Labioplasti yorumları

Şöyle ki eğer iç dudakları kenarlarından dış dudağa dikmeseydi, ic dudaklar bağımsız ve ayrık durucaktı. Diktiği için dış dudakların arasında, ayakta karşıdan bakıldığında derli toplu bi görüntü olmuş olucak. Şahsen bana böyle yapıldı memnun oldum. Beğenip beğenmemek size kalmış
Şimdi hepsi aynı boydadır çirkin görünür şiş olduğu için. Sislikler inip yavaş yavaş şekli ortaya çıktıkça bence hoşuna gider

Evet yorum yapmak için erken haklısın. Çok fazla şiş canım şuan. Ama işte böyle bir işlemi hastanin bilgisi dahilinde yapmak değil midir doğru olan. Her doktorun bir yöntemi vardır ve bunu paylaşmalı. Belki ben sıfır istemiyorum belki biraz fazla dudak kalsın ve bağımsız olsun istiyorum. Bunlari anlatmayi birak soru sorduğum için azar işitiyorum.Ve biz türkiyede hasta bilgilendirme denen konuyu es geçiyoruz. Böyle doktorlar da egodan ya da her şeyi en iyi ben bilirim havasından hastayı ezmeye çalısıyor. Benim soru sormam psikolojik tedavi gerektiriyorsa öğrencilerimin hepsinin tedavi olması gerek :))

Umarım iç ve dış dudakları birbirine dikmemiştir. Bunu yaptiysa 2. Bir ameliyat gerekir ve ben bunu yanina birakmam

Sen benimkinin ilk günlerdeki halini görseydin eminim sukrederdin:) bende hematom oluştu, şişlikler inicek diye bekledim günlerce hiç bir değişiklik olmadı. Doktora söyledim çok acı çekiyorum uyuyamiyorum aglamaktan cok yoruldum diye o da fotoğraf atmamı istedi ve gönderdiğimdeki tepkisi 'persembe gel' oldu şok oldum ve dehset korktum ters bisey var diye. Haliyle terslikte vardı tabi can cekistim resmen o gün. Hematomu bosaltmak için önce dikiş yerleri kabuk bağlamıştı onları aldı çığlık çığlığa. Sonra bir dikisi gevsetti canımdan can gitti sonra benim elleyemediğim yarayı doktor sıka sıka pis kanları boşalttı. Acısını düşündüm şimdi nasıl tarif etsem diye ama tarif edebilicek kelimeyi bulamadım sen düşün:) o işlemden sonra yavaş yavaş düzelmeye başladı. 4 gün sonra tam 1 ay olucak ve hala sislikler var iç dudaklarda. Umarım senin sürecin benimki kadar zor olmaz...

H
hematom ne ki. Benim de vulva ile makat arasinda iki parça kocaman şişlik var. Ayni sey mi yoksa bana mesaj atar mısın numarani sana özelden denedim ama gitmiyo. Çok canım sıkıldi yaaa

sizin gibi bir öğretmene satılmış hasta kelimesi ni yakıştıramadım. herşeyden önce ben 3 ay önce üye oldum buraya ve hiçbir doktor hakkında tek bir kelime etmedim amacım bu ameliyatlailgili bilgi almaktı. ve hergün nerdeyse yazılanlara baktım geçmişyazılanlara baktım ve birfikir edindim ve doktora gittim. gittiğim doktorda da sizin sinirli bağırmalarınızı duydum. Lütfen sözlerinize dikkat edin. şimdi benim de ağrım var şişliğim var ve yazanları okuyorum ki rahatlamak için.

Ben de ebru hocaya ameliyat oldum anca yazabildim ağrılarım geçti çok şükür valla bence mükemmel ötesi bir doktor. Ameliyat esnasında hiç acı çekmedim ilk günler fena şişti ama şuanda gayet iyiyim şekli oturuyor zamanla. Ameliyat esnasında da hiçbir şekilde sıkıntı yaşamadım çok güzel muhabbet ettik çok rahat geçti. Her doktorda fiyat bu şekilde. Kadın bilgili bir doktor ve ne yapacağını bilen birisi. Ameliyat esnasında beni çok rahatlattı. Minnettarım gün geçtikçe daha iyi oluyorum. Allah razı olsun ebru hocadan. Ayrıca kesinlikle sert biri değil ses tonu Bile psikolojik olarak rahatlatıyor insanı tüm samimiyetimle söylüyorum.

Merhaba, bugün 14. Günüm. Merak edip gelişmeleri paylaşmamı isteyen arkadaşlar için yazıyorum. Şişlik ve acı devam ediyor. Bu kez dikişlerin o düğüm kısımları aciyo. Bu süre zarfında hiç oturamadım. Hani operasyon sonrası hemen komşuya kahve içmeye gidenlerden olamadim. Klitorisin yan tarafı hala kanıyor. Parmağımla araladığımda dikişin tutmadığını gördüm maalesef. Adet olmama bir kaç gün var. O nedenle önümüzdeki hafta plastik cerraha görüneceğim. Görüntü nasıl tabiki anlaşılmıyor ama iç dudaklarim eşit görünmüyor şuanda.

