KV, KV, KV....

Sorunlar var ama sanki sen çok kanıksamış gibisin kv ile oturmaya. Başka bir yol gelmiyor mu aklına. Kendini hizmetci yerinne koydurtmuşsun. Kv de buldu bulandırıyor. Yüz verince olacağı bu zaten. Üstde mutfak varsa katları ayır. Günlük hayatınızı ayrı tut. Yada taşın, en doğrusu bu. Neden baştan kabul ettin ki zaten. Sanki kaynanalı evlerin akibeti sır gibi saklanmışta senin haberin olmamış.

Sizin aranizda saygi diye birsey kalmamis.birbirinize yuzunuz acilmis herseyi soyluyorsunuz.tek care o evden ayrilmak ha diyeceksin ki yapamam o zaman cek bu hayati

Sırf yorum yapmak yorum yapanlar yüzünden bir çok kişi(ben dahil) bu platforma sorunlarını yazamıyor çünkü herkes MÜKEMMEL

Çekilecek dert değil ben eşimin kardeşiyle yaşıyorum o bir kişi bile ağır geliyor Allah kolaylık versin ama bu durum bir yerde patlak verir benden demesi en iyisi kötü olmadan o evden eşinizle ayrılmak

A

Ayrı eve çıkma şansınız olsa keşke. İnsanın hiç böyle huzuru kalmaz çocuğu için de verimli olmaz üzüldüm ya ne diyim ki

ekonomik durumunuz nasıl eşin ne iş yapıyo ayrı eve çıkılmasından başka bir şey gelmiyo aklıma

Abooo bu ne yaw? Yemekten tut camasira disari cikmaktan tut hersey sorun... hayat degil bu devirde? Cogu kisi kv ile otursa ayni sorunu olur..

30 tane bezin banyoda biriktirmesine bitek ben mi takıldım banyo değil bütün ev kokar ya öyle
benim bildiğim günlük atılmasi gerek
Yigenlerimden biliyorum ben bazen 1 beze bile dayanamiyor insan hiç bekletilmeden atıyoruz

Kumral güzeli diye biri vardı, nedense yaşantınız bana onu hatırlattı.
Türkçeniz de Almanyadan dolayı bozuk değil, bence sizinki köy ağzı. Evlenip, Almanyaya gitmişsiniz. Orta Anadolu köylerinin ağzına benziyor konuşmanız.

Allah rizasi icin neden kendine bunu yapiyosun kayinvaliden sana bunlari derken esin olacakadam ne yapiyor.Sen kendini sevmezsen kimse seni sevmez deger bilmez.

K.v , k.p +2 kayın.
Sen yürek mi yedin hayırdır?

Napim? Sizce suclumuyum?u mu var Bunun?
Farkındamısınız siz artik bir ailesiniz
Ve Almanya gibi bir yerdesiniz.
Evi ayırmak icin ne bekliyorsunuz ki.

Büyük kavga çıksın herkes birbirine girsin bizi kapının önüne koysunlar falan mi?

Ilk is bence evi ayırmak olmali.

Hastalik olur bakmaya muhtaclik olur anlarim.
Ama eli ayağı tutan insanların illa gelinle oturcam vs fikrini hic bir zaman anlayamacagin ben.

bence o üye zaten... Yazık o eve geri dönmüş anlaşilan...

bence o üye zaten... Yazık o eve geri dönmüş anlaşilan...
Eğer o üye ise hiç o evden çıkmamış demektir. Buradaki üyeler dayak mevzusu yüzünden, "şikayet edeceğiz, en azından bebek kurtulsun." dedikten sonra o evden çıktığını söyledi. Sonra da çektiği sıkıntılarla ilgili konuları açıp, rahatlayabilmek istedi; ama herkes onu evden çıktı biliyordu, o yüzden kafasından uydurdu kocasının yaptığı jestleri ki herkes, "affet, bir şans ver." desin istedi. O da bir şans verdim, döndüm diyebilecekti, sonra aynı konulara devam edecekti.

Son düzenleme:
Kumral güzeli diğer üyeliği sanırım. Yaşantı çok benziyor çünkü. Bulamadım onun konularını, nick değişmişti diye hatırlıyorum. Ne diyelim geçmiş olsun, hayat bazen gerçekten çok zor.

O üye zaten kibledim ben ortaya çıktı
Umut kelebeği kumral quzeli
O eve geri dönmüş çok yazık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…