Leslie ile incelme günlüğü.. herkesi beklerim

aypare ackerman

Always happy 💕✨️
Pro Üye
19 Şubat 2019
18.256
64.370
Selam kk hatunları.
Vermem gereken 12 kg var, oldukça yaglandim son dönemlerde. Beslenmemi de düzeltmek istiyorum hem de spor da yapmak istiyorum. Önceden denedigim Leslie ye başlamaya karar verdim. Önceden gerçekten çok etkisini görmüştüm, incelme anlamında çok fayda sağlamıştı. Şimdi tekrardan başlamak istiyorum burası bir nevi spor & beslenme günlüğüm olacak

18 Ekim

Kilo: 66
Bel:69 cm
Göbek :82 cm
Kalça :101 cm
bacak en kalın yer :61 cm

18 Kasım

Kilo:
Bel:
Göbek:
Kalça:
Bacak:

Son düzenleme:
Selam kk hatunları.
Vermem gereken 12 kg var, oldukça yaglandim son dönemlerde. Beslenmemi de düzeltmek istiyorum hem de spor da yapmak istiyorum. Önceden denedigim Leslie ye başlamaya karar verdim. Önceden gerçekten çok etkisini görmüştüm, incelme anlamında çok fayda sağlamıştı. Şimdi tekrardan başlamak istiyorum burası bir nevi spor & beslenme günlüğüm olacak
Var mı benimle başlamak isteyen?
2 günde 1 yapmayı planlıyorum şimdilik , katılacak arkadaşlar varsa ölçülerinizi, başlamadan önceki kilonuzu yazmanızı isticem🙈 takip etmek hemde motivasyon adına etkili olur diye düşünüyorum. Yarın başlıyorum , hadi bismillah ☘
Ben isterim tek başıma yapmak zor oluyor ama bi arkadaşla daha kolay olur :) Ölçülerimi sabah aç ve wc ye gittikten sonra yazabilirim bu da yarın olabilir :) İki günde bir yapabilirim :)

Ben isterim tek başıma yapmak zor oluyor ama bi arkadaşla daha kolay olur :) Ölçülerimi sabah aç ve wc ye gittikten sonra yazabilirim bu da yarın olabilir :) İki günde bir yapabilirim :)
Evet tek başına insan ne yazık ki motive olamıyor bunu ben de deneyimledim :)
Ben de yarın başlıyorum zaten ,yarın ölçü ve kg bildirip yaz mutlaka ona göre aylık değişimi görürüz. ❤️

bende katilmak istiyorum baslamistim biraktim boyle daha iyi olur bugun boyunca disardayim olculerimi yarin yazayim
peki ne kadar surede inceldiginizi farkettiniz ben cok sabirsizim:KK51:

bende katilmak istiyorum baslamistim biraktim boyle daha iyi olur bugun boyunca disardayim olculerimi yarin yazayim
peki ne kadar surede inceldiginizi farkettiniz ben cok sabirsizim:KK51:
Hoşgeldin ❤️ 1 ayda ben baya etkisini görmüştüm ama düzenli yapmak şart tabi sadece spor degil beslenme de önemli. 1 ayda gözle görülür fark baslyor.

Hoşgeldin ❤ 1 ayda ben baya etkisini görmüştüm ama düzenli yapmak şart tabi sadece spor degil beslenme de önemli. 1 ayda gözle görülür fark baslyor.
tatliyi kesebilirsem :KK43: ogunlerimde ekmek 1 dilim anca yiyorum ama tatli sorun iste birde bu gunde belli bir adim atmanin zayiflamaya faydasj var midir acabaao_Oo_O

tatliyi kesebilirsem :KK43: ogunlerimde ekmek 1 dilim anca yiyorum ama tatli sorun iste birde bu gunde belli bir adim atmanin zayiflamaya faydasj var midir acabaao_Oo_O
İnanın bilmiyorum ama yapabildiğiniz kadar hareketli olmaya çalışın , günde 10 bin adım atmak gerekli değil illa
Elinizden geleni yapın yeterli

Sabah 9:30
1 omlet
1.5 dilim tam buğday ekmeği
1 kibrit kutusu peynir
1 bardak şekersiz çay
2 parça et

Saat 16:10
1 tabak etli patlıcan yemeği
1 bardak ayran
1 dilim ekmek

3lt su icildi ☂️

Bugünün menüsü
Sabah 9 buçuk
1 Yulaf ezmeli omlet
1 kibrit kutusu peynir
5 6 zeytin
1 fincan çay

Ara
1 bardak sade sütlü kahve
1 avuç çiğ fındık
1 kuru kayısı

Akşam 16:30
1 kase tarhana çorbası
10 Kaşık etli kuru fasulye

3lt su içildi

İyi geceleeer ben de geleyim araniza. Spora ha simdi basladim ha yarin başlıyorum derken derken hep kalıyor malesef. İtekleyici kuvvet lazim bana. Ama onumuzdeki haftadan sonra baslayabilirim ancak. Çünkü salı gunu kayinvalidelere gidip orada kalacagim birkac gun. Baslayana kadar da sizi takip edeyim. Gaza gelirim.

Hangisini yapıyorsunuz acaba? Ben 3 mile olanı ile başlayayım dedim ama pek zorlanmadım. Daha önce bir ara Jillian Michael yapmıştım, o güzel zorluyordu. Fakat epeydir yapmadığım için birden Jillian ağır gelir. Leslie de hafif kaldı. Daha zorlayıcı bir videosu var mı, ben bulamadım

X