Lcw Hemen Gel Al

Online alisverisde magazaya gonderim vardi simdi aynı gun internetten alisverisi yapip direkt o gun alabiliyoruz diye anladim hizli alisveris anlaminda guzel

Pratik bir uygulama mağaza gezmeden kargoda beklemeden gidip alırım daha iyi zaten kargolar yoğun 2 haftadan önce de gelmiyo ben beğendim uygulamayı güzel olmuş:KK9::KK9:

Pandemiden dolayı evden çıkmamaya çalışıyoruz ama hayatımızda durmadı hala işe gidiyoruz geliyoruz sonuçta o anlamda siparişi aynı gün alabilmek avantajlı bana göre iş dönüşü gider alırım siparişimi kargo beklemem günlerce işte süper👍🏻

Aaa süpermiş görmemiştim ben alıcağım bi kaç şey vardı alıyım bugün madem hemen bugün alabiliceksem harika valla

Avmlerde mağazaların önündeki sıradakiler alışveriş yapmıyor mu? Öyle orda sırada bekleyeceğime alışverişi yapar gider kasadan alır çıkarım daha iyi

Kızlar bugün lcwden alışveriş yaptım yeni bir hizmet gelmiş hemen gel al diye siteden alıncakları seçip alıyosun istediğin mağazada ayırtıyosun gidip kasadan direkt alıyosun yani mağazada gezmeden siteden alıp kasada da sıra beklemeden aynı gün kıyafetleri alabiliyosun aşırı iyi olmuş çok hoşuma gitti benim sizde gördünüz mü?
bu hemen gel al da iade ya da değişim nasıl oluyo peki diyelimki aldım eve geldim olmadı?

Kızlar bugün lcwden alışveriş yaptım yeni bir hizmet gelmiş hemen gel al diye siteden alıncakları seçip alıyosun istediğin mağazada ayırtıyosun gidip kasadan direkt alıyosun yani mağazada gezmeden siteden alıp kasada da sıra beklemeden aynı gün kıyafetleri alabiliyosun aşırı iyi olmuş çok hoşuma gitti benim sizde gördünüz mü?
Diğer markalarda bi sipariş veriyorum 10 gündür kargoda lcw kimsenin yapmadığını yapmış böyle en azından günlerce kargo beklememiş olurum

Kargolardaki yogunlugu azaltmak icin mantikli olmus deliler gibi online alisveris yapiyorzz artik boylelikle farkli bir teslim secenegide olmus oldu

Bu konuyu gördükçe siteye girip kızıma bişeyler alasım geliyor durduramıyorum kendimi 😁bi gireyim bakayım neler var 😁

Bir kaç defa bu şekilde alışveriş yaptık gayet pratik oldu gün içinde alışverişimi yaptım eşim iş dönüşü aldı siparişimizi kargo bekleme mağazada dolaşma falan yapmadık güzel yöntem

Ben ilk defa duydum bu hizmeti ama bence cok mantıklı kargo beklemekten sıkılmıs biri olarak cok begendim bu uygulamayı

Kargo olarak yine HepsiJet mi getiriyor magazadan, ayni ilden?
Kaybettikleri eşofmanimi ve kizimin ciciş tokalarini unutamiyorum bir türlü. :)

X