Kvden nefret ediyorum kurban olsun benim anneme !!!!!

Ben eşinize suc bulamadim.Simdi egri oturup dogru konusalım hanginizin kocasi annesini evden kovunca sizi yaşatir? Birakın yaninizda durmayi ama kadın yuzsuz bu kadar lafina kendini yamamaya hizmetci arıyor. Tek yol gercekten o geldiğinde gitmeniz gercekten baska bir yol yok

Siz çok haklısınız, eşinizde tam kurnaz. Hiç eşim bana düşkün demeyin düşkün adam böyle yapmaz. İstese gayet halleder ki bu durumda tek yapacağınız göz dağı vermek, illa kv gelir diyosunuz geldiği gibi hatta yoldayken direk evden gidin, annen gidince gelicem diyin kararlı olun. O zaman orta yolu nasılda bulabiliyomuş eşiniz görürsünüz

E o kaldıgında yemegı temızlıgı kım yaptı. Ay nekadar geniş yüreklisin nasıl 7 ay kalır bır ınsan.helede aıleme oyle davranıp gıtmelerıne vesıle olduysa parcalarım onu ya. Kesınlıkle evıne sokma delimi ne arsızlar

Bu lohusalık kadınların kırmızı çizgisi bence.Hatta kimse lohusalık yaşamadan kayınvalidesi seviyorum demesin ,inanmam.Ben de bişeyler yaşadım ,sizin yariniz kadar olmasa da.Bazi şeyler benzer.Esim yanımda olamadi hamileliğimde.Son zamanlarda kayınvalide geldi.Hwrkese telefonda gelin bekliyorum diye anlattı.Okula gidip gelip yemek yaptım.Sadece oğlunun geleceği gün yemek yapmıştı.Ben de eşime söyledim.Yalniz kaldim ,gelemedi bir daha o dönem.Gibi gibi bir sürü şeyler.

Şimdi ise elimi pek işe atmam.bebegime bakarım.Soylediklerine bazen ters cevap veririm.Bazen normal konuşurum.Canim nasıl isterse .

Siz de oğlu yokken kötü davranin.yemek felan azıcık yapın yiyin geçin .Hiç canınızı sıkmayin.Masuma yatin

lohusayken yaşananlar unutulmuyor diyorlar benim annem kaç sene olmuş beni doğurduğu zaman babaannemin söylediği şeyleri hiç unutmamış. çok hassas bir dönem

Canım yaa çok sağolun değerli yorumlarınız için söylüyorum ama tartışıp duruyoruz anca bi çözümü olmuyor yüzsüz çünki hep safa yatıyor
Ama eşiniz bu kadar iki tarafa politik olursa olmaz ki.
Anne sen git evine diyemedi mi bunlar olurken
Tamam annesi ama siz de lohusa halinizle bunlara maruz kalmamalıydınız.
Tüm sorunların kaynağı eşiniz maalesef, daha doğrusu çözmeyen,ne şiş yansın ne kebap diyen.

Haklısınız gercekten benş anladığınız için çok tşk ederim

Halden anlayana denk gelmek çok güzel çok tşk ederim gercekten

Nasıl gelecek ya direk arayın gelmeyın dıyın ozaman . Neden bukadar korkuyorsunuz zaten olan olmus yüzgöz olmussunuz yeterınce
Korkmak değil kesinlikle kimseden korkum yok olmazda ama kp ye saygımdan susuyorum çünli o gercekten çok beyfendi biri

Ben yaptım canım bide eşim isten geldi yaptı çoğu zaman yüzsüz yüzsüz kaldı inanki lafımı sözümü esirgemedim olan benim evliliğime oluyor

Açık açık söyledim bakalım canım giderimde zaten eşim huyumu çok iyi biliyor

Kaynanan cidden kurban olsun annene bacina yeğenine aşağılık kadın

Anlayabildiğim kadarıyla bir şey söyleyeyim size. Bizim kültürümüz de bir kadın evlendiğin de, damadın bütün ailesi ile evlenir. Kim ne kadar inkar etse de, bu böyledir, maalesef Kocanızın ailesiyle iyi geçinmek size kazandırır, yoksa kavga dövüş eksik olmaz. Çünkü sonuç itibari ile o kadın kocanızın annesi. İş yapmıyor falan filan diye kavga çıkartamazsınız. Siz artık o ailenin bir bireyisiniz. Ona göre davranın.bazı şeyleri görmezden gelmek zorundasınız maalesef. Eğer zor geliyorsa gerisini siz bilirsiniz tabii.

Haklısınız maalesef (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…