimde bağlıyım ona
bende ona kötülük yapıyorum, üzüyorum, ağır konuşuyorum hatta son dönemlerde ikimizin de bazı menfaatleri oldu
hiçbir zaman doğru düzgün bi ilişkiye dönmeyeceğine adım gibi eminim ama rest çekmekten de içten içe kaçıyorum
böyle yaparsam tamamen koparız diye düşünüp yapamıyorum gibi gibi
aramızdaki şeyin sevgi olduğunu da düşünmüyorum bu arada . çünkü karşılıklı olarak "seven insan şunu yapmaz" denebilecek hareketlerimiz oldu defalarca
neyse uzun oldu sorularınızı yorumlarda cevaplarım kızlar
biliyorum ki aramızda dibine kadar toksik ilişkiler ve durumlar içinde olan hemcinslerim var
lütfen bana bi akıl verin artık çok yoruldum

Buradaki insanları dinleyecek misiniz gerçekten? Toksik olduğunu bildiğiniz halde devam ediyorsunuz burada insanlar ne yazarsa yazsın kafada bitirmeniz gerek. Her yerden engelleyip psikolojik destek almadığınız sürece biz ne yapabiliriz?🤷🏻‍♀️

+ size uygun bir uzmandan destek almak zorundasiniz
Cevremde bu tarz iliski yasayanlar bir sure sonra ayriliyor zor da olsa fakat yeni iliskileri de ayni sekilde devam ediyor bu kafayla secilen kisiler hep ayni karakterde oluyor
Siz kendinizi degistirin sonra bi guzel yol verirsiniz yeni secimleriniz de akillica olur

siz butun bunlarin farkindasiniz bu cok buyuk bir adim ama bunlardan zevk alip da destek almamaniz cok zararli olur sizin icin

Bence neden bu ilişkiden çıkamadığınız üzerinde biraz düşünün. Ve o sebepler üstünde çalışın. Örneğin özgüveniniz düşük olabilir, yalnızlık korkusu yaşıyor olabilirsiniz, daha iyisini bulamayacağınızı düşünüyor olabilirsiniz, durumun değişeceği umuduna tutunmuş olabilirsiniz...Yani önce neden bu ilişkiden çıkamadığınızı tespit edin. Sonra o konuda neler yapabileceğinize odaklanın.

bırınızın birine aşık olmasını gördüğünüz zaman koparsınız o kopmayan butun bağlar kopuyor o zaman araya bir kadın yada bir erkek girdiğinde ancak biri oyundan atıldığında
Onu da bizzat gordum aslinda
Iliski daha da igrenclesiyor ve daha mi cezbedici-adrenalinli geliyor nedir bi sekilde devam ediliyor :/ yakin arkadas olunca duymak istedikleri disinda hicbirseyi dinlemiyorlar da :/

+ size uygun bir uzmandan destek almak zorundasiniz
Cevremde bu tarz iliski yasayanlar bir sure sonra ayriliyor zor da olsa fakat yeni iliskileri de ayni sekilde devam ediyor bu kafayla secilen kisiler hep ayni karakterde oluyor
Siz kendinizi degistirin sonra bi guzel yol verirsiniz yeni secimleriniz de akillica olur

siz butun bunlarin farkindasiniz bu cok buyuk bir adim ama bunlardan zevk alip da destek almamaniz cok zararli olur sizin icin
bunu bende düşündüm hatta çok düşündüm
bunu hayatımdan tamamen çıkarıp başka biriyle benzer döngüler içine girdikten sonra ne anlamı var diyorum
hatta geçen gün bişi oldu, dedim ki ya yeni birini tanısam nolacak o çok mu farklı olacak sanki
yeni birine alışmak zor geliyor da bi şekilde ona mı tutunuyorum diye sorguluyorum kendimi
ilk ayrılma zamanlarımızda, evet artık dönüşü olmaz diye düşündüğüm dönemlerde onsuzluk beni çok kötü etkiliyordu
bu böyle 2 kere falan oldu
ikisinde de kendi ayağıyla geri dönünce artık " gidiyorum , bitti, görüşmeyeceğiz bundan sonra "larını da ciddiye alamaz oldum
1 ay sonra döner nasıl olsa diyorum kendi kendime ve sahiden öyle oluyor, dönüyor

