Leslie Günlüğüm

bembeyazfil

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2019
489
1.156
28 Mayıs 2020 tarihinde sağlıklı beslenme + Leslie’ye başladım :) Leslie yaptığım her gün bölgesel hareketler de ekliyorum👯‍♀️

Başlangıç kilomu tartım olmadığı için bilmiyorum açıkçası devam etme konusunda kendime inancım olmadığı için ölçülerimi alma zahmetine girmemiştim. Baktım yapıyorum hemen tartı aldım :) İnsan evlenince kilo alır derlerdi ben bu inanışı yaşamışım durmadan yemişim var olan fazla kilolarıma yeni bir sürü kilo eklemişim aslında anlamam lazımdı az kalsın yuvarlanacaktım.🤪

Yaklaşık 22 gündür her yaptığım günü notlarıma yazıyorum, artık buraya yazmaya karar verdim hedefime ulaşıncaya kadar durmak yok. Yolum uzun, bu yoldan keyif alıyorum. Artık başaracağıma inanıyorum 🥳

Not: Elimde Leslie videosu yok, YouTube’dan açıp yapıyorum. Uzun versiyonu Facebook’ta var Google’da aratınca çıkıyor. Leslie gerçekten işe yarıyor, mevcut kiloyu korumak için haftada 2-3 kez, benim gibi şüşko bir bireyseniz en az 6 gün yapmanız gerekiyor. Spor geçmişi olmayanlar 1 mile ile başlamalı ve az geldiği noktada arttırmalı. (Burası konuyu görüp ben de mi yapsam diyenlere :)) ) kilo vermek için 3 mile öneriliyor, 4 mile olan da çok eğlenceli o Facebook’ta olan video :)

Bugün: 3 mil yapıldı, iç dış bacak, göbek ve kol çalışıldı.

Bende hergün 3mil bazende 4 mil yapiyorum. 8 gün oldu başlayalı. Umarım çok iyi sonuçlar aliriz bu yolda ☺

Alacağız ben eminim :) istediğiniz zaman yazın buraya belki birbirimize yılma noktalarında gaz veririz :)

açıkçası ben de 22 günde bir şeyler oldu gören direkt fark ediyor :) bölgesel çalışmalarda eklemeyi unutmayın :)

28 Mayıs 2020 tarihinde sağlıklı beslenme + Leslie’ye başladım :) Leslie yaptığım her gün bölgesel hareketler de ekliyorum👯‍♀️

Başlangıç kilomu tartım olmadığı için bilmiyorum açıkçası devam etme konusunda kendime inancım olmadığı için ölçülerimi alma zahmetine girmemiştim. Baktım yapıyorum hemen tartı aldım :) İnsan evlenince kilo alır derlerdi ben bu inanışı yaşamışım durmadan yemişim var olan fazla kilolarıma yeni bir sürü kilo eklemişim aslında anlamam lazımdı az kalsın yuvarlanacaktım.🤪

Yaklaşık 22 gündür her yaptığım günü notlarıma yazıyorum, artık buraya yazmaya karar verdim hedefime ulaşıncaya kadar durmak yok. Yolum uzun, bu yoldan keyif alıyorum. Artık başaracağıma inanıyorum 🥳

Not: Elimde Leslie videosu yok, YouTube’dan açıp yapıyorum. Uzun versiyonu Facebook’ta var Google’da aratınca çıkıyor. Leslie gerçekten işe yarıyor, mevcut kiloyu korumak için haftada 2-3 kez, benim gibi şüşko bir bireyseniz en az 6 gün yapmanız gerekiyor. Spor geçmişi olmayanlar 1 mile ile başlamalı ve az geldiği noktada arttırmalı. (Burası konuyu görüp ben de mi yapsam diyenlere :)) ) kilo vermek için 3 mile öneriliyor, 4 mile olan da çok eğlenceli o Facebook’ta olan video :)

Bugün: 3 mil yapıldı, iç dış bacak, göbek ve kol çalışıldı.
1,2, ve 3 mil yapıyordum fakat hafif gelmeye başlayınca 5 mil yapmaya başladım inşallah bir sonuç alırım😊

2 gündür şiddetli geçen ağrilarim dan yapmiyorum. TARTIDA sağolsun hiç gülmüyor yüzüme. Motivasyonum yerlerde.

konudan bana bildirim gelmiyor ve şimdi görüyorum.Çok geçmiş olsun umarım ciddi bir şey değildir🙏🏻
Moral bozmak yok, ben oraya ne yazmışım yolum uzun ve ben bu yoldan keyif alıyorum. Siz de lütfen böyle düşünün. Tartı evet önemli ama bence sıkılaşmakta insanı mutlu ediyor o yüzden motivasyonum yerlerde diye bir şey kabul etmiyorum 🥳

Ben bu hafta kendi kendime temizlik yarışına girdim işten sonra bir tarafları temizleyip sporumu yapıyorum o yüzden pert bir şekilde hayatıma devam ettiğim için pek yazamadım 🤦🏻‍♀️

Dün akşam ve bu akşam sadece 3 mil yapabildim, bölgesel hak getire🤷🏻‍♀️

Her gün en az 3 mil yaptım bu Leslie harika bir şey hele bir de sağlıksız her şeyi hayatından çıkarınca😇

X