Lazer merkezi şikayet eden var mı?9

Mellon06

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2021
33
6
31
Çok dertliyim kızlar geçen sene kapanmadan önce ilk seansa başladık buz lazer. İlk seans önemli dendi sonra hooop kapanma 2 ay yok. Sürekli çalışanlar değişiyor zaten.. Hijyen desen çok iyi değil. Jel kapları kesik içine kirli mi temiz mi konuyor belli değil. Neyse iki makine var biriyle girdim başta 2 seans filan sonra başka geldi diod bu daha iyi dediler sonra yapan kızın dediki bu azaltmıyor donduruyor. Diğer makinaya.Hasılı kelam bitmeyi bir kenara bırak gözle görülür bir azalma yok.

Ben bunları şikayet etmek istiyorum. Nereye etsem bilmedim Mesela sürekli çalışan değişiyor doktor olması lazım mı böyle yerlerde ya da sonuç elde edebilir miyim ki? Çok canım sıkkın.

Çok dertliyim kızlar geçen sene kapanmadan önce ilk seansa başladık buz lazer. İlk seans önemli dendi sonra hooop kapanma 2 ay yok. Sürekli çalışanlar değişiyor zaten.. Hijyen desen çok iyi değil. Jel kapları kesik içine kirli mi temiz mi konuyor belli değil. Neyse iki makine var biriyle girdim başta 2 seans filan sonra başka geldi diod bu daha iyi dediler sonra yapan kızın dediki bu azaltmıyor donduruyor. Diğer makinaya.Hasılı kelam bitmeyi bir kenara bırak gözle görülür bir azalma yok.

Ben bunları şikayet etmek istiyorum. Nereye etsem bilmedim Mesela sürekli çalışan değişiyor doktor olması lazım mı böyle yerlerde ya da sonuç elde edebilir miyim ki? Çok canım sıkkın.
Bnde gidiyorum %100bitis yok zaten başlarda ikna ederken çok güzel anlatılıyor biz sadece parayı ödeyip makbuz alıyoruz onalrin bize anlattiklarina karşı yada verilen %90lik azalmaya karşı elimizde hiçbir belge yok bnm yok yani. Sürekli personel değişiyor gercekten bunu artık dayanamayip sormuştum neden sürekli değişiyor diye asgari ücret verilmediğini yoğun çalıştıklarını erkeklerde girdiklerini sonra bıraktıklarını söyledi ayrılan bir personel. Bitmedigini azalmanın %75 oldugunu soyeldigimde ise size 2seans uzatma yapacağız denildi. Ki yine tamamen bitmeyecek bunu biliyorum bakalım göreceğim bende.

Resmen benim gittiğim yeri anlatmışsınız ben azalmada görmüyorum bahsettiğim şeyler bir şikayet konusu olmaz mı ki? Doktor vs yok deneyimsiz çalışanlar off yaa paramızla rezil oluyoruz..

X