Labioplasti ameliyatı hakkında

Arkadaşlar küçük bir asimetri var dudaklarda labioplasti yaptırsam iz kalır mı ?

kızlar selam
beni vajinam da sarkık vajina ve evlendim eşimle ilişkiye giremiyorum adeta çok acı duyuyorum aranızda evli ya da ilişkiye gırenler var ise nasıl yapıolar bana yazabılırsınız çok zor durumdayım

Mehaba arkadaşlar;
Ben geçtiğimiz Ekim'de yeşim yerçok'a ameliyat oldum.İsteyenlere özelden yazarlarsa detaylı bilgi verebilirim.

Kızlar süleyman eserdağ' a ameliyat olan var mı ? labioplasti ve klitoris üzerinde doku varmış onu da alacakmış. 10.000 verdi. normal mi

Kızlar süleyman eserdağ' a ameliyat olan var mı ? labioplasti ve klitoris üzerinde doku varmış onu da alacakmış. 10.000 verdi. normal mi

Ben de aynı işlemler için İst olursa 8500, Ankara olursa 6500 fiyat aldım. Ama muhtemelen işlemdeki inceliklerle alakalı fiyat farkı oluyordur. Belkş sizinki daha da detaylı bir işlem gerektiriyordur. Ben cok uğraştım ama kesinlikle pazarlık yapmadı. Pahalı geldiği için direkt eledim. Sanırım herkese pahalı gelmiş ki, adam bu işin egitimini veriyor olmasına ragmen forumlarda pek adına rastlayamadım labioplasti ile ilgili konularda. Yaptırdınız mı siz? Neye karar verdiniz?

Merhabalar bende süleyman eserdağı araştırıyordum ancak cidden pahalıymış siz yaptırdınız mı acaba? Bende üç senedir para biriktiriyorum öğrenciyim hala...

Merhabalar bende süleyman eserdağı araştırıyordum ancak cidden pahalıymış siz yaptırdınız mı acaba? Bende üç senedir para biriktiriyorum öğrenciyim hala...

Ben 4 doktordan fiyat aldım

Süleyman Eserdağ Ankara klinik fiyatı 6.500, İstanbul hastane fiyatı 8.500

Özgür Kartal klinik fiyatı 5000, hastane fiyatı 6500

Pelin İlbeyi hastaneye gore degişiklik gosterebilir ama 4000 civarında

Aylin Bilgin Karabulut hastane fiyatı 9000. Klinikte yapmıyor.

Daha ucuza da var ama güven vermediler.

Çok güzel araştırmışsınız teşekkür ederim,o kadar korkutucu geliyor ki bir kere olsun bitsin diyip süleyman beye 10.000 bayılacak hale geldim tabi ancak yarısı kadar birikmişliğim var sürekli okurken çalışıyorum anca.. Süleyman bey hakkında da az yorum var evet ama sanki kötü yorum yok gibi.. siz hangi doktorda karar kıldınız?

Ben açıkcası hala kararsızım. Bende de öyle bi birikmiş yok ama ablamdan borc alıcam falan öyleli yani ancak:)) ama yine de 5-6 bin üstü bana çok ucuk rakamlar gibi geliyor. Yeşim Yerçok’u da araştırdım. Muayene ucreti 400 müş. Ameliyat fiyatından düşüyormuş ucreti. Ama ameliyat fiyatını sormadım bile cunku sistem bana cok sacma geldi. Ya ona karar vermezsem 400 lira çöpe gidecek. Ayrıca diger doktorlar estetik icin muayene parası almıyorlar.

Süleyman bey ve Özgür beyle görüştüm birebir. Özgür kartal burada çok fazla pozitif yorum almış yüzden bana şişirme gibi geldi. Ameliyat fotolarını görünce yaptığı işi begendim, fakat o da zaten kötü yaptığı seyleri gösterecek degildi. Dolayısı ile güven sorunu yaşıyorum. Kötü yoruma rastlamamış olmak beni tavlıyor. Süleyman beyle de görüştüm, onun yaptıklarına da baktım. Onlar da güzeldi fakat fiyatı cok pahalı ve 5 kuruş aşağı inmiyor. Bu da bana ticari geliyor açıkcası. Bu arada Süleyman bey ve Özgür bey lokal anestezi ile klinikte yapılan işlemi zararlı görmüyor ve uyguluyorlar bunun yanı sıra Aylin hanım buna kesinlikle karşı. Genel anestezi ile hastanede yapılması gerektigini söylüyor. Bu da kafa karıştırıcı. Bu arada bi de hepsinin teknikleri farklı, o da ayrı bi konu. Yani neye güvenecegimi şaşırmış haldeyim :)) allah yardımcımız olsun

