KV, KV, KV....

O üye zaten kibledim ben ortaya çıktı
Umut kelebeği kumral quzeli
O eve geri dönmüş çok yazık
Geri döndü değil, hiç çıkmadı. Ben tüm konularına yazdım bunu. Çıkmadı, hepsini uyduruyor demiştim. Dayak yiye yiye otursun. Ben bu kıza zerre acımıyorum. Hak ediyor.

Geri döndü değil, hiç çıkmadı. Ben tüm konularına yazdım bunu. Çıkmadı, hepsini uyduruyor demiştim. Dayak yiye yiye otursun. Ben bu kıza zerre acımıyorum. Hak ediyor.
Ben çıktığına inammıştım en son eşi olacsk adam havai fişek patlattı diye konusu vardı kv kişisi güya arayıp dön demişti dönmem mahkeme günüm şu gün diyordu ama döneceği belliydi
Kucağında bebekle şiddet gördüğü eve geri döndü ya da hiç çıkmadı söyleyecek sözüm yok

Onları millet evine dön desin diye yazıyordu. Evde sıkıntı yaşayıp, konu açamıyordu. Millet bir şans ver diyecekti, o da döndüm diyip, aynı konuları açmaya devam edecekti. Evden çıktım demesi, Kadınlar kulübünde yurt dışında yaşayan arkadaşların, "bebeği elinizden alsınlar, o kurtulsun en azından, şikayet edeceğiz." demeleri üstüne oldu. Millet şikayet edecek de bebeği benden alacaklar diye korktu, öyle dedi. Hatta biz o çıktım dedikten sonraki konularda yalan söylediğine dair bir sürü nokta bulduk, sonra bir daha konu açmadı.

Evet hatalı ama konu sahibi benim gözümde çocuk
Annesi ölmüş babası kızına sahip çıkamamış
Esas hatalı babası
İlk konusunda çok net hatırlıyorum darp edilmişti telefonu elinden alınmış babasının haberi yoktu çünkü kızını aradığı yoktu adamın

Ona burada herkes sahip çıktı, önerilerde bulundu. Kendisi istemiyor hiçbirini. O böyle mutlu. Bence hak ediyor o yüzden ne yaşıyorsa.

Çok uzun yazmışsın hepsini okumadım ama bu hayatı neden seçtin ki böyle evlilik mi olur Allah aşkına

esin ne diyor nasil mudahale ediyor bu durumlara peki..
kaynanan cok kotu gercekten sende iyi bir gelinsin canim.allah yardimcin olsun cok zor

esin ne diyor nasil mudahale ediyor bu durumlara peki..
kaynanan cok kotu gercekten sende iyi bir gelinsin canim.allah yardimcin olsun cok zor
Eşi bol bol dövüyor. Özellikle de kucağında bebek varsa.
Konu sahibi size yazamaz artık, ben bilgilendireyim.

merhaba hangi konu hangi üyelk acaba ben bulamadım. çok üzüldüm demek ki kendini çok güçsüz hissediyor başka bir hayatının olabileceğini bile düşünemiyor ki bnlara katlanıyor. bu yaşamı kanıksamış ben kayınvalimn odasına dolap koydum o beğenmedi fln yazmış çok normal böyle şeyler yani demek ki ona göre

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…