kurtulamadığım toksik durum

Yoo söylemesi kolay falan değil Bu daha kötü yanı bu toksik ilişkiden çıkmaniz için gönlünüze göre biri çıkmayacak ise buda kurtulamayacaksiniz demek oluyor.Her durumda mutluluğunuz bir başkasına bağlı yani.Ben bilmiş ukala ilişki gurusu değilim.Kalp le beyin savaşa giriyorsa bırakın beyin kazansin.Cunku o kalp yaralarına ve giden zamana pişman olduğunuzda unutmak için gene ondan yardım isteyeceksiniz.Ne güzel demişsiniz saçmaliklarina tutunuyorum.Pisman değilim sözünüzü 5 sene sonrada söyleyebilirseniz gerçekten pişman değilsinizdir Ben yanılmış olayım yeterli sizi fazla yaralanmasın bitiş sekli.
hayır mutluluğum başkasına bağlı değil
senelerce hayatımda kimse olmadan da yaşadım zamanında
ama yetişkin insanız ve hiçbir şey olmasa dahi cinsel ihtiyaçlarımız oluyor ya hani
ister istemez biri olsun istiyorsun
artık yalnız olmak istemiyorsun
5 sene sonra neden pişmanın diyeyim ?
ben bu şahısla görüşürken kendimi yeni insanlara da kapamadım
kapatmış olsam evet, o hayatımda diye kendimi ona adadım ne kısmetler kaçtı derdim
ama bi yerden sonra diğerleriyle de yürümedi
doğru düzgün insanlar da kollarını açıp bizleri beklemiyor
bi kitle var burda , mükemmel ilişkinin, harika erkeklerin hazırda beklediğini falan zannediyor
halbuki günümüzde ilişkilerin geldiği nokta gerçekten çöp

Siz durumdan memnunsaniz sorun yokki Hayat sizin.Ben arayanın aradığını hatta hakettigini bulduğuna inanırım.Bunuda kötü niyetle yazmıyorum.Sizi son mesajınızdan anladım.Zaten aklı başında ve ne yaşadığını bilen bir insansınız.Dilerim istediğiniz mutluluk sizi bulsun.Bence zaten istediğiniz zaman bu ilişkiden çıkacak gücünüz var sizin.Aklinizi her zaman kullanma potansiyeline sahipsiniz.Zamani gelmedi diyorsanız gelmemiştir.Yasadiklarinizi hissettiklerinizi ihtiyacınız olan şeyleri en iyi siz bilirsiniz tabikide Size gerçekten güzel şeyler diliyorum sevgiyle ......

Aynen aslinda bu tipler sadece takiliyor cinsellik te iyiyse yani...ama biz kadinlar her seferinde kopamiyoruz falan diyoruz...adam kopuk zaten onemsedigi sevdigi yok...adamin karakteri bu diyoruz..aslinda degil. Bi de o adami cidden onemsedigi kadinin yaninda gormeli
çok doğru ve acıtan bir yorum. çok arzulamasına rağmen sevgi duymayan erkekleri anlamıyorum, seviyor gibi de davranıyor bazen, kıskanıyor vs

Aranızda cinsel arzu var bu yüzden kopmanız zor. Şu aşamada başka bir ilişkiye başlamanızda asla tavsiye etmem. çünkü sürekli ondaki tutku ve arzuyu ararsınız. Dolayısıyla sonucu sizin için ağır olur. Birde aramızdaki aşka değil diyorsanuz ama aranızda yaşananda şeyde aşk ve sırılsıklamda aşıksınız.
karşı tarafta aşık mı peki? benzer durumu bende yaşıyorum. böyle bir ilişkideki erkeklerde aşık mı hem tam bağlanmıyor hem kopmuyor

çok doğru ve acıtan bir yorum. çok arzulamasına rağmen sevgi duymayan erkekleri anlamıyorum, seviyor gibi de davranıyor bazen, kıskanıyor vs
o çok genel bi yorum olmuş
ben bu kadar genel yorumları önemsemiyorum
18 yaşında olsam o üyenin ifade ettiği kadın düşünceleri içinde olurdum
bazıları konulara sanki karşısında çocuk varmış gibi yorum yapıyor, komik geliyor yani

karşı tarafta aşık mı peki? benzer durumu bende yaşıyorum. böyle bir ilişkideki erkeklerde aşık mı hem tam bağlanmıyor hem kopmuyor
ben kendi hikayemde, karşı tarafın aşık olduğunu düşünmüyorum
ben de değilim
bu arada kendisi bi dönem bana aşık olduğunu söylemişti
ama inanmamıştım
muhtemelen aşk sandı ama ben öyle olduğunu düşünmüyorum
kendisine de söyledim sonra bi daha konusu açmadı

ben kendi hikayemde, karşı tarafın aşık olduğunu düşünmüyorum
ben de değilim
bu arada kendisi bi dönem bana aşık olduğunu söylemişti
ama inanmamıştım
muhtemelen aşk sandı ama ben öyle olduğunu düşünmüyorum
kendisine de söyledim sonra bi daha konusu açmadı
siz kaç senedir birliktesiniz ki cinsel istek bir süre sonra biten bişey aşk yoksa sevgi yoksa

siz kaç senedir birliktesiniz ki cinsel istek bir süre sonra biten bişey aşk yoksa sevgi yoksa
birlikte değiliz :)
1.5 senedir falan görüşüyoruz
en son görüştüğümüzde istekler gayet tavandı
umarım en kısa sürede biter. ben aklıma getirmemeye çalışıyorum kendisini

birlikte değiliz :)
1.5 senedir falan görüşüyoruz
en son görüştüğümüzde istekler gayet tavandı
umarım en kısa sürede biter. ben aklıma getirmemeye çalışıyorum kendisini
ben daha önce öyle şiddetli çekim hissettiğim kişiyle 2 senede bitti her şey hissetmez oldum. şimdi beş senedir başka birisi var ama aşığım ben seviyorumda ama çok sorunlu toksik neler yaptı bana soğuyamadım. sizinde biter bence tek cinsel çekimse hevesini alınca bitiyor sonsuza kadar sürmüyor eğer yoran biriyse, sorunları yüzünden bıktırıp soğutunca cinsel istekte bitiyor. siz bence farkında değilsiniz ama seviyorsunuz ya da aşıksınız.

ben daha önce öyle şiddetli çekim hissettiğim kişiyle 2 senede bitti her şey hissetmez oldum. şimdi beş senedir başka birisi var ama aşığım ben seviyorumda ama çok sorunlu toksik neler yaptı bana soğuyamadım. sizinde biter bence tek cinsel çekimse hevesini alınca bitiyor sonsuza kadar sürmüyor eğer yoran biriyse, sorunları yüzünden bıktırıp soğutunca cinsel istekte bitiyor. siz bence farkında değilsiniz ama seviyorsunuz ya da aşıksınız.
hiç duygum yok diyemem
ama bu duygu aşırı kuvvetli değil bence
zor hisseden biri olduğum için herhalde kırk yılın başında birine bişey hissetmişsem o hisse tutunma durumu var bende
bugüne kadar hep onun görüşelim demesiyle görüştüm
aylarca iletişim kurmadığımız da oldu tek satır yazmadım
özlemedim bile
ama benle yeniden iletişime geçtiğinde, o an bende boştaysam hadi bi gideyim diyorum
sonra olanlar oluyor
muhtemelen birkaç ay hiç konuşup görüşmezsek ben iyice soğumuş olurum

X