Labioplasti yorumları

Gecmis olsun cok uzuldum . Simdi nasilsiniz sonuctan memnunmusunuz peki bende 2 gun once operasyon gecidim hafif agrili geciyor. Ankara da hera klinik suleyman bey e oldum .isinde profesyonel oldugu kadar da samimi ; guvenilir gercek bir beyfendi.

Merhaba genital beyazlatma işleminden yeterli sonucu alabildiniz mi?

Merhaba lar 17 yillik evliyim ilk cocugumda dogumum dan kalan dikis atmasi sonucu vajinamda aciklik kaldi uzerine dogum derken genislik inanilmaz hal aldi degil haz almak esimden bile utanir olmustum. 2 yildir vajina daraltma ameliyati olmaya karar verdim.ama en onemlisi bu dogru karari almak kadar da dogru doktoru bulmak daha onemliydi benim icin. site site dolasip hasta yorumlarini okudum . Basarilarin dan bahsedilen ,kesinlikle tavsiye edilen Suleyman eserdagin kliniginde olmaya karar vedim. Hayatim aldigim EN DOGRU kararmis. O kadar ilgili ,guler yuzlu, herseyden once sizi dinleyip nasil yol alacagini o kadar anlayisli sekilde aktariyor ki ve sonuc gercekten inanilmaz hanimlar. Ameliyatimin 3 gunu ve cok hafif agrili gecirdim. Hayati zehir etmek,kendimizi eksik hissetmek , oz guvensiz yasamak bizim kaderimiz olmamali ben gec kaldim siz gec kalmayin .suleyman bey'e ve ekibine sonsuz tesekurlerimi sunuyorum

Gecmis olsun cok uzuldum . Simdi nasilsiniz sonuctan memnunmusunuz peki bende 2 gun once operasyon gecidim hafif agrili geciyor. Ankara da hera klinik suleyman bey e oldum .isinde profesyonel oldugu kadar da samimi ; guvenilir gercek bir beyfendi.
Hatirladigim kadariyla doktora dava actı. Ilk duruşma görülmüş. Fatura kesmediği için birkaç gün is yeri kapatılmıştı. Fotograf paylasmisti S Suaylin dava surecini merak ediyorum ben de.

Çok memnunum. Baştan belliydi sonuç. Size de geçmiş olsun. Herkesin çok şahane olsun :)

Arkadaşlar dava sürecim pandemi nedeniyle uzadı ne yazık ki. Ancak her şey yolunda gidiyor. Bilirkişi raporu alındı vs. Mahkemeye sunuldu. Bu kadar her şey net ve deliller ortadayken sonuç sürpriz olmayacak gibi. Adalete güveniyorum.

Forumu bıraksam dahi arkadaşım sonucu mutlaka yazar buraya. Hoşçakalın.

Lutfen forumu birakma. Bu haberi gormek isterim.

Labioplastiyi kesinlikle önermiyorum klitorise müdahaleyi hiç önermiyorum.ayrıca kadın doğumcuların yaptığı şey kesip biçmek.Ben yaşadım ve çok pişmanım.barbi bebek vajinaymış..ne kakar aptalca..kadınız biz bebek miyiz ki çıkıntısız olsun orası..iyi araştırıp estetik cerraha olmalı bu kadar net söylüyorum..hastalık yoktur hasta vardır herkesr aynı işlem yapılıp boydan boya dikilmez..hastasını önemseyen ne istediğini bilen dr olmalı..çok reklamı varmış herkes olumlu yazmış vs bunlar reklam..

Hepsi pahalı. Ama ben 6bin ödedim onlar da aynı fiyatı verdiler. 1500 liraya da yapan var a biz burdaki yorumları okuyup gidiyoruz ve keşke herkes dürüst yorum yapsa. Çoğu reklam maaalsef
şimdi nasılsınız?

valla benim de 2 hafta oldu labio plati ameliyatım. inanılmaz mutsuzum keşke yaptırmasaydım. çok acı çekiyorum şuan gerçekten. vajina girişi kısmında da işlem var ve enfekte oldu sanırım o kadar iyi bakmama rağmen. hasasiyet aşırı dokunamıyorum acıyor. pazartesi tekrar gidicem. başıma iş açtım gerçekten gece dahi rahat yatamıyorum. ben böyle olacağına bilesem asla yaptırmazdım. şekli güzel ama acım bitmiyor

Geçmiş olsun bunları okuyunca korkuyorum ne durumdasınız ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…