Merhaba @Canemanet
Son durumunu merak ettim. Umarım daha iyisindir.
Canım çok üzüldüm yaşadıkların için. Büyük bir şaşkınlıkla okudum. Gerçi Ebru hanım hakkında buna benzer şeyler okumuş bu sebeple kendisine ameliyat olmaktan vazgeçmiştim. Ama bu kadarını tahmin etmemiştim.
Ameliyatı geçtim, sadece böyle bir muameleye maruz kalmak bile insanın psikolojisini çok etkiler diye düşünüyorum.
Şimdi nasılsın? İnşallah sonuçtan memnunsundur. Bütün bunları boşuna yaşamamışsındır.

karambola Çok teşekkür ederimmm. Son durum yukarda yazdığım gibi.

çok geçmiş olsun. benim halam tedavi için başvurdu kendisine. ta bursadan kalktı gitti. davranışlarından hiç memnun kalmadı. ki halam sessiz iyi bir kadındır. Ebru zülfikaroğlu kesinlikle iş ahlakından bi haber. operasyon için gitmişssin aklındakileri tabiki soracaksın ki sen sormadan ayrıntılı bilgi vermek zorunda.başka doktorlara sorman neden problem olsun. basit bişey alırken bile araştırıyoruz. kaldıki bu sağlık ve belki geri dönüşü olmayan bir işlem. kendisi doktor araştırmadan tedavi oluyormu acaba. insanlara güvenmek için sağlıklı iletişim şart. seni rahtlatmamış germiş resmen. birisi de sen bağırdın doktor hanım çok sessizdi diye kadını korumuş çok komik. ben koyun gibi kesilecem. üstüne psikolojik baskı görecem de patlamicam. polis çağırırdım valla. davacı olurdum. üstüne bide hakaret edip psikoloğa git demesi çok ayıp. sana davranışını geçtim operasyon yapıp hak helal etmemek de ne demek! tabipler odasına şikayet etmelisin gerçi onlar meslektaşlarından taraf olurlar. bimere şikayet ya da ne bilim dava bile açabilirsin. davranışını geçtim hakkımı helal etmiyorum lafından bile şikayet edilebilir. hatta faturasız işlem yapmış. devletten vergi kaçırıp helalden bahsetmesi de ironik yani sen helal ediyor musun hakkını merak ettim. şuanki görüntüden memnunmusun.

Merhaba, @Canemanet şifresini unuttuğu için maalesef siteye giremiyo. Biz whtsaptan sürekli konuştuğumuz için benden durumu hakkında size bilgi vermemi rica etti hatta özellikle söylemek istediği şeyler var onları altını çizerek yazıcam şimdi. Doktor hakkında yapılan çoğu yorumun reklam olduğunu düşünüyoruz. Sizin bizim dışımızda gercek yüzünü gösteren neredeyse sıfır.. Yok bebek gibi oldu yok hemen normal hayatıma döndüm yok doktor cok iyi davrandı vs vs.. Bebek gibi oldu diyenler öncesi sonrası fotoğraflarını yollasınlar da görelim, sonuçta canemanet memnun değil o da yollayacak. Bende öncesini sonrasını gördüm bi bebeklik yok ortada.. Herkesin dürüst olmasını rica ediyoruz. Özellikle şu çok ilgili yorumuna asla asla asla katılmıyo. Çünkü onunla aynı zamanda olan bir arkadaşı var ve doktora soru sormak icin bile ulaşamıyor sürekli meşgul dönücek vs. Ayrıca, klitorisin yanındaki dikişler açıldı ve 15 gün boyunca kanadı. Başka bir doktora gidip diktirdi orayı. Geri dönüşü olmayan bi ameliyat arkadaşlar lütfen yalan yanlış yorumlara itibar etmeyin. Revize bi ameliyat istersiniz bu seferde hem maddi sıkıntıya girersiniz hemde 2. bi kez ameliyat psikolojisi. Son olarak hak meselesini sormussunuz, ödediği hic bir kuruşun ve davranışlarının karşısında hakkını asla helal etmiyor..

Yazdiklarinizi şimdi okudum bende ameliyat olurken aynı şeyleri düşünüyordum kadına soru soruyorum cevap vermiyor havadan sudan konuşmaya başlayınca çenesi açılıyor. Ameliyat sonrasındaki aşamalardan bana hiç bahsetmedi ve bende il dışından uçakla gelmiştim o gece orda kalmak zorunda kaldım dehşet verici acillar cektim. Aradan 3 yıl geçmesine rağmen hatırladıkca çok kötü oluyorum 1 hafta hicbir şekilde ayağa kalkamadım bu operasyonu geçirecek kişilerin bunları göz önünde bulundurup ona gore plan yapması lazım.

Nedense bende o bayan doktorla alakalı öyle düşünüyorum fotoğraflarından bile itici geldi bana
halamda itici ve sinsi birisi olduğunu söylemişti. kendini çok beğenmiş her şeyi ben bilirim havasında demişti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…