Labioplasti yorumları

Merhaba yorum yazmak için epey bekledim. Artık yazmam gerektiğini düşündüm. labioplasti oldum. Fakat şunu söyleyebilirim ki hastasının takibini asla ve asla yapmayan biri. Ameliyattan sonra tamam bitti gittiye getiriyor. Aradığımızda da kendisine ulaşamıyoruz. Sorularımızı bir asistan cevaplıyor düşünün. Önemli olan ameliyattan sonraki süreçte takip edilip güven duyabilmek ama o da Yok malesef. Şekil olarak baktığımda da kısmen memnun değilim. Eksiklikler mevcut ve kesik yerlerde hala boğumlarım var ne zaman geçecek bilmiyorm. Dediğim gibi biz okuduk geldik ameliyat olduk olacaklara bir doğru yorum olsun ki başkaları aynı hataya düşmesin..

Son düzenleyen: Moderatör:
ne kadar duyarlısınız. herkes aynı hataya düşsün bananede diyebilirdiniz

Kizlar merhaba ctesi gunu bende dr ozgur kartal a oldum....burda onunla ilgili birkac olumsuz yorumdan sonra biraz hevesimin kirildigi dogrudur...biraz korktumda diyebilirim ama kafamda onu o kadar netlestirmistim ki hicbir sey beni kararimdan vazgeçiremedi...
Neyse once kendisinin muayenehanesine gittim....bakti tip2 dedi....muhabbet ettik kahve ictik birlikte :) onceki ameliyatlarinin fotolarini gosterdi gostermese bile olacaktım gözümü karartmisim bir kere....neyse ertesi gun ameliyat icin saati kararlastirip ayrildik...ctesi sabah hastaneye gittim odami verdiler damar yolumu acip kan aldilar tahlil yaptılar baska bir doktor gelip cigerlerimi dinledi vs vs....beni ameliyata aldilar uyuma uyanma toplam 3 saat...genel anestezi ile oldum...ameliyata girmeden bile doktor elinde foto ile gelip bak boyle olucak derin ince oldugu icin sana bu yontemi uygulayacagim dedi....sonrasinda uyumuşum :)) ameliyatib en zir tarafi benim icin narkozun etkisinin gecmesiydi....inanin baska bir zorlugunu görmedim....daha önce genel anstezi alanlar bilir mide bulantisi vs oldugunu....yaa diyor ki bu neden acimiyor hic hemsire 2 tane guclu agri kesici yapilmis ondandir dedi...eeee agri kesicilerin etkisi gecti yine agri yokk...sanirim bende ameliyattan sonra komsunda kahve icenlerden oldum....halbu ki acilar icinde kivrananlardan olcagimi dusunmustum....doktor bey bi hastam aksami misafir agirladi diyince icimden abarttin ama demistim (gunahini almisim)...hemsire yarim saatde bir gelip tansiyonumu atesimi nabzimi olctu...sabah doktor bey gelip kontrolunu yapti kremimi bile surdu allah ondan bin kez razi olsun....numarasini verdi ve beni ucagima yolculadi...bakin insan hayati bu kadar degerli iste....labioplasti degilde kendimi beyin ameliyati olmus kadar degerli ve ozel bi hasta olarak hissettim cunku ilgi ve alaka tamda öyleydi.....goruntuye gelirsek ne bir odem ne bir sislik var...klitorisim birazcik sis goruntu simdiden bile guzel....gun gectikce daha guzel olucak inanıyorum....herkesin bu dertten en kisa zamanda kurtulmasi dileğiyle :)

Gerçekten o kadar haklısın ki. Maalesef operasyan sonrası kesinlikle hasta takibi yapmıyor hatta kontrole de isterseniz gelin deyip başından savıyor. Ayrıca burada forumda okuduğum kadarıyla insanlar benimki yok şu yöntemle bu yöntemle yapıldı deyip duruyor. Ebru hanım hiç bir şekilde operasyon öncesi beni hiç bir konuda bilgilendirmedi. Hatta öncesi sonrası fotoğraflar bile göstermedi. Şu anda aklımda bir sürü sorular kaldı ve de korkular. Görüntüden bende memnun değilim. Afedersin ama ortası pötlemiş gibi duruyor çok korkuyorum. Senin şu andaki görüntün ne durumda.

Geçmiş olsun. Suan nasılsınız? Benim görüntü berbat. Revizyon için özgür beye gitmeyi düşünüyorum.

Hala mükemmel olduğunu söyleyebilir misin. Allah için

Ge
Geçmiş olsun. Suan nasılsınız? Benim görüntü berbat. Revizyon için özgür beye gitmeyi düşünüyorum.
Tesekkur ederim iyiyim cok şükür..benim ilk gunden beri hic agrim olmadi ama herkese ozgu birsey degil bu...benim klitorise de mudahale oldu...dudaklarin goruntusu gercekten güzel cok şık duruyor diyebilirim :)) klitorisimde güzel ama ben ameliyat oncesi klitoris basinin disarda kalmasini istemedigimi söyledim hassas bir bolge cunku oda aynen benim istedigim gibi yapti ucunda hafiften bir fazlalık var disarda kalmamasi icin...ama ameliyatini tamamen doktorun insiyatifine birakan bir arkadasla görüştüm ve fotolarina baktim gerçekten harikaydi...benim dudaklarda cok güzel klitoriste guzel ama o uc kisimda ki kucuk fazlalik canimi sıkıyor keske herseyi doktora biraksaydim....ama yinede halimden cok cok memnunum...ameliyatim cok guzel kosullarda gecti hastane ortaminda..en onemliside buydu...birsey olursa ozelden yazabilirsiniz burda surecimi yazinca topa tutuldum reklam yapiyorum diye fazla birsey yazmak istemiyorum artik

Üzülmeyin. Belki bahsettiğiniz sorunun çaresi vardır. En azından hasta takibini yapan bir doktorunuz var. Eminim arkasında durur bu durumun. Benimle bile hastası olmadığım halde çok ilgilendi sağolsun.