Onu da bizzat gordum aslinda
Iliski daha da igrenclesiyor ve daha mi cezbedici-adrenalinli geliyor nedir bi sekilde devam ediliyor :/ yakin arkadas olunca duymak istedikleri disinda hicbirseyi dinlemiyorlar da :/
eğerki biriyle beraber olduğunu bildiğin halde hala peşinde çagırınca gidiyorsanız aşk değil takıntı kırınız yardım alsın en azından

bunu bende düşündüm hatta çok düşündüm
bunu hayatımdan tamamen çıkarıp başka biriyle benzer döngüler içine girdikten sonra ne anlamı var diyorum
hatta geçen gün bişi oldu, dedim ki ya yeni birini tanısam nolacak o çok mu farklı olacak sanki
yeni birine alışmak zor geliyor da bi şekilde ona mı tutunuyorum diye sorguluyorum kendimi
ilk ayrılma zamanlarımızda, evet artık dönüşü olmaz diye düşündüğüm dönemlerde onsuzluk beni çok kötü etkiliyordu
bu böyle 2 kere falan oldu
ikisinde de kendi ayağıyla geri dönünce artık " gidiyorum , bitti, görüşmeyeceğiz bundan sonra "larını da ciddiye alamaz oldum
1 ay sonra döner nasıl olsa diyorum kendi kendime ve sahiden öyle oluyor, dönüyor
Destek her turlu sart sizin icin
Arkadaslarimdan biliyorum hicbirini kolundan tutup da goturemedim doktora iliskileri ilerledikce asiri zehirli bir hal aldi uzun zaman sonra siddete donustu ve ona bile bagimli oldular
Sizin bunlari fark etmis olmaniz buyuk bir nimet
akilli da bir kadinsiniz
Madem tek basiniza komple hayatinizdan cikaramiyorsunuz destek cok muhim

eğerki biriyle beraber olduğunu bildiğin halde hala peşinde çagırınca gidiyorsanız aşk değil takıntı kırınız yardım alsın en azından
Yardim alacak durumda olduklarini asla ve asla kabul etmiyorlar sen sabaha kadar konus yok tik yok
Ben cok iliski yasamis tecrubeli biri de degilim ama cevrem sagolsun erkeklerin her tipini gormus kadar oldum
Disaridan hersey net gorunuyor ama iliski icerisindeki kisi sabun gibi eriyor

bırınızın birine aşık olmasını gördüğünüz zaman koparsınız o kopmayan butun bağlar kopuyor o zaman araya bir kadın yada bir erkek girdiğinde ancak biri oyundan atıldığında
aslında görmeye de gerek yok
birimizden biri başkasına aşık olsa otomatik olarak bu oyundan çıkacak
çünkü biliyorum ki başkasına aşık olsa bana gelmeyi kesecek
veya ben olsam , o bana yazdığında umurumda olmayacak, görmezden geleceğim
bu arada başkalarıyla da görüştük, o da ben de. ben 2-3 kişiyle görüştüm mesela olduramadım onlarla
onun da çok kısa süreli birileri oldu
ama günün sonunda biz 2 gün önce beraberdik ve çok seviyorum, senden kopamam, sevgilimsin artık' lar ağzından düşmedi
sonra bi kavga ettik yine, şu an küsüz .

Yardim alacak durumda olduklarini asla ve asla kabul etmiyorlar sen sabaha kadar konus yok tik yok
Ben cok iliski yasamis tecrubeli biri de degilim ama cevrem sagolsun erkeklerin her tipini gormus kadar oldum
Disaridan hersey net gorunuyor ama iliski icerisindeki kisi sabun gibi eriyor
ya başkasını mı soruyorsunuz siz ? kendinizden mi bahsediyorsunuz konu sanki size ait gibi açmışsınız yani eğer dışardan biriyseniz boşverin sizene :KK70: bende sizin konunuz sanıyorum ne yaparlarsa yapsınlar amannn