Çok haklısınız,öyle kararsız bir süreç ki bir de insanın vücudu sağlığı olunca her şeyi en az 10 kez düşünüyor.. Özgür bey için bende çok fazla iyi yorum gördüm şüpheli yaklaşmaya başladım.ama klinikte yapmayı zararsız görmeleri belki de işlerini kısa sürede bile olsa iyi yaptıklarından da olabilir gibime geliyor Süleyman beyin fiyat konusunda yardımcı olmaması beni çok üzdü açıkcası.. Allah yardımcımız olsun gerçekten:)

Ben baya zorladım en azından 3-5 bişi indirse bile ciddi ciddi düşünecektim. Ama 8500 tl verilecek bir para degil. Yani olsa belki verilir de olmayınca o kadar kasmanın da anlamı yok:) azcık yardımcı olsaydı bile bulup buluşturmaya çalışabilirdim. Ama olmadı. Keza Aylin hanım daha da pahalı. Onla yuzyuze hic gorusmedim ama pazarlık yapar mı, yaparsa ne yapar bilemiyorum. Özgür bey ve Süleyman bey in teknikleri farklı. Bilmiyorum araştırdınız mı? Hangisi daha iyi bilemiyorum. Süleyman bey’e gore Ozgur bey in teknigi iç dudakların ustunu kesmedigi icin kara/esmerleşmiş goruntu oluşturdugundan iyi bir teknik degil. Özgür bey e gore de Eser bey in teknigi ile boydan boya kesince ic dudaklar gergin durmuyor o yuzden iyi bir teknik degil.

İsin uzmanı degiliz, hangisi daha mantıklı bilmiyorum. Ama Ozgur bey cok daha ilgili bir doktor o kesin:)

Bi yandan 2 aydır nonstop araştırıyorum, kafam karışıyor, korkuyorum. Senelerce araştırıp karar veren insanların işlem sonrası pişmanlık paylaşımlarını okuyorum. Gerek var mı risk almaya diyorum..

Ben henüz hiçbir doktorla görüşme cesaretine nail olamadım:) söylediklerinizden yola çıkarak iki doktorunda birbirinin tekniğini kötülemesi garip geldi hastanın isteğine ihtiyacına göre değişmeli bence teknik.. bizde işin ehli değiliz dediğiniz gibi iyi bir yönlendirmeye ihtiyacımız oluyor bu noktada.. benim henüz ailemden kimse bilmiyor nasıl girişirim bu işe de hiç fikrim yok ama açıkcası şuan ki halinden hiç memnun değilim... benim iki dudağımda çok fazla büyük ve çok rahatsız ediyor yani risk almaya değer gibime geliyor:)

nikl

Yok kötüleme gibi degil. Ben neden A teknigi degil de B teknigini sectiniz diye ikisine de sordum. İsimler üzerinden bir diyalog kesinlikle gerçekleşmedi. Gerçekleşse bence ikisi de yorum yapmazdı zaten, öyle doktorlar degiller. Mesela Özgür bey Ankara’da korkunc bir labioplasti ameliyatı geçirmiş bir hastasının öncesi ve sonrası fotolarını gosterdi fakat doktor adını kesinlikle açıklamadı vs. Hatta bana “mümkün oldugunca başka kişilere gidip muayene olun oyle karar verin” dedi

Ben de ablam dışında kimseye soyleyemedim:))

Aaa anladım çok pardon ben yanlış anlamışım:) siz Ankara da mı yaşıyorsunuz? Benin adanadan ankaraya sadece muayene için gitmem biraz zor sanırım önce telefon görüşmesi yapacağım:)

Aaa anladım çok pardon ben yanlış anlamışım:) siz Ankara da mı yaşıyorsunuz? Benin adanadan ankaraya sadece muayene için gitmem biraz zor sanırım önce telefon görüşmesi yapacağım:)

Yok ben İstanbulda’yım. Ankarada olacaksanız Süleyman bey bence iyi bir opsiyon olabilir cunku 6500 tl ye yapıyor Ankara olursa. Esra çabuk comert i de cok methetmişler ama hic bilemiyorum. Benim yazdıgım diger doktorların hepsi ist da

Ama 1 gece kalmanız lazım onu iyi hesap edin

Evet her halükarda baya masraflı oluyor

Karar verirseniz bilmek isterim istanbulda da olsa:) hakkımızda hayırlısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…