Leslie + Diyet = 28 günde 7 kg güle güle :)

Uyguladiginiz bir diyet var mı ya da leslie dışında bir şey yapıyor musunuz
Tabiki canım şekerli yiyecek hamur işleri makarna pilav patates tüketmiyorum kalori hesabı yapıyorum ne yediğimi bildiğimden çok işe yarıyor leslie 3 mil yapıyorum saglıklı besleniyorum 1 ayda 4.600 gr verdim

Ooo süper tıpkı benim gibi peki odul gununuz var mı

Bende ilk defa denedim eğlenceli hic sıkılmadim yaparken bisiklet ve arada plates yapiyodum ama düzene sokmak istiyorum haftada kać gün ne kadar süre yapsam faydasini görurüm ?

Hergün hiç bıkmadan leslie 3 mil yapıyorum canım 45 dk olanı ebru şallınun herhangi videosunu da yapanilirsin farketmiyorum sadece devamlılık istiyor

Cevabınız için çok teşekkür ederim öncelikle :) Maalesef ebru şallının videolarını yapmaya zamanım yok pek hem de pilateste kullanılan malzemelerin çoğu lastik ve bende alerji yapıyor Sizin yaptığınız kısa videoyu ve hareketleri merak etmiştim :)

Hergün hiç bıkmadan leslie 3 mil yapıyorum canım 45 dk olanı ebru şallınun herhangi videosunu da yapanilirsin farketmiyorum sadece devamlılık istiyor

Ebru şallı 15 dk yaz youtube çıkar

Ishaani canim uzun zaman olmuş ama yine de belki cevaplarsın umuduyla yazıyorum. Ben çok fazla diyet yaptım spor yaptım ama ailemin yanında ikamet etmedigim için ve yurtta kaldığım için devamlı olarak sağlıksız ve fast food yiyeceklerle beslenmek zorunda kaldım. 75 lerden 60 a kadar düşmüştüm isveç diyeti ile leslie yüzme plates ve fitness bir arada yaparak. Şuan kaç kilosun, kilonu koruyabildin mi? Cevap verirsen çok sevinirim şimdiden teşekkürler

Ben de başladım Leslie 3 mile, diyet de yapıyorum. Leslie ye başlayalı 1 hafta oldu.

Tebrik ederim canım Ben de bir Leslie ile yürümüştüm Peki 5 milyar yakıcı olanı hangi video acaba ismi var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…