Kuru kuru Türk kahvesi yiyen var mııı ?...

bende 3 yıldır yiyiyorm kızlar nişanlandım ve kısır yapıyor diiye duydum sonra bıraktım simdi geri başladım .doktora gittim sordum böyle böyle kısır yapıyormus diye duydum dedm o da yok öyle bişey olmaz dedi ama bilmiyorm dogru mu degil mi diye babamın bi arkadşı varmış hamileyken çok yemiş bişey olmamış çocuga falan yinede nolur nolmaz tereddütle yiyiyorum nişanlım bırak diyo da olmuyoo :KK43::KK53:

arkadaşlar bildiğimiz türk kahvesini toz halinde yiyen varmı varsa herhangi bir zararı ya da yararı bir etkisi var mı vücuda çok merak ediyorum...
ya ben çok seviyorum daa:eek::eek::roflol:

korkuyorum ama bi zararı olur mu diefisfisfis

A çok ilginç ama bir zararı olduğunu sanmam.

Bayagi bir eskiler de kalmis konu ama ben de merak edip nette arastiranlardanim. Hamileyim ve 7 .aydan sonra acaip canim sigara cekiyordu daha sonra kahve koktu acaip.burnuma suan surekli yiyorum ama icim rahat degil acaba bebege bir zarari olur mu diye de surekli arastiriyorum hamileler gunde 300 mg kafein tuketebiliyormus 1 fincan turk kahvesinde 57 mg kafein varmis fazlasi zararmis. Kuru kuru yemekle pisirip yemek ayni mi bilmiyorum ama

Kansızlık belirtisi gibi geldi bana ben de hamile iken günde 1 türk kahvesi içerdim ama yemedim.

X