Leslie ile incelme günlüğü.. herkesi beklerim

Bende başladım sonra biraktim duzenli yapamadım simdi de zumba var kafamda gun asiri zumba yapsam diye ..

Ya şu Leslie göbeğe işe yarar mı ya ben daha önce yaptım çok faydasını gördüm ama göbekte görecek kadar uzun vadede yapamadım gene başlamak istiyorum :KK68: :KK68:

İyi geceleeer ben de geleyim araniza. Spora ha simdi basladim ha yarin başlıyorum derken derken hep kalıyor malesef. İtekleyici kuvvet lazim bana. Ama onumuzdeki haftadan sonra baslayabilirim ancak. Çünkü salı gunu kayinvalidelere gidip orada kalacagim birkac gun. Baslayana kadar da sizi takip edeyim. Gaza gelirim.
seni her grupta görüyorum,maşallah

Kızlar yarın baslayalimm.
Var mı eşlik edecek. Sonradan bırakırım diyen iyi düşünsün. Ben başlamak istiyorum artık. Çünkü sadece diyetle bir yere kadar. Yarın 3 mil ile başlıyorum. Katılan?

Kızlar yarın baslayalimm.
Var mı eşlik edecek. Sonradan bırakırım diyen iyi düşünsün. Ben başlamak istiyorum artık. Çünkü sadece diyetle bir yere kadar. Yarın 3 mil ile başlıyorum. Katılan?
Ben varim artık bahane yapmayalim her gun sporumuzu yapalim ama birbirimizi durtelim. Lily sen bi liste yapsan ilk sayfaya günlük bildirim versek + koysan mesela etiket yapsak gelmeyenleri n3 bileyim bi caba lazim bize

Ben varim artık bahane yapmayalim her gun sporumuzu yapalim ama birbirimizi durtelim. Lily sen bi liste yapsan ilk sayfaya günlük bildirim versek + koysan mesela etiket yapsak gelmeyenleri n3 bileyim bi caba lazim bize
Canım böyle seylerde genelde çoğu kişi sonrada gelmiyor zaten. Kesin varım diyorsan bu sabah aç karnına tartil,ölçü al. 15 günde bir olculeri düzenler ikimiz adına liste tutarım. Ben şimdilik haftada 3 yapacağım geri kalan günler ip atlar mekik çekerim. Uyar mı sana

Canım böyle seylerde genelde çoğu kişi sonrada gelmiyor zaten. Kesin varım diyorsan bu sabah aç karnına tartil,ölçü al. 15 günde bir olculeri düzenler ikimiz adına liste tutarım. Ben şimdilik haftada 3 yapacağım geri kalan günler ip atlar mekik çekerim. Uyar mı sana
Aynen canim uyar benim olculerim ilk sayfada var kilom bugun 68.8

X