Leslie ile incelme günlüğü.. herkesi beklerim

Merhaba, iyi akşamlar dilerim. Ben de size katılmak istiyorum. Kendi kendimi denedim 3 gündür devam edebilirsem yazayım dedim. İlk gün 15 dakikalık , 3 gün 30 dakikalık yaptım. Arkasından 25 mekik 15 dakika plates yaptım. Biraz daha açılınca 45 dakikalığa geçmeyi düşünüyorum. Artık bırakmam inşallah.

Küçüklüğümden beri hep toplu biriydim. Doğumdan sonra çok kilo almasam da vücudum değişmiş olacak ki hiç bir kıyafetlm olmuyor. Bir aydır takıntı yapmış durumdayım ama malesef yemeye çok dikkat edemiyorum. Ne yapsam diye gezinirken konunuza denk geldim ayrıca teşekkür ederim 😄

Boyum 160 cm. Kilom 75. 🤦‍♀️ 63 kg olsam bana yetecek.
Hoşgeldin canım ben de tek başıma devam ediyorum bir anda herkes geldi şimdi kimsenin spor yaptığı yok gerçi herkes kendine kilo veriyo :KK70:
Ben de şimdilik 20dk yapıp arkasına pilates yapıyorum, 30dk yapman çok güzel. Yılbaşı hedefim var benim de , yılbaşına tam 10 hafta var azimle devam edersek minimum 6 kg verilir . Sen de minimum 8 verebilirsin.

Hoşgeldin canım ben de tek başıma devam ediyorum bir anda herkes geldi şimdi kimsenin spor yaptığı yok gerçi herkes kendine kilo veriyo :KK70:
Ben de şimdilik 20dk yapıp arkasına pilates yapıyorum, 30dk yapman çok güzel. Yılbaşı hedefim var benim de , yılbaşına tam 10 hafta var azimle devam edersek minimum 6 kg verilir . Sen de minimum 8 verebilirsin.
Hoş buldum teşekkür ederim :) herkes kendine yapıyor doğru ama yazınca biraz daha sorumlu hissediyorum kendimi. Dediğin gibi olur inşallah 💪🏻 biraz daha abur cubura dikkat etmeliyim.

Sabah kahvaltıda 3 kaşık lor,3 hindi füme,3 zeytin,1 kaşık kahvaltilkk sos dereotu ve 2 dilim ekmek yedim
Öğlen 1 avuç çiğ fındık,3 kayısı yerim
Akşama da 1 porsiyon ızgara balık ve salata yiyeceğim. Spor olarak da şimdilik pilates yapmak istiyorum

Sabah
2 dilim çavdar ekmeği,3 zeytin,1 kaşık ev yapımı kahvaltılık sos,3 kaşık lor peyniri,1 hindi füme

Ara
1 avuç fıstık,2 kuru kayısı,sade kahve

Akşam
1 tabak tavuk sote
1 bardak ayran

Spor
30dk Leslie + 50dk pilates

X