Yanlis anlamazsaniz burdan konussak..esim var ona sizinle nerden tanistigimi aciklayamam

Üzülmeyin. Belki bahsettiğiniz sorunun çaresi vardır. En azından hasta takibini yapan bir doktorunuz var. Eminim arkasında durur bu durumun. Benimle bile hastası olmadığım halde çok ilgilendi sağolsun.
Dogrudur ameliyattan sonra bayagi kendisini taciz ettim telefonda sagolsun sikilmadan sabirla ve nazik bir sekilde sorularimi yanitladi..bu halide cirkin degil orasi olmasa daha guzel olurdu sadece

Yorumunuzu okudum çok üzüldüm 18 yaşımdan beri bu ameliyati olmak istiyorum asla cesaret edemiyorum. Erkekten ziyade hep bi bayan doktora ameliyat olmayi düşündüm ebru hanımı instagramdan takip ediyorum bigun olursam ona olurum diyordum. Ama sizi okuduktan sonra vazgeçtim.. Ayrica 6bin nedir

Imkaniniz varsa lütfen farklı farklı doktorlarla görüşün. Benim ya da başkasının olumlu olumsuz yorumlarina bakarak karar vermeyin. Biz burda o doktorun reklamlarına kandik da gittik. Ben de bayan diye tercih etmistim ama erkek kadın farketmemeliymiş gerçekten. Hastane ortamında olmak çok önemli. Bir de hasta takibini yapacak, aradığınızda ulaşabileceğiniz bir doktora gidin. Bol şans..

Reklamlara kanarak labioplasti yaptırmayın. Buradaki olumsuz yazılara cevap niteliği taşıyan olumlu yazıların sahiplerinin kesinlikle gerçek kişiler olmadığını düşünüyorum. Benim yazımın arkasından doktoru öven savunma yazılarının gelmesi de muhtemel dahilinde. Ben süreci korkunç yaşamış bir mağdur olarak sizleri uyarmayı borç bildim. Operasyonun kendisi ve sonrası tek kelimeyle korkunçtu. Yanlış kesiler yaptığı için sonuç daha da korkunç. Öncekinde biraz sarkıklık vardı fakat normal genital bölge görünümündeydi. Lakin şimdi iğrenç bir görüntü var, yara izleri ve yer yer kalınlıklar var, asimetri var. Kesin düzeltilmesi lazım ama geri dönüşü olmayan kesiler var. Operasyonu tam uyuşmadan yaptığı için çok acı vericiydi. Uyuşturmak için iğneleri uyuşturucu krem sürmeden yaptı korkunçtu. Bence uygun olmayan dikiş ipi kullandı, kalındı ve erimedi. Kesiler kenarlardan yapıldığı için iyileşme süreci uzun ve çok ağrılı oldu. Kötü bir dikiş sonuç eğri büğrü kenarlar. Ayrıca ilgisiz yerlerden kestiği için doku kaybı var ve bu kısımların düzelmesi imkansız. Ama en önemlisi oturamıyorum, uyuyamıyorum, pantolon giyemiyorum. Piyasadaki en yüksek rakamı aldı, vergisini ödemedi (fatura yok). Kontrole çağırmadı, telefonda sorularıma cevap vermek istemedi, sekreterime sorun dedi (sanki parayı sekreteri aldı). İnancım odur ki ağlayanın malı gülene hayır etmez, çoluğundan çocuğundan çıkar. Ancak biz gerekeni yapalım. Şimdi benzer şeyleri yaşayan arkadaşlar, lütfen birlikte kamuoyu oluşturalım. Tıp etiği olmayan bir hekimin bir sürü kadını sakatlamasına izin vermeyelim.

Arkadaşlar kanım dondu okurken resmen cok ciddi biroperasyon nasıl böle sonuclar dogurabilir evet herkes bi öneri yapıyor falan ama nurda saglık söz konusu ki insan özgüven sahibi olucam rahatlıyacagım derken dahada karmasık bir duruma düşmek çok kötü. Ricam gercekten iyi arastırın en iyisini bulun az paralarda verilmiyor çnkü.

ne kadar süre oldu yaptıralı?

Bende ebru hanıma labioplasti oldum çok pişmanım çünkü ortaya hiç de estetik olmayan bir görüntü çıktı klitoris berbat başka bir başlıkta ayrıntısıyla yazdım lütfen iyi araştırın verdiğiniz paraya çektiğiniz acıya değsin

Çok sinir bozucu geçmiş olsun ben bu doktor konusundan çok çekiniyorum ben birde biraz agresif ve kindarım yani şunları bana yapsa değişik davranırdım.Söylenmek nedir öyle egolu insanlardan oldum olası kacarım genital beyazlatma yaptırdım bende Esra Çabuk Cömert e aslında bu bi nevi lapioplastiye hazırlık oldu yani cesaretlendim bakalım yaptırmak istiyorum umarım memnunsunuzdur boşuna bukadar sinirlenmemişsinizdir.İşlem kadar ilgilenmekte önemli hele ben gibi meraklı bir hastası olursa uyarı için teşekkürler araştırmalarımda Ebru Hanımlada karşılaşmıştım iyi ki gitmemişim orda işlemi unutur sinirimden delirirdim iyi katlanmışsınız.

Sizin psikoloji iyi mi şu an :) görüntün harikadır eminim :)) yine de bir resim yollayın da görelim özelden? Hep çok memnun olanların resimleri hiç görülmemiş oluyor nedense :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…