kızlar selam
ben yaklaşık 1.5 senedir biriyle aşırı toksik bir durum içindeyim
söz konusu kişi benim eski sevgilim. ilişki biteli uzun zaman olsa da bu kişiyle yaşadığımız onca saçma sapan şeye rağmen kopamıyoruz
ne tam anlamıyla barışabiliyoruz ne de birbirimizin hayatından çıkabiliyoruz
ne kavgalar ettik ne sıkıntılar yaşadık her defasında da bi süre iletişim kurmadık sonra genelde karşı tarafın yazmasıyla
yeniden görüşmeye başlıyoruz. böyle salak bi döngünün içindeyim
çok büyük laflar ediliyor ama bi süre sonra o sözler bir bir yutuluyor özellikle o çok fazla geri adım atıyor
tükürdüğünü yalıyor yani deyim yerindeyse . normalde bi insana artık bitti seni bi daha görmek istemiyorum dediyseniz
bunu dediğiniz insana tekrar gelmemeniz lazım , öyle değil mi ?
ve size bunu diyen kişiyi nolursa olsun siz hayatınızdan çıkarmalısınız , öyle değil mi ?
çünki biraz onuru ve gururu olan insanlar verdiği kararın ardında durur tükürdüğünü yalamaz kendisine yapılanı unutmaz
ne bileyim kinlenir, affetmez , soğur , bi tavır alır yani
ben kesinlikle bu insana rest çekemiyorum tavır alamıyorum . yüzüne bakmamam gerekirken zaaf mıdır nedir bilemiyorum artık
bi anda yanında buluyorum kendimi
ve biz bu kişiyle cinsel anlamda asla kopamıyoruz . her şart her koşulda yan yana olduğumuzda o mutlaka yaşanıyor
hatta öyle saçma sapan dönemlerde bile yaşıyoruz ki bunu , yuh dersiniz insanın böyle bi derdi varken sevişmeyi mi düşünür
bazı zamanlar sadece cinsellik için görüştüğüm de oldu onunla , bunu farkettiği anda kendine yediremedi ve abuk sabuk duygusal çekişmeler içine girmeye başladı
ortada huzur veren bi durum yok. kedi köpek gibiyiz sürekli kavga halindeyiz. 5 dk önce kanlı bıçaklı olup 5 dk sonra sarmaş dolaşız
sonra bi daha kavga tartışma vs
ve en çok kafama takılan şey ben de onu bırakamıyorum . hayatımdan komple çıktığını düşünmek içimi burkuyor
bana güzel hiçbir şey vermeyen bi insan olmasına rağmen tuhaf biçimde bağlıyım ona
bende ona kötülük yapıyorum, üzüyorum, ağır konuşuyorum hatta son dönemlerde ikimizin de bazı menfaatleri oldu
hiçbir zaman doğru düzgün bi ilişkiye dönmeyeceğine adım gibi eminim ama rest çekmekten de içten içe kaçıyorum
böyle yaparsam tamamen koparız diye düşünüp yapamıyorum gibi gibi
aramızdaki şeyin sevgi olduğunu da düşünmüyorum bu arada . çünkü karşılıklı olarak "seven insan şunu yapmaz" denebilecek hareketlerimiz oldu defalarca
neyse uzun oldu sorularınızı yorumlarda cevaplarım kızlar
biliyorum ki aramızda dibine kadar toksik ilişkiler ve durumlar içinde olan hemcinslerim var
lütfen bana bi akıl verin artık çok yoruldum
Toksik bir iliskinin sonu hicbir zaman mutlu bitemez, kuflenmis bir ekmegi yiyebilir misiniz ? yiyemezsiniz demi cope atmak zorundasinizdir sizinkide boyle bir sey...
iliskiniz kuflenmis ve daha da zarar vermeden bu kuf ikinizede vazgecmeniz lazim. Icinizi bilmiyorum elbette ama soylediklerinizden yola cikarak bu iliskinin uzerinde sadece aliskanliklar oldugunu soyleyebilirim. Alistiginiz icin birakamiyorsunuz.

Şu an ciddi bir ilişki içerisinde değilsiniz, işler ciddiye binsin cinsellik falan akla gelmez.
Düğün masrafı, aileler, ev, eşya derken işler birden fantazi dünyasından çıkar. Yaşanan heyecan verici bir birliktelik ve haz olarak anlıyorum.

Şu an belli ki ekonomik olarak birbirinizden bağımsızsınız, aktivite olarak da cinsellik var sadece sanırım, o da bedava.
Böyle ilişkiden keyif almadığınız da belli, birlikte sinemaya gitmek, bisiklet sürmek, piknik yapmak, dışarda eğlenmek gibi ruhu doyuran aktiviteler yok.

ya başkasını mı soruyorsunuz siz ? kendinizden mi bahsediyorsunuz konu sanki size ait gibi açmışsınız yani eğer dışardan biriyseniz boşverin sizene :KK70: bende sizin konunuz sanıyorum ne yaparlarsa yapsınlar amannn
Evett konu sahibi ile benzer durumu yasayan arkadaslarim olunca onlardan dolayi tavsiye vermek istemistim karismis biraz 😀

X