Kv sizce görüşmelimiyim

Bence kadının hastalığı ortada. Ona kırılıp alınmanız biraz hazırda bekliyormuş da küsmüşsünüz gibi olmuş. Hastalıktan ötürü tepkileri takmamaya alınmamaya çalışın. Hastalıktan önce aranız iyiymiş. Şimdi çocuklarınızı yumuşatıp babaanneleriyle aranızı yapmak yerine çocukların lafına bakar olmuşsunuz. Diyeceklerim bu kadar.

Bence kadının hastalığı ortada. Ona kırılıp alınmanız biraz hazırda bekliyormuş da küsmüşsünüz gibi olmuş. Hastalıktan ötürü tepkileri takmamaya alınmamaya çalışın. Hastalıktan önce aranız iyiymiş. Şimdi çocuklarınızı yumuşatıp babaanneleriyle aranızı yapmak yerine çocukların lafına bakar olmuşsunuz. Diyeceklerim bu kadar.
Çocukların lafına bakmak deyil psikolojik olarak etkileniyorlar yorumdada yazdım görüştük diye ama yapım gereyi mesafeli insanım

Çocukların lafına bakmak deyil psikolojik olarak etkileniyorlar yorumdada yazdım görüştük diye ama yapım gereyi mesafeli insanım
Çocuklara babannelerinin böyle tepkiler vermesine neden olan bir hastalığı olduğunu, elinde olmadığını ve verdiği tepkilerin onlara yönelik olmadığını, onları her halükarda sevdiğini anlatırsanız o kadar da kötü etkilenmezler hatta öğrenmiş olurlar. Ve evet, şizofreni tanısı almış birine bu nedenle küsmek mantıklı değil çünkü bile isteye yapılan bir şey, bir iftira yok. Kadın cidden öyle kötü şeyler olduğuna inanmış çünkü rahatsız, bir suçu artniyeti yok. Mesafeli olsanız da kendi içinizde mesafeyi koruyup kv'nin yüzüne karşı normal olunabilir bence.

Bugün görüştük eski konuları ben açmadım oda bişey demedi bişey olmamış gibi yemek yedik kahve içtik arayı düzelttik diye düşünüyorum
Cok buyuk sevap aldiniz sonucta normal olsa haklisiniz ama hasta kadin. Allahta sizin bu iyiliginizi karsiliksiz birakmaz. Yerinizde olsam gider gelirdim hatta surekli

Anlamadım neden kırılıyorsunuz kadın rahatsızmış işte konu komsu ne der derdine düşmüşsünüz şimdi onlarda zamanla kv hasta olduğunu anlicaltır.benimte teyzemin kızı bizden annemle yaşıt sayılır aramızda 1 saatlik öezafe var ve sürekli görüştüğümüz niri değil oda şizofren oldu kimse anlamamıştı sürekli nirileri beni takip ediyo diyodu en son bi akrabanın evine girmiş nefes nefese noldu demişler benim abim güya onu taciz ediyomuş onu takip ediyomuş abimde asla öyle biri değil herkes şok geçirmiş olmaz nasıl yapar öyle biri değil evladın gibi demişler felan bi süre anlamadılar şizofren o takip edito bu takip ediyo isimler vermiş sonra anladılar rahatsız yani başka boyutlarada gidebilirdi olaylar kocası duysaydı ozamanlar bilmezdide rahatsız başı belaya girebilirdi .Allah yardım etsin şizofreni olduğunda coxukları çok cok küçüktü allah kimseye vermesin zor bi rahatsızlık.

merhaba hanımlar 7 yıllık evliyim kv ile aramız çok iyiydi kv evlerimiz arasında 5 dk mesafe var haftada bir ben giderdim o gelirdi neyse yaklaşık 2 yıl önce bir ay boyunca gelmedi hiç arayıp sormadı da bende aramadım bi gün çocuklar babaanneyi özledik deyince gidelim dedim neyse gittik asık bi suratla kapıyı açtı daha içeri girmeden ne var niye geldin yetmedi mi yaptıkların büyü yapıp bizi delirtiyorsun kocamdan ayırmaya çalışıyorsun dedi şok olmuştum kp de evdeydi kv içeri aldı sen ona bakma kızım delirmiş dedi bizi alıp eve getirdi eşimede anlattım oda çok şaşırdı beklemediğimiz bişeydi aradan bi hafta geçti bu sefer eltimi aramış kp mafyalar kaçırdı demiş görümceye anlattım bunları benden yaşça büyük kendisi abla dedim bunlar normal deyil bi psikiyatriste görünmesi lazım diye konuştuk kp ile beraber götürmüşler şizofren teşhisi koymuşlar ilaç vs tedavi yazmışlar 2 yıldır görüşmüyoruz beni kovduğu için çok kırılmıştım çocuklarda küçük oldukları halde hala anne babaannem niye bize bağırdı diye soruyorlar küçük kızım 1 yaşında dün kızıma 2 paket bez ıslak mendil diyer iki oğlumda birer bluz çorap bi kaç gıda ürünü almış yollamış bizle barışmaya mi çalışıyor görüşmeli miyim eşim görüş annem kötü bi insan deyil diyor anneme anlattım kızım kadın hastaymış diyor ama çok kırıldım sizce ne yapmalıyım
Bencecaba gösteriyorsa arayı düzeltmek için sansverin zaten ortada tutulur bir neden var karakterle alakali birdurum yok

X